مهاجرت کاری استونی

کارآفرینی در استونی

کارآفرینی در کشور استونی

کارآفرینی در استونی یکی از روش های رسیدن به اقامت در این کشور می باشد و هر ساله سرمایه گذاران زیادی اقدام به کارآفرینی در استونی می کنند. مهاجرت به کشور استونی می تواند از راه های مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی به کشور استونی، مهاجرت کاری به کشور استونی، مهاجرت برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در کشور استونی، مهاجرت برای ازدواج در کشور استونی، مهاجرت برای تولد فرزند در کشور استونی و سایر راه های مهاجرت به این کشور انجام شود. متخصصان مجرب ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت با افتخار آماده مطلع سازی تمامی هموطنان و ایرانیان عزیز در زمینه های مختلف مهاجرتی و حقوقی می باشند.

زندگی در کشور کم جمعیت استونی و کسب اقامت این کشور شرایط خاصی دارد. مردم کشور استونی به زبان های استونیایی و انگلیسی صحبت می کنند و لازم به ذکر است که جمعیت کشور کوچک استونی به یک میلیون و چهارصد هزار نفر میرسد.

شرایط کارآفرینی در استونی

در کشور استونی تکنولوژی در بخش زیر ساخت های این کشور در حال توسعه و پیشرفت چشمگیری می باشد و لازم به ذکر است که در کشور استونی تکنولوژی در بخش های مختلف چون زمینه زمینه های درمانی، تحصیلی، امکانات مختلف، تفریحی و سایر موارد استفاده می شود و این امر باعث شده تا سرمایه گذاران زیادی به دلیل پیشرفت و توسعه این کشور اقدام به کارآفرینی در استونی کنند. کشور استونی یکی از بهترین مقاصد سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد زیرا این کشور به عنوان کشور پیشرفته در زمینه دیجیتال شناخته شده است و متقاضیان می توانند اکثر امور خود را به صورت اینترنتی و با کمک تکنولوژی انجام دهند. همچنین لازم به ذکر است که میزان مالیات در کشور استونی بسیار کم تر از سایر کشور های اروپایی و آمریکایی می باشد و این موضوع نیز یکی از مهم ترین عوامل جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان به کشور استونی شده است.

یکی دیگر از مزایای کارآفرینی در استونی کم بودن هزینه های زندگی و اقامت در این کشور می باشد. در کنار مقرون به صرفه بودن هزینه های تصحیل در کشور استونی، کیفیت زندگی در این کشور بالا میباشد. سیستم آموزشی این کشور از بهترین و استاندارد ترین متد های جهانی برای ارائه برنامه های آموزشی به دانشجویان استفاده میکند و این امر باعث وجود نیروی کار جوان و قوی در کشور شده است. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به نوشتار کارت آبی اتحادیه اروپا از شرایط کسب این کارت به صورت کامل آگاه و مطلع شوید.

کارآفرینی در استونی

 

روش های کارآفرینی در استونی

کارآفرینی در استونی می تواند با سرمایه گذاری در زمینه ها و بخش های مختلف، تاسیس کمپانی های معتبر و قانونی و ایجاد کسب و کار انجام شود. کشور استونی یکی از کوچک ترین و کم جمعیت ترین کشور های اروپایی می باشد در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین مقصد های سرمایه گذاری در جهان تبدیل شده است. عوامل موفقیت کشور استونی وجود قوانین تجاری آزاد، سیستم بانکی رقابتی، ارز و پول قابل تمدید و محیط مناسب برای سرمایه گذاری می باشند و لازم به ذکر است که سرمایه گذاران بین خارجی می توانند با سرمایه گذاری در کشور استونی در بخش های فناوری اطلاعات و ارتباطات، صنایع سبز و همچنین فناوری زیستی به موفقیت چشمگیری برسند.

ثبت شرکت در استونی برای تمامی افراد و سرمایه گذاران بین المللی امکان پذیر می باشد و تمامی حقوق  و قوانین برای تمامی سرمایه گذاران یکسان و مشابه می باشد. سرمایه گذاران خارجی حتما باید پیش از تاسیس کمپانی در کشور استونی از شرایط و قوانین این امر به صورت کامل آگاه باشند و اطلاعات کاملی داشته باشند. متقاضیان می بایست با شرایط حقوقی و مقررات ثبت شرکت در استونی آشنا باشند تا بتوانند پروسه تاسیس کمپانی و شروع کسب و کار در این کشور را با موفقیت به پایان برسانند. شرکت ها و کمپانی های قابل تاسیس و ثبت در استونی عبارتند از کمپانی های خصوصی با مسئولیت محدود، کمپانی های سهامی (عام و خاص)، کمپانی های مشارکتی (کامل و محدود)، کمپانی های مالکیت شخصی، شعبه کمپانی های خارجی.

سرمایه گذاری در کشور استونی

کارآفرینی در استونی از طریق سرمایه گذاری در این کشور در زمینه های مختلف مانند تاسیس کمپانی، خرید ملک و مستغلات و همچنین خرید اوراق قرضه دولتی امکان پذیر میباشد. میزان مالیات در بخش سرمایه گذاری در کشور استونی بسیار پایین تر از سایر کشور های اروپایی میباشد و این مورد یک نقطه قوت برای دولت کشور استونی به شمار میرود. سرمایه گذارانی که در کشور استونی سرمایه گذاری گذاری می کنند و درآمد خود را از طریق کمپانی های معتبر بدست می آورند، از پرداخت مالیات و عوارض به طور کلی معاف میباشند.

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی در بخش خرید ملک و مستغلات مسکونی و تجاری یکی از رایج ترین راه های کسب اقامت این کشور میباشد و هر ساله متقاضیان زیادی از سراسر اروپا و سایر نقاط جهان برای سرمایه گذاری در بخش املاک در کشور استونی به این کشور مهاجرت می کنند. سرمایه گذاری در بخش ملک و مستغلات تجاری و مسکونی در کشور استونی میتواند موجب اقامت متقاضیان و سرمایه گذاران در کشور استونی شود؛ اما متقاضیان باید در نظر داشته باشند که خرید ملک در این کشور قوانین خاصی دارد و متقاضیان و سرمایه گذاران حتما باید از شرایط و قوانین کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی در بخش خرید ملک و مستغلات مسکونی و تجاری آگاه و مطلع باشند. هموطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعت درباره شرایط سرمایه گذاری در کشور های آمریکایی و کشور های اروپایی به مقاله سرمایه گذاری در آمریکا و اروپا مراجعه کنند.

تاسیس کمپانی در کشور استونی

شروع فعالیت تجاری و تاسیس کمپانی در کشور استونی با مراجعه به اداره ثبت تجاری استونی انجام می شود. لازم به ذکر است که محبوب ترین نوع کمپانی در کشور استونی کمپانی های خصوصی محدود می باشند. متقاضیان می توانند با تاسیس کمپانی معتبر در کشور استونی با سایر کمپانی های بین المللی در ارتباط باشند و همکاری ها و فعالیت های تجاری و بین المللی داشته باشند. تاسیس کمپانی در استونی موجب می شود تا متقاضیان بتوانند به صورت قانونی در بانک های معتبر استونی اقدام به افتتاح حساب بانکی کنند.

مراحل تاسیس کمپانی در کشور استونی عبارتند از انتخاب نام کمپانی، ارائه اسناد مورد نیاز، افتتاح حساب معتبر، کسب تاییدیه از دفتر اسناد رسمی و سپس تحویل مدارک به دفتر ثبت نهاد حقوقی می باشد. تاسیس کمپانی در کشور استونی (در موارد خاص) می تواند به صورت اینترنتی نیز انجام شود. همچنین هزینه های تاسیس کمپانی در کشور استونی به صورت زیر می باشد:

 

هزینه مورد
18 انتخاب نام کمپانی
50 ثبت کمپانی در دفتر نهاد حقوقی
160 ثبت کمپانی در دفتر اسناد رسمی
350 خدمات و امور حقوقی
33 تمبر
300 ثبت آدرس کمپانی

تاسیس کمپانی در کشور استونی میتواند موجب اقامت دائمی افراد شود. همچنین یکی دیگر از بهترین روش های کسب اقامت کشور استونی، سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در این کشور می باشد. شما عزیزان می توانید برای مراجعه با مراجعه به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت به صورت کامل از شرایط مهاجرت به کشور استونی مطلع شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *