انگلستان

اقامت انگلستان

اقامت انگلستان

اقامت انگلستان:کشور انگلستان به پایتختی لندن از جمله کشورهای بریتانیای کبیر می باشد که در سال های متوالی توانسته است بیش ترین میزان پذیرش مهاجر را به خود اختصاص دهد . انگلستان جزء آن دسته از کشورهای قدری می باشد که سالیانه عوامل زیادی در خصوص پذیرش مهاجر از اتحادیه اروپا و ملل دگیر مورد توجه قرار گرفته است.طبق آمار گرفته شده از سایت های مهاجرتی در خصوص مهاجرت کشور انگلستان جزء 10 گزینه اول در خصوص مهاجرت می باشد که توانسته است مورد توجه دانشجویان بین المللی زیادی در این زمینه قرار گیرند . افرادی که قصد ادامه تحصیل در انگلستان دارند می دانند که می توانند در سطح بین المللی به خوبی بدرخشند و بتوانند از بازار کار در سطح بالا برخوردار شوند.

انگلستان رهبر جهان در خصوص آموزش و پروش ، کسب و کار است .که توانسته است در خصوص صنعت مدرن و جذب نیروهای فارغ التحصیل شده از این کشور شرایط مناسبی را رقم بزند.در این مقاله بنا را بر این گذاشته ایم که اطلاعاتی در باب اقامت انگلستان در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهیم و یشنهاد می شود که قبل از هر گونه اقدامی با موسسه ما تماس بگیرید.

اقامت انگلستان از طریق پناهندگی از جمله راه های مهاجرت به انگلستان می باشد که به دلیل عدم اطلاعات کافی در این باب توانسته ذهن یکسری از افراد را به خود مشغول نماید. پروسه پناهندگی از طرقی می باشد که در کشور انگلستان با سختی های خاصی مواجه می باشد . درخواست پناهندگی در انگلستان از بدو ورود انجام پذیر می باشد و متقاضیان می بایست به محض اینکه به نحوی وارد این کشور شدند درخواست و دلیل درخواست پناهندگی و نحوه ورود به کشور را به افسر ویزا ارائه دهند که پس از این درخواست متقضیان در بازداشتگاه های اختصاص خانم ها و اقایان سپری می کنند تا جواب افسر ویزا مشخص شود . اکثریت درخواست های پناهندگی در انگلستان رد می شود و یا حتی در شرایطی متقاضیان مجبور به ترک بریتانیا می باشند.

تولد فرزند در انگستان از دیگر راه های مهاجرت واخذ تابعیت و اقامت می باشد که در این نوع مهاجرت بیشتر نظام تابعیت کشور مشخص کننده می باشد که در انگلیس نظام حقوقی کامن لا ، سیستم خاک بوده است است که در حال حاضر به سیستم خون تغییر پیدا کرده است.

اقامت انگلستان از طریق ازدواج از جمله طرق مهاجرتی می باشد که دارای شریک زندگی در انگلستان باشند . در این نوع مهاجرت متقاضی می بایست اثبات نماید که هدف از مهاجرت اخذ اقامت انگستان نمی باشد و متقاضیان قصد ازدواج را دارند . از پارامترهایی که می بایست در خصوص ازدواج در انگلستان مورد توجه قرار گیرد اثبات مواردی نظیر اثبات هزینه های زندگی به میزان 18600 پوند برای یک سال در باب هزینه های زندگی شریک زندگی می باشد. ویزای ازدواج در انگلستان به دو نوع روادید تقسیم بندی می شوند که شامل: – ویزای نامردی /  ویزای ازدواج می باشد . در ویزای نامزدی در ابتدا امر یک ویزا 6 ماهه داده می شود که در این مدت متقاضیان می توانند ازدواج را در انگلستان به ثبت برسانند پس از ازدواج به متقاضی ویزا 3 ساله داده می شود که برای متقاضیان ایرانی مقدور نمی باشد.ویزای ازدواج در انگلستان ابتدا به مدت 33 ماه به متقاضیان ارائه می گردد که پس از اتمام این مدت به مقدار 33 ماه دیگر ویزا تمدید می شود و در این مدت می توان ازدواج خود را به ثبت برسانند.

یکی از طرقی که در باب مهاجرت به انگلستان شناخته شده است اقامت تحصیلی می باشد که در انگلستان به دلیل شرایط عالی تحصیل و بازار کار برای فارغ التحصیلان این کشور مورد توجه قرار گرفته است.از دیگر پارامتر های که توانسته است نقش مهمی در خصوص اقامت انگلستان ایفا نماید زبان انگلیسی می باشد که می توان تحصیلات را از مقطع ابتدایی تا مقاطع دانشگاهی ادامه داد. مدرک زبان انگلیسی یکی از مدارکی می باشد که در خصوص تحصیل در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری حائز اهمیت می باشد و این برای متقاضیانی می باشد که از شرایط سنی بالای 18 سال برخوردار می باشند اما برای دانشجویان زیر 18 سال این پروسه بدون مدرک زبان و پذیرش در دوره های A-level   ،  Foundation  و  GCSE انجام پذیر می باشد.هزینه های تحصیل در انگلستان از دیگر موارد می باشد که می بایست مور توجه متقاضیان در خصوص مهاجرت تحصیلی قرار گیرد که در انگلستان این هزینه ها به مقدار 25000 پوند به بالا می باشد.انگستان از جمله کشورهایی می باشد که از نکته های قابل توجهی در خصوص مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت برخوردار می باشد که می بایست مدنظر قرار

گیرد . ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این امکان را مهیا نموده ایم که با مشاوره ای تخصصی این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

یکی دیگر از طریق که در باب اقامت انگلستان حائز اهمیت می باشد مهاجرت از طریق کار می باشد که همان طور که می دانید از محبوبیت خاصی در میان متقاضیان برخودار می باشد.ویزای کار در انگلستان تحت عنوان ویزای Tier 2  شناخته شده است که متقاضیان این ویزا می بایست از شرایط لازمه برخودار باشند که بتوانند اقادامات لازمه را داشته باشند . از پارامترهایی که می بایست مورد توجه متقاضیان کار در اروپا بخصوص انگلیس قرار گیرد ارائه دعوت نامه کاری یا همان Job offer می باشد که افراد می بایست صرفا از یک کارفرما در انگلیس این نامه را داشته باشند و شرط آگهی برای این آگهی این است که کارفرما میزان درآمد و بیمه شخص متقاضی را در حساب شخصی خود نشان دهند . ناگفته نماند که افرادی که از انگلیس فار التحصیل شده اند نیز می توانند براحتی برای ویزای کار انگلیس اقدام داشته باشند.در انتها متخصینی که قصد دارند در زیمنه کاری مهارجت نمانید نیز می توانند به سمت کشورهای با حداقل نرخ بیکاری مهاجرت نمانید و شرایط کاری و اقامت را برای خود رقم زنند.

سرمایه گذاری در انگلیس از راه های پرهزینه و پرریسک در خصوص مهاجرت می باشد که در انگلستان با دو نوع ویزا کارآفرینی و سرمایه گذاری انجام پذیر می باشد. در کارآفرینی می توان با سرمایه 50 و 200 هزار پوندی این کار را انجام داد. در هر یک از این سرمایه گذاری ها افراد می بایست از شرایط خاصی برخوردار باشند به عنوان در ویزا 50 هزار پوندی متقاضیان می بایست در انگلستان تحصیل کرده باشند و بتواند اثبات نماید که این هزینه را از طریق کسب و کار در انگلستان بدست آورده است . از دیگر ویزا های سرمایه گذاری در انگلستان سرمایه گذاری 2.000.000 پوندی می باشد که این نوع روادید امتیاز بندی می باشد.در هر کدام از این نوع ویزاها ارائه مدرک زبان و سن مناسب پارامتر محسوب می شود که می بایست مورد توجه قرار گیرد.

کشور انگلستان از جمله کشورهای بریتانیای کبیر می باشد که توانسته است برتری خاصی در کشورهای انگلیسی زبان را به خود اختصاص دهد اما در باب اقامت انگلستان و تابعیت می توان گفت که در این کشور همانند سایر کشورهای اروپا سهل نمی باشد . اقامت دائم در انگلستان بعد از مدت زمان 5 سال زندگی در این کشور و ارائه مجوز اقامت انجام پذیر می باشد که پس از مدت زمان 10 سال متقاضیان می توانند درخواست پاسپورت نمایند.موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از جمله موسسات برتر حقوقی می باشد که مفتخر می باشد این مقاله در باب اقامت انگلستان برای متقاضیان نگرش نماید.

 

 

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *