مهاجرت به کشور دومنیکا

مهاجرت تحصیلی به دومینیکا

مهاجرت تحصیلی به دومینیکا

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت تحصیلی به دومینیکا، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و سایر روش ها اطلاعات لازم را ارائه خواهند داد. این کشور در شرق قاره آمریکا می باشد. جمعیت این کشور تقریبا 75 هزار نفر با میانگین سنی 29 سال است. امید به زندگی برای خانم ها 78 و برای مردان 72 سال می باشد. سیستم تحصیل در خارج از کشور یکی از موثرترین روش ها بابت ثبت نام دانشجویان می باشد. بابت تحصیل در این کشور باید ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید. ابتدا باید در یک موسسه آموزشی معتبر قبول شوید.

تحصیل دوره کارشناسی در کشور دومینیکا

زبان آموزش در دانشگاه های این کشور در دوره دومینیکا اسپانیایی می باشد اما به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر می باشد. بیشتر دانشگاه های خصوصی به این زبان آموزش می دهند. دانشجویان می تواند تقریبا 10 ساعت در هفته کار کنند. بدین ترتیب درآمدی که به دست آمده می توانند به هزینه های زندگی و تحصیلی خود کمک کنید. بابت ورود به این دوره تحصیلی در بیشتر دانشگاه ها مدرک زبان اسپانیایی در سطح B2 مورد نیاز می باشد. مدرک زبان انگلیسی در سطح 6 مورد نیاز می باشد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به دومینیکا، مهاجرت تحصیلی به دومینیکا، مهاجرت کاری به دومینیکا، مهاجرت سرمایه گذاری به دومینیکا، مهاجرت ثبت شرکت به دومینیکا، مهاجرت از طریق ازدواج به دومینیکا، مهاجرت از طریق تولد به دومینیکا و غیره به صورت تخصصی و حرفه ای به شما سروران عالی قدر مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری ارائه داده می شود.

مزایای مهاجرت و اقامت تحصیلی به دومینیکا

در ابتدا مزایای مهاجرت به این کشور در لیست زیر شرح داده شده است:

 • تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور در دوره کارشناسی امکان پذیر می باشد.
 • مجوز کار بابت تحصیل در این کشور در دوره کارشناسی تقریبا 10 ساعت در هفته برای دانشجویان می باشد.
 • مجوز کار بابت دانشجویان تحصیل در این کشور در دوره کارشناسی ارشد تقریبا 20 ساعت در هر هفته می باشد.

متقاضیان می توانند از طریق تحصیل در این کشور اقامت و تابعیت قانونی کسب نمایند. طبق قوانین این کشور3 نوع اقامت در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت:

 • اقامت موقت دومینیکا
 • اقامت دائم دومینیکا
 • دریافت تابعیت دومینیکا

مزایای مهاجرت و اقامت تحصیلی به دومینیکا

تحصیل دوره کارشناسی ارشد و دکتری در دومینیکا

تحصیل در این دوره به 2 زبان انگلیسی و اسپانیایی آموزش داده می شود. دانشجویان باید مدرک زبان آیلتس 6.5 یا مدرک زبان اسپانیایی B2 داشته باشند. دانشجویان می توانند در هر هفته 20 ساعت کار کنند. به هزینه های زندگی و تحصیل خود کمک کنند. تحصیل در این دوره برای دانشجویان خارجی امکان پذیر نمی باشد. علت این است که تعداد دانشگاه های این دوره کم می باشد. کورس هایی که در این دوره ارائه می شود تعداد محدود می باشد. بیشتر افرادی که می خواهند ادامه تحصیل دهند و می خواهند بورسیه تحصیلی و حقوقی دریافت کنند. مدت زمان این دوره 3 تا 5 سال می باشد. بیشتر رشته ها در این دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود. قبل از هر اقدامی دانشجو باید یک استاد راهنما بابت دریافت پذیرش تحصیلی در این دوره نیاز به موافقت استاد دارد.

مدارک لازم بابت دریافت ویزای تحصیلی دومینیکا

جهت تحصیل در این کشور بایستی مدارک زیر را ارائه دهید:

 • عدم سوء پیشینه و جرم و جنایب
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه 2 قطعه عکس پاسپورتی
 • ارائه صورت حساب بانکی
 • ارائه نامه پذیرش یکی از دانشگاه های دومینیکا
 • هزینه های درخواست دریافت ویزای تحصیلی دومینیکا
 • ارائه گزارش پزشکی از جمله نتایج آزمایش خون
 • ارائه مدرک دوره های سابق تحصیلی

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت در دومینیکا، مهاجرت تحصیلی به دومینیکا، مهاجرت کاری به دومینیکا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا، مهاجرت از طریق تولد در دومینیکا، مهاجرت از طریق ازدواج در دومینیکا و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری ارائه می شوند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *