مهاجرت کاری انگلستان

کار در انگلیس

کار در انگلیس

بیشتر از افراد تمایل دارند تا در انگلستان کار کرده تا این امکان را داشته باشند اقامت انگلستان را دریافت نمایند. کسانی که در این کشور یک دوره تحصیلی را گذرانده اند شانس بیشتری برای پیدا کردن کار در انگلیس را دارند. شما می توانید از طریق مهاجرت تحصیلی وارد این کشور شوید و بعد از اتمام تحصیل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید و در نهایت برای اقامت دائم خود در انگلستان اقدامات لازم را انجام دهید. در این مقاله می خواهیم مطالبی در خصوص کار در انگلیس و شرایط آن را خدمت شما عزیزان شرح دهیم. لذا صمیمانه دعوت می نماییم تا با ما در مطالعه این مقاله همراهی نمایید.

شرایط کاری در انگلستان

یکی دیگر از شرایط لازم بابت کار در انگلیس برای قبول شدن بابت ویزای کار این است که از طریق آگهی استخدام شوید. که این راه به این صورت است شخص کارفرمان ابتدا به مدت 3 ماه در داخل کشور و به مدت 3 ماه در کشورهای اتحادیه اروپا آگهی شود در این صورت اگر شخص مورد نظر برای شغل مورد نظر پیدا نشد از ایران یا کشور های دیگر می توانید نیروی کار استخدام کنید.

ویزای کار در انگلیس

دریافت ویزای کار در این کشور امری حقوقی می باشد که ابتدا باید مراحل قانونی و حقوقی را انجام دهید. شخص کارفرما در این کشور باید این امکان را داشته باشد که اسپانسر شود. اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر کاری شدنی ولی سخت می باشد.

یافتن کارفرما در اروپا شرایط ویژه ای دارد که کارفرما بعد از آگهی شغل خود را برای استخدام شخص درخواست کننده حقوق و دستمزدی در نظر داشته باشد که کل هزینه های شخص و خانواده را در بر دارد. حقوق و مزایا بعد از کسر هزینه مالیات حساب می شود.

کار در انگلیس

پروسه این ویزا در کشورها دیگر زمان زیادی می خواهد. بهترین کشوری که می توانید برای کار اقدامات لازم را انجام دهید کشور دانمارک می باشد که از 7 تا 9 ماه انجام می شود. نام ویزای کار دانمارک به ویزای گرین کارت دانمارک معروف می باشد که به نام اختصاری GR1 شناخته شده است.

برای مثال می توانیم ویزای دانشجویی این کشور که راه آسانتری می باشد را دریافت کنیم و در حین تحصیل به کار مشغول شویم و بعد از اتمام تحصیل برای ویزای کاری اقدام کنیم.

ویزای Tier1 شامل سه گروه می باشد

 1. سرمایه گذاری انگلستان investor
 2. ویزایی برای تاسیس شرکت در انگلستان entre prenear
 3. post study work

سرمایه گذاری انگلستان INVESTOR

اخذ این نوع اقامت مربوط به افرادی می باشد که معادل یک میلیون پوند سرمایه در کشور خود را داشته باشد این امکان برای شما به وجود می آید که باید این سرمایه را به این کشور منتقل کنید و اقامت نهایی خود را اخذ نمایید. در نهایت بعد از این دوره 5 سال شخص می تواند پاسپورت انگلستان دریافت کند.

ویزایی برای تاسیس شرکت در انگلستان (ENTRE PRENEAR)

نحوه بررسی و ارزیابی صلایت شخص برای دریافت ویزا در انگلستان و فرم تقاضای شما و اطلاعات فردی باید در این فرم تکمیل شود. زبان انگلیسی می تواند تا 10 شانس شما بیشتری در مهاجرت به انگلستان زیاد کند. و داشتن مدرک آیلتس زبان انگلیسی 6.5 نیاز می باشد. موارد زیادی در گرفتن امتیاز برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد که می توانید دریافت کنید.

POST- STUDY WORK

بابت ورود و اقامت به انگلستان می توانید این مدرک تحصیلی را از این کشور دریافت کنید. این نوع ویزا برای دریافت امتیاز لازم و ضروری می باشد.

سرمایه گذاری در کشور انگلستان

سرمایه گذاری به دو صورت انجام می شود :

 1. روش اول : از راه طرح یک میلیون پوندی می باشد. که در این راه برای دریافت اقامت انگلستان با ارائه دادن دارایی یک میلیون پوندی در انگلستان یا یکی از بانک های انگلیسی در کشور های دیگر این امکان را دارد در پروسه کوتاه مدت یعنی کمتر از یک سال و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی به اقامت دائم انگلستان برسید. دریافت اقامت انگلستان ازاین راه بسیار دشوار و سخت می باشد.
 2. روش دوم : این روش از دولت انگلستان برای دریافت اقامت دائم برای کسانی که قصد مهاجرت به انگلستان دارند طراحی شده است که متقاضیان باید به میزان دویست هزار پوند بابت سرمایه ابتدایی داشته باشند.

دریافت اقامت از راه ثبت شرکت

کسانی که قصد دارند با راه اندازی ثبت شرکت در یک کشور اروپایی اقامت خود را دریافت کنند می تواند این کشور را انتخاب کنند. شما با راه اندازی یک شرکت در انگلستان می توانید اقامت خود و همراهان خود دریافت کنید. کسانی که هدف سرمایه گذاری در اروپا را دارند این امکان را دارند که برای اکثر کشور های اروپایی اقدام کنند و سپس اقامت دائم خود و همراهان خود را اخذ نمایید.

چه مدارکی برای نامه کاری نیاز است داشته باشیم؟

 • اسم کارفرمایان و کارمندان
 • موضوع شغل یا شرح شغل
 • تاریخ شروع کار
 • محل کار
 • آدرس کارفرما
 • مقدار حقوق و فاصله بین حقوق ها
 • ساعت کاری
 • حق بیمه
 • راه های بازنشستگی
 • عدم سوء پیشینه و جرم و جنایت
 • قانون انظباطی و روش های اخراج

لازم به ذکر است که دسترسی به طیف زیاد از حقوق قانونی را که از مقررات پارلمانی بر روابط کاری تاثیر می گذارند را به دست می آورند که شامل :

 • حقوق برابر
 • مشارکت در فعالیت های اتحادیه کارگری
 • بازگشت به کار بعد از بارداری و زایمان
 • درخواست کارهای انعطاف پذیر و بازنشستگی پدر و مادر
 • نه بر علیه تبعیض
 • غیرمنصافه اخراج نباید شوند.

شرایط کار در انگلیس به چه صورت می باشد؟

برنامههایکارانعطافپذیر ( اجازهمیدهدکارگرانبرایانتخابساعتکاریخودرادرطولهفته مختار باشند ) درمیانکارفرمایانوکارمندانبسیارمحبوبمیباشد . درسال 2000، 24 درصدازکلیهکارگرانبریتانیابرخیازانعطافپذیریدربرنامههایخودراگزارشکردند . کارگرانکهازراهدور ( بااستفادهازرایانهدرخانهخود برایکار انجام می دهند ) راهمییابند ، 1 درصدازنیروهایکاریراتشکیلمیدهند .

آیا شرایط کاری در انگلستان معایبی هم دارد؟

یک مشکل عمدهکه کارگران بریتانیایی راتحت تأثیرقرارمیدهد ،فقدان تحرک است . کارگران انگلیسی به ندرت محل جغرافیایی راتغییرمیدهند ،حتی اگر بیکار باشند به دنبال کار در مناطق دیگر نمی روند . کارگران بریتانیایی به طورسنتی ازتغییرشغل خودرنج می برندویکی ازپایین ترین نرخ انتقالهای شغل دراتحادیه اروپا می باشد . به منظورغلبه براین پدیده اجتماعی،دولت انواع برنامه های بازآموزی کارگران را تصویب کرده است . بازآموزی کارکنان درانگلستان ازسال 1995 تا 2000 به میزان 8 درصد افزایش یافت .

کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده خدمات به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان در مورد کار در انگلیس  می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ارشد ما مشاوره شوید.

13 دیدگاه برای “کار در انگلیس

 1. soheil گفت:

  از مطالب خوبتون مممنونم
  من پزشک داخلی با سابقه کار مفید 4 سال هستم ایا برای من کار در انگلیس وجود دارد و مهاجرت به این کشور گزینه مناسبی برای من هست؟

 2. امید گفت:

  برای یافتن کار در انگلستان به مانند کشورهای دیگر لبتدا باید کارفرمای مورد نظر را پیدا کنیم؟

 3. سینا شیان گفت:

  کار در انگلیس میتونه برای ما اقامت این کشور رو به ارمغان بیاره؟؟؟

 4. leilakk گفت:

  لطفا در مورد جاذبه های توریستی هم مطلب بذارین. متشکر

 5. دنیز گفت:

  سلام. بسیار مفید و جالب بود

 6. پیام گفت:

  کجا میشه با ویزاکار اقدام کرد

 7. ستاره گفت:

  کار تو این کشور تو چه شهرهایی بهتر بدست میاد ؟ اگر بشه به کار رسید میشه برای مادر بزرگم دعوتنامه بزنم؟

 8. amir abbas گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد کار در انگلیس تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد مدارس شبانه روزی انگلستان هم مطلب بذارید

 9. امیرحسین گفت:

  مقاله خیلی خوب و مفیدی بود.

 10. عادل گفت:

  با توجه به توضیحاتی که دادین به نظر من عملی شدن مهاجرت کاری به انگلیس خیلی احتمالش کمه

 11. ناصر زارعی گفت:

  به نظرم جزءبهترینهاست اما گروون
  ولی جای پیشرفت زیادی داره

 12. قراری گفت:

  با تشکر از مطالب خوبتون،لطفا در مورد شهرهای مناسب کار انگلیس بنویسید.

 13. سحر گفت:

  ممنون از مطالب خوبتون و سایت به روزتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *