مهاجرت به کشور انگلستان

سفارت بریتانیا در تهران

سفارت بریتانیا در تهران

متقاضیان خارجی و بین المللی که قصد مهاجرت به کشور انگستان را دارند باید برای مهاجرت به این کشور ویزای انگلستان را دریافت کنند. ویزای کشور انگلستان در انواع مختلفی صادر می گردد که برای دریافت ویزا متقاضیان باید به سفارت بریتانیا در تهران مراجعه کرده و درخواست خود را اعلام کنند. کشور انگلستان با مساحت 243610 کیلومتر مربع جزیره بریتانیا جای گرفته است، این کشور یکی از 4 کشور تشکیل دهنده پادشاهی متحده بریتانیا کبیر محسوب می شود. پایتخت این کشور شهر مهم و بزرگ لندن است. کشور انگلستان جمعیتی بالغ بر 54316600 نفر دارد. شهروندان انگلستان به زبان انگلیسی به مکالمه می پردازند. مقاله پیش رو توسط کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت و در رابطه با سفارت بریتانیا در تهران به نگارش در آمده است.

تاریخچه سفارت بریتانیا در تهران

این سفارتخانه (British Embassy in Tehran) سفارت رسمی ایرلند شمالی و دولت پادشاهی متحد بریتانیای کبیر می باشد که در کشور ایران واقع شده است. سفارت بریتانیا در تهران (به نشانی: تهران. خیابان فردوسی پلاک 198) در باغی وسیع در منطقه قلهک تهران جای گرفته است و اقامتگاه دیپلمات ها و مرکز فرهنگی بریتانیا می باشد.

در رابطه با تاریخچه سفارت بریتانیا در تهران می توان گفت، در راستا گسترش روابط بریتانیا با کشور ایران اولین هیئت نمایندگی این کشور در سال 1200 خورشیدی در باغ الچی در تهران مستقر شدند. پس از گذشت 40 سال و با وجود شرایط نامناسب بهداشتی و شلوغی بیش از حد منطقه دولت بریتانیا در پی آن شد که محل سفارت خانه را تغییر دهد.نظارت بر احداث بنای جدید به معمار انگلیسی (به نام جیمز وایلد) سپرده شد. هر ساله در ماه ژوئن بزرگترین جشن دیپلمات که مربوط به اتحادیه کشورهای متحد و جشن تولد الیزابت دوم می باشد در سفارتخانه برگزار می شود.

انواع ویزاهای انگلستان

یکی از کشورهایی که برای سفرهای تفریحی و مهاجرت مورد توجه ایرانیان می باشد کشور انگلستان می باشد. این کشور نیز همانند سایر کشورها در دنیا قوانین مرزی به خصوصی وضع کرده است که رعایت آن برای متقاضیان الزامی می باشد. برای سفر یا اقامت به کشور انگلستان باید یکی از انواع ویزاهای این کشور را دریافت کنید، برای این منظور سفارتخانه کشور انگلستان ویزاهای گوناگونی را در نظر گرفته است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  • ویزای توریستی انگلستان
  • ویزا تحصیلی انگلستان
  • ویزا سرمایه گذاری انگلستان
  • ویزا کاری انگلستان
  • ویزا ازدواج انگلستان
  • ویزا تولد فرزند در انگلستان

ویزای تحصیلی، یکی از رایج ترین و پرمتقاضی ترین ویزاها برای مهاجرت به این کشور می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در این رابطه پیشنهاد می شود مقاله شرایط ویزای تحصیلی انگلستان را مطالعه کنید. باید به این نکته اشاره کرد که هدف شما برای مهاجرت هر کدام از اهدافی که به آن ها اشاره شد باشد باید شرایط لازم را برای پیگیری این اهداف داشته باشید.

به عنوان مثال اگر قصد کار در این کشور را داشته باشید باید دارای مدرک تحصیلی مرتبط با شغل، مدرک زبان انگلیسی معتبر و مهارت و تخصص باشید. متقاضیانی که دارای سوابق شغلی مرتبط با کار مورد نظر باشند شانس بیشتری برای دریافت دعوت نامه شغلی دارند. پس از آنکه از کارفرما یا موسسه ای در انگلستان دعوت نامه شغلی دریافت کردید باید اقدامات لازم را در جهت اخذ ویزا کاری انجام دهید.

دریافت وقت از سفارت بریتانیا در تهران

یکی از خدمات موسسه سفیران سروش سعادت دریافت وقت از سفارت بریتانیا در تهران می باشد، چنانچه قصد دارید ویزای کشور انگلستان را دریافت کنید بهتر است بدانید که از ابتدا نیازی به اخذ وقت مصاحبه از سفارتخانه نمی باشد و فرد باید برای انگشت نگاری و چهره برداری به دفترهای VFS در شهر تهران مراجعه کنند. به دلایل سیاسی دریافت ویزای انگلستان برای متقاضیان ایرانی کار سختی می باشد، به همین دلیل بهتر است برای انجام اقدامات لازم جهت مهاجرت و اخذ ویزای انگلستان از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید.

 

دریافت وقت از سفارت بریتانیا در تهران

VFS و سفارت بریتانیا در تهران

حال این سوال پیش می آید که VFS چیست؟ بنا بر اعلام دولت انگلستان متقاضیان ایرانی فقط در 3 کشور ایران، ترکیه و امارات می توانند اقدامات لازم را در جهت سفر به کشور انگلستان انجام دهند. با توجه به افزایش هزینه های عوارض خروج از کشور ایران بهتر است متقاضیان اقدامات لازم را در سفارت بریتانیا در تهران انجام دهند.

با توجه به افزایش تعداد متقاضیان سفارتخانه بریتانیا تصمیم گرفته است که متقاضیان برای انجام کارهای چهره برداری و انگشت نگاری به دفاتر VFS مراجعه کنند. متقاضیان باید به این موضوع توجه داشته باشند که این دفاتر نقشی در تایید یا رد ویزا ندارند. با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در خصوص سفارت بریتانیا در تهران به دست آوردید، برای مهاجرت به انگلستان روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با مطالعه مقاله مهاجرت به انگلستان اطلاعات کاملتری در این خصوص به دست آورید. همچنین می توانید طی تماس با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورده و بهترین راه مهاجرت را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *