مهاجرت کاری انگلستان

شرایط کار در انگلستان

شرایط کار در انگلستان

انگلستان دارای کمبود زیاد مهندسان، از مهندسی هوا فضا گرفته تا مهندسی حمل و نقل و حتی تعمیرات های ساده که از دانشجویان مهندسی که مهارت خاصی دارند استقبال می کند. شما با ویزای تحصیلی می توانید شانس خود را برای شرایط کار در انگلستان بیشتر کنید.

کار در انگلستان و مقدمه ای بر آن

شما می توانید برای شانس بیشتر بابت کار کردن در انگلستان ابتدا ویزای تحصیلی دریافت کنید سپس بعد از دوره تحصیلی ویزای کاری دریافت کنید.

کار در انگلستان و شرایط عمومی

در میان ویزا های مهاجرتی به این کشور ویزای نوع تی آر 2 که مختص به مهاجرت کاری به انگلستان می باشد که احتیاج به یک پیشنهاد کاری دارند. ابتدا باید برای شرایط کار در انگلستان یک دعوت نامه کاری از سمت کارفرما دریافت کنید. علت شرایط دشوار پیدا کردن کاراین است که بابت ورود به کشور انگلستان باید ارتباط مستقیم با کارفرما داشته باشید.

کار در انگلستان و شرایط کار در انگلستان

شما این امکان را دارید که به این کشور وارد یا خارج شوید، می توانید برای همراهان خود اقامت دریافت کنید. دریافت مجوز اقامت برای خانواده به آسانی ها نیست شما باید از تمکن مالی بالایی برخوردار باشید و بتوانید هزینه های زندگی خود و خانواده خود را تامین کنید.

اقامت شما به نوع و مدت قرارداد کاری شما بسته می باشد و شما می توانید تا مدت پنج سال اقامت داشته باشید. درضمن در بیشتر مواقع مدت قرارداد کاری شما یک ساله می باشد. شما با ویزای کار می توانید ادامه تحصیل دهید.

شرایط کار در انگلستان و حقوق در انگلستان

مشاغل پرمخاطب در انگلستان به شرح زیر می باشد:

 • توسعه دهنده نرم افراز = 72.527 دلار
 • کارگردان = 138.073 دلار
 • مدیر = 93.231 دلار
 • معمار = 59.428 دلار
 • مدیر پروژه IT = 96.047 دلار
 • تحلیگر مالی = 69.722 دلار
 • مدیر IT = 104.463 دلار
 • مدیریت منابع مالی = 93.254 دلار
 • مدیر پروژه = 91.851 دلار
 • مدیر مالی = 105.485 دلار

کار در انگلستان و مشاغل مورد نیاز

اگر شما به دنبال یک کار در انگلستان هستید این امکان را دارید که شرایط کار در انگلستان را به صورت حرفه ای بررسی کنید. مشاغل مورد نیاز در این کشور شامل :

 1. متخصصان مهندسی هوا فضا
 2. متخصصان مهندسی در زمینه مدیریت زباله های صنعتی در صنعت هسته ای
 3. متخصصان مهندسی در صنعت هسته ای
 4. مدیران متخصص فن آوری اطلاعات IT
 5. متخصصان محیط زیست در مهندسی زمین مهندسی ساخت و ساز
 6. پزشکان
 7. مدیران تولید
 8. دانشمندان فیزیک
 9. مهندسان مکانیک
 10. مهندسین برق
 11. مهندسان طراحی و توسعه
 12. مهندسین تولید و فرآیند

کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان

برای کار در انگلستان از راه های گوناگونی می توانید ویزای کاری دریافت کنید. شما می توانید به صورت آنلاین فرم ها استخدام را تکمیل کنید. ما به شما توصیه می کنیم که ابتدا یک رزومهه حرفه ای تهیه کنید و بعد دنبال کار باشید.

کار در انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان

 • Adecco
 • Careerbuilder
 • Everyjobsite
 • Fish4
 • Indeed
 • Monster
 • Trovit
 • Reed
 • Adzuna
 • Jobsite

کار در انگلستان و ویزای کار انگلستان

ویزای کار در این کشور به افرادی تعلق می گیرد که مهارت خاصی داشته باشند و بتواند از کار های فوق العاده ای انجام دهند. مشاغل با مهارت خاص را باید یاد بگیرد که شانس تان را برای دریافت ویزای کار بیشتر می کنید.

کار در انگلستان و نرخ بیکاری

بر اساس گزارش اداره آمار ملی، بیشتر از 3.5 میلیون افرادی که غیر از شهروند انگلیسی می باشد.

برنامه کار در انگلستان

برنامه های کار انعطاف پذیر ( اجازه می دهد کارگران برای انتخاب ساعت کاری خود را در طول هفته مختار باشند) در میان کارفرمایان و کارمندان بسیاز محبوب می باشد. در سال 2000، 24 درصد از کلیه کارگران بریتانیا برخی از انعطاف پذیری در برنامه های خود را گزارش کردند. کارگران که از راه دور ( با استفاده از رایانه در خانه خود برای کار انجام می دهند) راه می یایند، 1 درصد از نیرو های کاری را تشکیل می دهند.

همه کارکنان حق دارند که قراردادی را تنظیم کنند که بر مینای رابطه کاری است. قانون حقوق مشاغل 1996 کارفرمایان را مستلزم به ارائه بیشتر دعوت به همکاری کارمندان در طی حداقل دو ماه از شروع کار با نامه کتبی از شرایط اصلی قرارداد نمود. بیشتر تغییرات در یک قرارداد کاری باید به توافق کارمندان و کارفرمایان انجام شود. شما می توانید این را به صورت شفاهی یا به صورت کتبی موافقت خود را اعلام کنید، رضایت کتبی بهتر است زیر می توانید از اختلافات در آینده جلوگیری کند.

شرایط کار در انگلستان

کار اجباری غیر قانونی است و کودکان زیر 16 سال به عنوان کارگر صنعتی مجاز نیستند. حقوق ملی حداقل 5.50 دلار در هر ساعت است، اما جوانان زیر 18 سال ممکن است نرخ پایین تر از 4.75 دلار آمریکا در هر ساعت را دریافت نمایند. در حال حاضر حدود 1.5 میلیون کارگر بریتانیا حداقل دستمزد را دریافت می کنند.

قانون کار جدید که در سال 1999 اعمال شد، حداکثر هفته ای 48 ساعت کاری شما را مجاز به کار کرده است. با این حال، میانگین کار در هفته برای اکثر کارگران بین 37.5 تا 40 ساعت می باشد. افرادی که در بخش مالی مشغول به کار هستند، ساعت کوتاهتری داریند، در خالی که کسانی که در ساخت و ساز و دیگر انواع کار های دستی کار می کنند هفته ها بیشتر کار می کنند.

کارگران نیز پس از 4 ساعت کار هر روز و حداقل یک روز استراحت در هفته (بیشتر بریتانیایی ها یک هفته 5 روز کار می کنند) دوره های استراحت اجباری را دریافت می کنند. قوانین مجاز به پرداخت اضافی برای حقوق اضافه کاری میسر می باشد. علاوه بر این، قوانین ملی مستلزم آن است که کارگران تمام وقت حداقل 4 هفته تعطیلات در هر سال دریافت کنند.

شما می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید و با مشاوران و کارشناسان ارشد ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی شوید. کارشناسان ارشد ما منعقد شدن قرارداد از ابتدا تا انتهای پروسه کاری در کنار شما عزیزان هستند.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *