مهاجرت تحصیلی اسلوونی

رشته بینایی سنجی در اسلوونی

رشته بینایی سنجی در اسلوونی

رشته بینایی سنجی در اسلوونی بیشتر در مقطع ارشد استقبال می شود. برای تحصیلات تکمیلی بایستی تحصیل کارشناسی شما مرتبط با این رشته باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی هم برای دانشجویان بین المللی در دسترس است لذا باید مقطع و دانشگاه خود را معین کنید تا در خصوص شهریه و هزینه اسکان و زندگی هم به نتیجه معینی برسید. در این مطلب در خصوص تحصیل رشته بینایی و شرایط آن برای کار در کشور اسلوونی بحث خواهیم کرد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه معتبر و با سوباق درخشان در زمینه اعزام دانشجو به سراسر جهان است که می توانید در این زمینه با مشاوران این مجموعه مشورت نمایید.

 • آیا از شرایط و مزایا تحصیل در اسلوونی در رشته بینایی سنجی مطلع هستید؟
 • آیا می دانید دانشگاه های کشور اسلوونی در رتبه بندی جهانی رتبه های درخشانی دارند؟
 • آیا مطلع هستید که فرصت های شغلی در حوزه بینایی سنجی در اسلوونی مورد نیاز هستند؟

تحصیل در مقطع ارشد رشته بینایی سنجی

برنامه کارشناسی ارشد M.Sc. علوم بینایی و کسب و کار (اپتومتری) در دانشگاه آلن به معنای جمع آوری تجربیات عملی است، در حالی که هنوز بتوانید در شغل عادی خود کار کنید. اکثر مدرسان اساتیدی از دانشگاه های شریک معروف هستند که منحصراً به آلن می آیند. به این ترتیب می توانید مطمئن می شوید که دانش آموزان بهترین آموزش را دریافت می کنند. به شما در امکانات مدرن آموزش داده می شود و به فن آوری و دانش روز دسترسی خواهید داشت. بنابراین، می توانید مشتریان خود را خوشحال کنید و گام بعدی شغلی خود را بردارید. برنامه کارشناسی ارشد برای اپتومتریست هایی طراحی شده است که انگیزه دارند.

مزایایی که برای تحصیل در رشته بینایی سنجی در کشور اسلوونی عبارت است از:

 • سخنرانی توسط اساتید دانشگاه های شریک آمریکایی با تجربه عملی
 • تحصیل پاره وقت
 • تبادل با دانشجویان رشته های شغلی و کشورهای مختلف
 • ایجاد شبکه ارزشمند فارغ التحصیلان
 • گروه های کوچک علمی
 • ارائه مشاوره فشرده
 • هزینه زندگی مناسب در اسلوونی
 • آزمایشگاه های درجه بالا و دوره های بینایی سنجی
 • طیف گسترده ای از ماژول های مطالعه از زمینه اپتومتری
 • گزینه هایی برای انتخاب و ترکیب ماژول های دوره

الزامات تحصیل رشته بینایی سنجی در اسلوونی

دانش ‌آموزان بین المللی از کشورهای مختلف می ‌آیند و هر کدام از آنها در زمینه خاصی از بینایی‌ سنجی متخصص هستند. این تجربیات همه کاره اساس تبادل ارزشمند است. فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد در سراسر جهان پراکنده شده اند و شبکه ای از تخصص را تشکیل می دهند. اگرچه اکثر دانشجویانی که در حال کار در زمینه بینایی سنجی هستند، رشته های علوم پایه مانند زیست شناسی، شیمی یا فیزیک را انتخاب می کنند، رشته های بهداشت کاربردی نیز مانند علوم بهداشتی و علوم ورزشی رایج هستند. غیر معمول نیست که رشته های علوم انسانی در دانشکده بینایی سنجی پذیرفته شوند و از این حرفه استقبال کنند.

مهم است که با برنامه های درسی و توالی های مختلف موجود آشنا شوید و از مشاور خود بپرسید که چگونه این برنامه ها با علایق و اهداف شما مطابقت دارند. اکثر رشته ها مشاورانی دارند که به طور خاص برای مشاوره به دانشجویان علاقه مند به بینایی سنجی انتخاب شده اند و شما باید در مورد تصمیم خود یا هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید، به آنها مراجعه کنید. مسیری که برای آماده شدن برای مدرسه بینایی سنجی انتخاب می کنید یک سفر خواهد بود. سفر هر فرد متفاوت خواهد بود و شما را به شیوه هایی که در گذشته تجربه نکرده اید به چالش می کشد. هر مسیر متفاوت است، اما باید تجربیاتی را در اختیار شما قرار دهد که شخصیت شما را شکل دهد.

الزامات تحصیل رشته بینایی سنجی در اسلوونی

پذیرش در دانشگاه های رشته بینایی سنجی در اسلوونی

با این وجود، دانشگاه های اسلوونی هر دانش آموزی با هر ملیتی را می پذیرند و برای آن ها قائل می شوند زیرا این واقعاً آغاز حرفه حرفه ای شماست. در نتیجه، انتخاب رشته یک تصمیم شخصی است که لذت و اشتیاق شما را نسبت به عناصر خاصی از حرفه‌ متعادل می‌کند و در عین حال نقاط ضعفی را که ممکن است در ارزیابی مجموعه مهارت ‌ها یا تسلط شما بر مفاهیم مهم آشکار شود، تقویت می ‌کند. در بهترین حالت، شما باید از موضوع دروس خود لذت ببرید و در عین حال عناصر ضعیف را در برنامه درسی خود تقویت کنید. به عنوان مثال، انتخاب دروس «مرتبط با پزشکی» به هزینه فیزیک صرفاً به این دلیل که فوبیای تحصیلی از این موضوع دارید ممکن است برنامه درسی لذت‌ بخش ‌تری داشته باشد.

به نوبه خود، این در نهایت بر شانس شما برای پذیرش در دانشکده بینایی سنجی تأثیر می گذارد یا مانع از پیشرفت شما به عنوان یک اپتومتریست می شود. هر رشته ای که در ترومن موجود است، نقاط قوت و تنوع متفاوتی را در رویکرد پیش بینایی سنجی ارائه می دهد. ترفند این است که برنامه درسی را انتخاب کنید که نیازهای شما را تکمیل کند و شما را به یک کاندیدای قابل فروش تر برای مدرسه بینایی سنجی و یک اپتومتریست آماده تر تبدیل کند. سعی کنید تعادلی بین دوره های آموزشی و تجربیاتی ایجاد کنید که به شما در عناصر اصلی پزشکی آموزش می دهد.

در جدول زیر شاهد تعداد فرصت های شغلی خالی رشته بینایی سنجی در اسلوونی می باشید:

تعداد فرصت های شغلی خالیسال
15932021
21302022
23962023

کار در رشته بینایی سنجی در اسلوونی

در رشته چشم پزشکی در اسلوونی دانشگاه های اسلوونی به عنوان یک موسسه هنرهای لیبرال، تلاش می کند تا دانش آموزانی را تولید کند که دارای تحصیلات گسترده باشند. در نتیجه، این فلسفه از تنوع بخشیدن به تجربیات برنامه درسی و فوق برنامه دانشجویان حمایت می کند و به طور خاص شرط می بندد که این استراتژی اپتومتریست ها را بهتر آماده می کند تا اطلاعات را به طور هم افزایی در یک زمینه وسیع تر ترکیب کنند. رشته بینایی سنجی پاسخی مستقیم به نیازهای جوامع در اسلوونی است.

با طرح ‌های نیروی کار که نشان می ‌دهد احتمالاً به 800 اپتومتریست اضافی در سراسر اسلوومی برای برآورده کردن نیازهای جمعیت سالمند و شیوع مرتبط با اختلالات بینایی و اختلالات سلامت بینایی نیاز است. این نیاز به شدت در مناطق دورافتاده و روستایی احساس می ‌شود، و با فشار بر نیروی کار افزایش تمرکز بر نقش ‌های گسترده و مراقبت مشترک با چشم ‌پزشکی، این امر تقاضا برای متخصصان بینایی ‌سنجی ماهر را افزایش می ‌دهد. لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به طرح کالج اپتومتریست ها برای ثبت نام باید به درجه 2 دست پیدا کنید. اخذ مشاوره از موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به تصمصیم گیری شما در خصوص مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی اسلوونی کمک می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *