مهاجرت تحصیلی مالت

مهاجرت تحصیلی به مالتا

مهاجرت تحصیلی به کشور مالتا

مهاجرت تحصیلی به مالتا از جمله روش های مهاجرت و گرفتن اقامت این کشور می باشد.در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعات در مورد مهاجرت تحصیلی به مالتا هستید در ادامه این مقاله همراه ما باشید و برای داشتن اطلاعات بیشتری در مورد این کشور می توانید به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه فرمایید.

تحصیل در دانشگاه های کشور مالتا میتواند مزیت های بسیاری برای دانشجویان داشته باشد . از جمله اینکه کشورهای اروپایی مانند انگلستان که هزینه تحصیل در آن بسیار بالا می باشد با تاسیس شعبه هایی در کشورهایی نظیر مالتا فرصت ویژه ای را برای افراد جهت مهاجرت تحصیلی به مالتا ایجاد کرده است .

آشنایی با سابقه تاریخی مهاجرت تحصیلی به مالتا

کشور مالتا به دلیل آنکه در گذشته مستعمره انگلستان بوده سیستم آموزشی بسیار مشابهی به این کشور دارد و دلیل تاسیس دانشگاه انگلیسی در این کشور نیز همین است ، اما توجه داشته باشید که امکان گرفتن انتقالی در برخی رشته ها به کشور انگلستانامکان پذیر نمی باشد.

از دیگر مزیت آن انگلیسی بودن زبان این کشور است و اکثر افراد به این زبان مسلط بوده که امکان برقراری ارتباط را بسیار آسان نموده است . دانشجویان میتوانند پس از اتمام دوره تحصیلی خود در این کشور به کار مشغول شوند و حق اقامت این کشور را دریافت نمایند .

مهاجرت تحصیلی به مالتا

شرایط مهاجرت تحصیلی به مالتا

تحصیل در این کشور از سن ۵ سالگی در دبستان آغاز شده و تا سن ۱۸ سالگی ادامه دارد دانش آموزان پس از اخذ مدرک دیپلم خود میتوانند متناسب با رشته تحصیلی خود در دبیرستان برای ورود به دانشگاه اقدام نمایند.

مقاطع تحصیلی کشور مالتا

تحصیل در تمامی مقاطع در دانشگاه های این کشور امکان پذیر است و داوطلبان میتوانند دوره های لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا را در این کشور بگذرانند.لازم به ذکر می باشد که دنشگاه های این کشور در بر گیرنده دوره های پزشکی و دندان پزشکی را نیز ارائه میدهند . دوره لیسانس در این کشور چهار سال ، فوق لیسانس دو سال و دکترا در حدود چهار تا پنج سال می باشد . لازمه ورود به تمامی دانشگاه ها داشتن مدرک دیپلم است که در صورت تقاضا برای رشته های پزشکی باید به مدت یک سال دوره پیش دانشگاهی که شامل دروس پیش نیاز این رشته می باشد را بگذراند .

کالج های این کشور دوره های زبان انگلیسی را برای دانشجویانی که فاقد مدرک زبان هستند را نیز ارائه میدهند . بورسیه تحصیلی اصولا به دانشجویان با رزومه بالا و در مقاطه کارشناسی ارشد و دکتری تعلق می گیرد که هزینه تحصیل را برای دانشجو کاملا رایگان می باشد. هزینه تحصیل نصبت به هر مقطع تحصیلی و رشته  دارای تفاوت  می باشد اما در مجموع می توان گفت که تحصیل در این کشور بسیار باصرفه تر از دیگر کشورهای اروپایی مانند کشور انگلستان است.

میزان هزینه های مهاجرت تحصیلی به مالتا

جهت مهاجرت تحصیلی به مالتا  بیان این نکته لازم به ذکر می باشد که میزان هزینه های زندگی در این کشور یکی از موارد مهم مهاجرت  می باشد که باید درنظر گرفته شود . هزینه های زندگی تقریباً در حدود ۷۵۰ یورو در هر ماه برای دانشجویان می باشد.

معتبر ترین دانشگاه های کشور مالتا

از جمله دانشگاه معتبر این کشور می توان به دانشگاه مالت که بزرگترین دانشگاه این کشور است اشاره نمود که هر ساله پذیرای تعداد زیادی دانشجوی خارجی از نقاط مختلف دنیا می باشد . دانشگاه انگلیا راسکین یکی از شعب دانشگاه های کشور انگلستان در کشور مالتا می باشد که تمام رشته های تحصیلی را از سال ۱۹۹۲ ارائه میدهد .

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت تحصیلی به مالتا با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و تمام اطلاعات موردنیاز را کسب نمایید . مشاوران ما میتوانند به صورت تلفنی و حضوری پاسخگوی سوالات شما در تمام امور مربوط به مهاجرت و کسب حق اقامت کشور های اروپایی را به دست آورید.

میزان هزینه تحصیل و زندگی در مالتا

میزان هزینه زندگی در  این کشور با توجه به این که این کشور به صورت جزیره ای  می باشد این کشور  به ازای هر ماه به میزان  ۱۰۷۵ یورو می باشد که برخی از هزینه های تحصیلی در این کشور به طور تقریبی عبارتند از:

هزینه زندگی در مالتا

  • هزینه لازم برای گرفتن محل اقامت خصوصی حدود ۵۰۰ یورو در سال می باشد
  • هزینه لازم برای مواد غذایی و خورد و خوراک حدود ۲۵۰ یورو در سال می باشد.
  • هزینه لازم برای خرید کتاب و لوازم تحریر حدود ۷۰ یورو در سال می باشد
  • هزینه لازم برای حمل و نقل ۴۰ یورو در سال می باشد.
  • ناگفته نماند که این میزان هزینه ها مانند سایر کشور های دیگر و با توجه به نحوه زندگی هر فرد متغیر می باشد.

هزینه تحصیل در مالتا

میزان هزینه تحصیل در این کشور به ازای هر سال تحصیلی به میزان چهار الی پنج هزار یورو می باشد که با توجه به نوع رشته و مقطع تحصیلی در  این کشور و همچنین دانشگاه محل تحصیل در مالتا دارای تفاوت می باشد.

زبان دوره تحصیلی کشور مالت

اکثریت دوره های تحصیلی در مالت به زبان انگلیسی برگزار می شود که فقط تعداد محدودی به زبان بومی مالت می باشد.همان طور که تا به این قسمت از مقاله مطالعه داشتید یکی از راه های که در خصوص مهاجرت به مالت می توان اشاره نمود. اقدام نمودن در خصوص تحصیل در مالت در دوره های زبان انگلیسی می باشد.مهاجرت از طریق تحصیل در دوره های زبان انگلیسی درکشور مالت با توسعه زبان آموزی و آماده شدن برای ورود به کشورهای انگلیسی زبان می تواند یک گزینه طلائی در خصوص مهاجرت برای متقاضیان مهاجرت به مالت از طریق تحصیل محسوب شود.

مدت زمان دوره های زبان در مالت به میزان 1 سال می باشد که نظام آموزشی مالت با درنظر گرفتن نداشتن مدرک IELTSاین شرایط را برای متقاضی به وجود می آورد که شروع مهاجرت خود را با دوره های زبان آغاز نماید.دوره های زبان در مالت جزء یکی از گزینه های مهاجرت برای متقاضیان تحصیل می باشد که توانسته است جایگاه ویژه ای در خصوص تحصیل برای متقاضیان ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان در خصوص سیستم برتر آموزشی در دنیا مانند آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، انگلستان می باشد.

با توجه به پایان رساندن مقاله مهاجرت تحصیلی به مالتا در صورتی که شما هم علاقه مند به تحصیل نمودن در میان این کشور می باشید این فرصت را دارید تا با تماس گرفتن با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت وهم چنین مراجعه نمودن به سایر لینک ها (سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مالتا) یا(مهاجرت به مالتا از طریق تولد) به اطلاعات کاملی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *