مهاجرت کاری انگلستان

هزینه ویزای کار انگلستان

هزینه ویزای کار انگلستان

همانطور که می­ دانید کشور انگلستان از اقتصاد بسیار بالایی برخوردار می­ باشد وهمچنان نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است. هزینه ویزای کار انگلستان موضوعی است که مورد توجه افرادی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند قرار گرفته است. افراد زیادی بدنبال مهاجرت کاری به کشور انگلستان هستند، دریافت ویزای کاری انگلستان نیازمند پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایی در انگلستان می ­باشد. افراد در نظر داشته باشند که دولت انگلیس با درخواست افرادی که برای انجام کارهای معمولی و کم مهارت قصد دریافت ویزای کاری را دارند، موافقت نخواهد نمود. ما قصد داریم در این مقاله هزینه ویزای کار انگلستان را بررسی نمائیم، از اینرو از همه عزیزان دعوت می­کنیم تا مطالب را به دقت مطالعه فرمایند. دولت انگلستان براساس سیستم امتیاز دهی به افراد ویزای کاری صادر می­نماید. سیستم امتیازدهی این کشور براساس موارد زیر می­ باشد:

 1. تخصص ها
 2.  آینده کاری
 3. کارفرمایی که پیشنهاد کاری ارسال نموده است.
 4.  میزان مهارت زبان انگلیسی
 5.  توانایی های مالی فرد

کشور انگلستان برای کارهای مختلف ویزاهای مختلفی در نظر گرفته است که بشرح زیر می­ باشد:

1- ویزای Tier1

در صورتی که فرد از طریق این نوع ویزا قصد ماندن و یا انجام کار در انگلستان را داشته باشد، نیازی به داشتن پیشنهاد کاری ندارد اما بایستی در سیستم امتیاز دهی این کشور ارزیابی گردد. ویزای Tier1 خود به سه قسمت دیگر تقسیم بندی می­شود:

 1. سرمایه گذاری در انگلستان: کسانی که قصد دریافت ویزای انگلستان از طریق سرمایه گذاری را داشته باشند باید دارای حداقل یک ملیون پوند سرمایه اولیه باشد. که 750 هزار پوند را در یک شرکت و یا موسسه در کشور انگلستان سرمایه گذاری می­نماید و 50 هزار پوند بعنوان نقدینگی در حساب فرد قرار می­گیرد. فرد باید در صورت سرمایه گذاری در انگلستان 50درصد اوقات خود را در این کشور بگذراند. ناگفته نماند افرادی که این ویزا را دریافت می­کنند می­توانند اولاً به همراه اعضای خانواده خود به این کشور سفر نمایند. ثانیاً احتیاج به داشتن مدارک دانشگاهی ندارند وهمچنین پس از دو سال تمدید این ویزا فرد قادر به دریافت اقامت دائم کشور انگلیس خواهد شد.
 2. ثبت شرکت در انگلستان: ارزیابی فرد برای دریافت این ویزا توسط تکمیل نمودن فرم درخواست فرد و اطلاعات شخصی وی صورت می­گیرد. فرد برای دریافت این ویزا بیستی ابتدا 200 هزار پوند داشته و در یکی از شرکت های تحت نظارت انگلستان به گردش در آورد.
 3.  Post-study-work :این ویزا برای افرادی صادر خواهد شد که قصدورود ویا اقامت انگلستان را داشته که سابقه دریافت مدرک دانشگاهی از کشور انگلستان را دارد.

2- ویزایTier2  که برای عموم افراد

دارا بودن پیشنهاد کاری برای دریافت این ویزا ضروری می ­باشد. در شرکت های چندملیتی در انگلستان کارفرمای شرکت نیز می­ تواند برای کارمندان شرکت خود درخواست این ویزا را دهن برای دریافت این ویزا فرد نیاز به یک اسپانسر مالی در انگلستان را داشته و هزینه این ویزا برای خود فرد 800000 پوند و برای همراهان وی به ازای هر نفر5300 پوند می ­باشد. افراد بایستی بدانند این مقدار سرمایه برای دریافت این نوع ویزا بایستی از 90 روز قبل در حساب وی موجود باشد.

از دیگر انواع ویزای های انگلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزایTier 3 مخصوص انتقال افراد در درون شرکت.
 • ویزای Tier4  که مخصوص دانشجویان و دانش آموزان می­ باشد.
 • شروط اولیه برای دریافت ویزا اخذ پذیرش از یکی از موسسات آموزشی در انگلستان می­ باشد.
 • ویزای Tier5 که ویزای موقت نامیده می ­شود.
 • که جهت انجام کار در کشور انگلستان و حضور در این کشور بصورت کوتاه مدت می­ باشد.

ویزای کار انگلستان و ویزای همراه

طبق قوانین ویزای کارانگلستان، افراد درصورتیکه بخواهند به همراه اعضای خانواده خود به کشور انگلیس مهاجرت کنند بایستی فرد توانایی تأمین هزینه های زندگی خود وخانواده اش را در این کشور داشته باشند. کشور انگلستان اجازه کار به سایر اعضای خانواده فرد متقاضی را نداده و در صورت انجام کار بایستی فرد برای اعضای خانواده خود مجوز کار دریافت نماید. منظور از اعضای خانواده همسر و فزندان زیر18 سال و بالای 18 سال می­باشد. سایر اعضای خانواده فرد از جمله والدین و خواهر و برادر بایستی درخواست ویزای کوتاه مدت که دارای اعتبار 6 ماه می ­باشد را دهند.

هزینه ویزای کار انگلستان

یکی از مهمترین ویزاهای کشور انگلستان که افراد زیادی سعی بر دریافت آن دارند ویزای Tier2 می ­باشد. هزینه ویزای کار انگلستان به اینگونه است که برای دریافت این ویزا افراد علاوه بر پرداخت هزینه ویزا بایستی هزینه هایی را نیز به بخش دولتی و سفارت این کشور پرداخت نمایند.  افراد برای دریافت ویزای کاری هزینه ایی را بابت بیمه مسافرتی خود به دولت انگلستان باید پرداخت نمایند.

در صورتی که فرد بصورت آنلاین درخواست این ویزا را  داده باشد بایستی مدارک بیمه مسافرتی خود را نیز آپلود نماید. همچنان اگر بصورت حضوری اقدام به دریافت ویزای نماید نیز باید دارای بیمه مسافرتی باشد. افراد بایستی در نظر داشته باشند که مدت اعتبار بیمه مسافرتی باید به اندازه مدت اعتبار اقامت فرد در انگلستان باشد. بدین معنا که اگر پیشنهاد کاری فرد بمدت 2 سال باشد باید حق بیمه برای مدت 2 سال را پرداخت نماید. در جدول زیر هزینه ویزای کاری انگلستان را نمایش داده ایم.

مدت اعتبار هزینه متقاضی اصلی £ (پوند) هزینه هر همراه £ (پوند)
بمدت 3سال 610 610
1-3 سال مشاغل مورد نیاز دولت 464 464
بالای 3سال 1.220 1.220
بالای 3سال مشاغل مورد نیاز دولت 928 928

موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

افراد برای یافتن کار در انگلستان به موسسات کاریابی در این کشور مراجعه می­نمایند. از معروفترین موسسات کاریابی در انگلستان می­توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • Adecco
 • Adzuna
 • Career builder
 • Every jobsite
 • Fish4
 • Indeed

نرخ بیکاری در انگلستان چگونه است؟

از مهمترین مواردی که فرد به هنگام مهاجرت کاری به دیگر کشورها به آن توجه می­نمایند، نرخ بیکاری آن کشور می­باشد. زیرا نرخ بیکاری رابطه مستقیم با میزان فرصت های شغلی برای افراد در آن کشور را دارد. نرخ بیکاری در کشور انگلستان بسیار پایین می­باشد این نرخ به میزان 4% و پایین ترین نرخ بیکاری در جهان بشمار می­رود.

میزان حقوق افراد در انگلستان

دستمزد و حقوق افراد در کشور انگلستان مناسب می­باشد. ما در جدول زیر سعی نموده ایم تا میزان حقوق دریافتی افراد در کشور انگلستان را بیان نمائیم.

شغل میزان حقوق دریافتی (دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 527/72
کارگردان 073/138
معمار 428/59
مدیر پروژه IT 047/96
تحلیلگر مالی 722/69
مدیرIT 463/104
مدیریت منابع مالی 254/93
مدیر پروژه 851/91
مدیر مالی 485/105

افراد برای مهاجرت های کاری به انگلستان به سوالاتی در زمینه هزینه ویزای کار انگلستان روبرو می ­شوند که عبارتند از: کدام ویزا را انتخاب نمایم؟ آیا با دریافت هر یک از ویزاهای کاری می­ توان اقامت این کشور را دریافت نمود؟ آیا با دریافت ویزای کاری می­ توان همزمان به تحصیل در انگلستان پرداخت؟ موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت پاسخگوی تمامی سوالات عزیزان در زمینه مهاجرت به انگلستان هزینه ویزای کار انگلستان می ­باشد. افراد می ­توانند جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.

11 دیدگاه برای “هزینه ویزای کار انگلستان

 1. sohrab گفت:

  سلام و تشکر
  من 51 ساله و کارمند کشتیرانی هستم ایا میتونم برای ویزای کار انگلستان اقدام کنم؟

 2. سحر گفت:

  سلام

  میشه در مورد ویزای تحصیلی این کشور را توضیح دهید.
  ممنون از مطالب خوبتون

 3. میرصادقی گفت:

  هزینه ویزای کار انگلستان زیاده

 4. امیرحسین گفت:

  مقاله مفیدی بود.
  ممنون

 5. نرگس گفت:

  مقاله ى خوبيست ممنونم

 6. amir abbas گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد هزینه ویزای کار انگلستان هم تشکر می کنم اگه امکانش هست درمورد موسسات کاریابی انگلستان هم مطلب بذارید.

 7. sohrab گفت:

  اگر از یک موسسه آفر کاری بیاد میشه بهش اطمینان کرد؟ چون خیلی ها میگن امکان کلاهبرداری هست و قلابی باشه جاب افر

 8. لیدا گفت:

  با سلام امکان کاریابی در این کشور از طرف شما وجود داره؟

 9. دنیز گفت:

  سلام.در مورد استارت آپ ها و ویزا یا روادیدشون بگید لطفا

 10. leilakk گفت:

  بسیار عالی

 11. امید گفت:

  برای اخذ ویزای کاری در انگلستان نیاز به وجود کارفرما است یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *