مهاجرت به کانادا

درباره ما

مجموعه بین المللی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از با سابقه ترین های مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی کاملا مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و انواع کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و همچنین ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران داشته است.که البته محتویات این سایت موسسه ی سفیران سروش سعادت به همه ی کشورهای معتبر جهان میپردازد و اطلاعات حقوقی همه ی کشورها را انالیز و تحلیل میکند.

این مجموعه تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز فعال میباشد و کاملا به صورت حقوقی و شرکتی اداره میشود.

بیشترین آمار اخذ روادید کشورهای درجه یک و معتبر دنیا و اقامت واخذ پاسپورت و تابعیت کشور دوم را این مجموعه داشته که در قسمت سوابق همین سایت و شبکه های اجتماعی همین سایت میتوانید مشاهده بفرمایید.

مجموعه ی بین المللی سفیران سروش سعادت با بهره مندی از متخصصین امر حقوقی و مهاجرت در تمام کشورهای معتبر واستفاده از وکلای همان کشورها جهت ارائه خدمات نسبت به هر کشوری و همچنین در قسمت پذیرش و ویزا فعالیت کرده که همگی دارای پروانه و یا گواهینامه ی معتبر قانونی میباشند که نمونه ای از این موارد در زیر ذکر شده اند.