درباره سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه بین المللی است که تحت نظر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز فعالیت می نماید. چنانچه مایلید از خدمات ما بهره مند گردید با ما تماس بگیرید.

ما معتقدیم تمامی پرونده های هر کشور باید توسط وکیل متخصص مهاجرتی همان کشور اجرا شود تا بیشترین امکان موفقیت را دارا باشد برای مثال پرونده های مهاجرتی کشور کانادا توسط وکیلی مهاجرت کانادا دارای پروانه ICCRC صادر شده از اداره مهاجرت کانادا و زیر نظر مستقیم وکیل مهاجرت کانادا اجرا شود. از این رو موسسه ما در نظر دارد دفاتر فعال خود در اروپا و کانادا را راه اندازی کرده و خدمات متمایز و بدون واسطه را به شما هموطنان عزیز ارائه کند.

تیم موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

تاریخچه و اهداف موسسه

موسسه سفیران سروش سعادت فعالیت مهاجرتی خود را در سال 1392 با کمترین نیروی ممکن آغاز نمود و به لطف خدای متعال در سال 1394 در اداره ثبت شرکتها با نام سفیران سروش سعادت با شناسه ملی: 14005368251 و شماره ثبت: 37155 به ثبت رسید. این مجموعه پس از گذشت سالها و با داشتن کادری .مجرب تبدیل به قطب مهاجرتی ایران شده است و برترین خدمات اقامتی .مهاجرتی را ارائه میکند. خدمات و قراردادهای ما شامل گارانتی می باشد

مجوزها و گواهینامه ها

مجوزها و گواهینامه های موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت:مجوز تحصیلی سفیرانمجوز کاری سفیران

  • دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به ایتالیا از وزارت علوم ایران
  • دارای مجوز رسمی کار و کاریابی در آلمان
  • همکاری و استفاده از وکلای  پایه یک کانون وکلای دادگستری ایران و اتحادیه SCODA

بزرگترین راز موفقیت ما بهره مندی از تخصص افراد یا گروه در زمینه مشخص مهاجرتیست و همچنین ضمانتی که به متقاضی داده میشود که در صورت عدم موفقیت در اخذ روادید یا اقامت، کل مبلغ قرارداد عودت میگردد که این امر باعث گردیده بالای 90% از پرونده های این مجموعه با موفقیت به پایان برسند.

 

بیانیه ماموریت:

ما باور داریم، در کوتاه ترین زمان ممکن با تکیه بر دانش روز می توانیم برای هر فرد یا خانواده مسیر امن مهاجرتی را تضمین کنیم.

چشم انداز:

هر سال مسیر دور از دسترسی را هموار خواهیم کرد تا در نهایت یک روز مهاجرت به مریخ هم با سفیران سروش سعادت ممکن شود.