مهاجرت کاری انگلستان

کاریابی در انگلستان

کاریابی در انگلستان

آیا به فکر پیدا کردن شغل مناسب برای کار در انگلستان  هستید؟ درباره مراحل  و روش های یافتن کار مناسب در این کشور چقدر آگاهی دارید؟ آیا می دانید هر ساله مهاجرین زیادی به انگلستان سفر میکنند و هدف آن ها از این پیدا کردن شغل مناسب و یا تحصیل در دانشگاه های بسیار با کیفیت این کشور می باشد؟ اطلاعات شما در رابطه با این موضوع چقدر گسترده است؟

مهاجرین زیادی از نقاط مختلف دنیا برای کاریابی در انگلستان به این کشور اروپایی سفر می کنند. اگر به فکر مهاجرت کاری به انگلستان هستید کسب اطلاعات لازم در مورد کاریابی در انگلستان، مشاغل و وضعیت اقتصادی این کشور ضروری می باشد. یکی از راه های رایج برای سکونت در انگلیس، کاریابی در انگلستان بعد از اتمام دوره ی درسی می باشد. با پیدا کردن شغل مناسب شما قادر به اخذ گواهی تابعیت انگلستان خواهید بود؛ اما قابل ذکر است که یافتن شغل خوب و مناسب در این کشور ساده نیست. ایرانیان زیادی با اهداف مختلف به این کشور سفر می کنند. روادید کاری یکی از روادید کشور انگلستان می باشد که برای گرفتن این نمونه از روادید باید فرد مورد نظر از کمپانی یا سازمان های کاری پیشنهاد کاری داشته باشد.

درباره انگلستان

انگلستان کشوری اروپایی می باشد که همسایه های آن در قسمت غربی ولز و در بخش شمالی این کشور اسکاتلند می باشند. انگلستان یکی از اعضای اتحادیه پادشاهی می باشد که پایتخت آن لندن نام دارد. جمعیت این کشور تقریبا به شصت و پنج میلیون نفر می رسد. واحد پول انگلیس پوند می باشد. این کشور در رشته های مختلف ورزش از اواخر قرن نوزدهم تا کنون پیشرفت چشمگیری داشته است. منچستر، لیورپول و شفیلد از شهر های مهم انگلستان هستند.

این کشور به دلیل داشتن جاذبه های توریستی طبیعی، مانند سواحل و جنگل های زیبا، آب و هوای بسیار خوب و داشتن فرهنگ و تاریخ معاصر و کلیسا ها و همچنین رود معروف تایمز که از وسط پایتخت انگلستان عبور می کند باعث جذب توریست های زیادی شده است. انگلستان در بین قدرت های تجاری و بازرگانی جهان قرار دارد و از نظر تولیدات، صادرات و صنایع مختلف یکی از پنج کشور برتر دنیا می باشد. زبان اصلی این کشور انگلیسی می باشد که لهجه ی خاص خودش را دارد و با زبان انگلیسی آمریکایی بسیار متفاوت می باشد.

در این کشور هر پنج سال انتخاباتی برگزار می شود که مردم این کشور توسط این انتخابات دولت خود را انتخاب می کنند؛ زیرا انگلستان یک کشور دموکراسی می باشد. انگلیس دارای مستعمره های زیادی در جهان می باشد که یکی از آن ها افغانستان بود.

مدارک لازم برای گرفتن روادید کاری از انگلستان

  1. گواهی زبان معتبر
  2. مدرک تحصیلی
  3. اسپانسر و یا پشتیبان مالی برای سکونت در انگلستان

برای پیدا کردن شغل مناسب در کشور انگلستان، لازم است به مدت سه ماه در این کشور و به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا این شغل اعلام شود و اگر شهروندان انگلیس و اروپا خواستار کار در این شغل نبودند، بعد از گذشت شش ماه درخواست شما قبول می شود.

شرایط نیروی کار در کمپانی های انگلستان

  • افرادی که مجوز کار در این کشور دارند.
  • افرادی که قبلا ساکن این کشور بوده اند.
  • افرادی که در این کشور سابقه ی تحصیلی دارند و روادید تحصیلی خود را به روادید کاری تبدیل می کنند.

با گرفتن روادید تحصیلی شما قادر به رفتن و انگلستان هستید که این راه یکی از محبوب ترین راه های گرفتن روادید کاری و گرفتن مجوز سکونت در این کشور می باشد؛ زیرا فرد دانشجو قادر خواهد بود همزمان با تحصیل ، به دنبال شغل مناسب برای کار و ایجاد اعتبار در کمپانی های کاری مختلف باشد.

تایم کاری برای دانشجویان دانشگاه های انگلیس در رشته های مختلف حداکثر سی ساعت به طور هفتگی می باشد و این دانشجویان می توانند در کنار دوره های درسی خود یک شغل خوب پیدا کنند که این امر باعث نزدیک تر شدن به گرفتن گواهی تابعیت و جایگزین کردن روادید کاری به جای روادید تحصیلی می باشد.

نتیجه گیری

کشور انگلستان به دلیل داشتن شرایط فوق العاده اقتصادی می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای مهاجرین ایرانی که قصد کار در این کشور را دارند باشد. به صورت کلی مهاجرت برای کاریابی در انگلستان با داشتن اطلاعات کافی و برنامه ریزی درست و داشتن طرح های خوب می تواند باعث پیشرفت شخصی خود و توسعه این کشور در بخش های مختلف شود. لازم به ذکر است که مهاجرت به هر کشوری دارا مزایا و معایب برای کشور مقصد و هم فرد مهاجر دارد و معمولا شروع این کار سخت می باشد؛ گرچه سختی ها و مشکلات در تمام مراحل زندگی وجود دارند اما شما با داشتن برنامه ی دقیق می توانید بر این مشکلات غلبه کنید و باعث پیشرفت خود در جنبه های متفاوت بشوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *