مهاجرت به کشور دومنیکا

مهاجرت تحصیلی به دومینیکا

این کشور در شرق قاره آمریکا می باشد. جمعیت این کشور تقریبا 75 هزار نفر با میانگین سنی 29 سال است. امید به زندگی برای خانم ها 78 و برای مردان 72 سال می باشد. سیستم تحصیل در خارج از کشور یکی از موثر ترین روش ها بابت ثبت نام دانشجویان می باشد. بابت تحصیل در این کشور باید ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید و ابتدا باید در یک موسسه آموزشی معتبر قبول شوید.کارشناسان ارشد و حقوقی موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به دومینیکا، مهاجرت تحصیلی به دومینیکا ، مهاجرت کاری به دومینیکا، مهاجرت سرمایه گذاری به دومینیکا، مهاجرت از طریق ازدواج به دومینیکا، مهاجرت از طریق تولد به دومینیکا، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در دومینیکا و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

تحصیل در دومینیکا

اگر دانش آموز تمایل دارید در یک برنامه ثبت نام کند و در کمتر از نود روز در کشور می باشد و بابت تحصیل در کشور دومینیکا احتیاج به ویزای تخصصی ندارد.

سیستم آموزشی در دومینیکا به این صورت می باشد: آموزش ابتدایی در سن 3 سالگی آغاز می شود و فرزند تا 17 سالگی باید مشغول تحصیل باشد. دانش آموزان این امکان را دارند به دوره بعد که دوره متوسط می باشد منتقل شوند که می توانید تا مدت چهار سال ادامه بدهید. بیشتر مدرسه های حرفه ای در صنعت خودرو سازی، کشاورزی و … آموزش می دهند.

تحصیل دوره کارشناسی در کشور دومینیکا

زبان آموزش در دانشگاه های این کشور در دوره دومینیکا اسپانیایی می باشد اما به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر می باشد که بیشتر دانشگاه های خصوصی به این زبان آموزش می دهند. دانشجویان می تواند تقریبا 10 ساعت در هفته کار کنند و درآمدی که بدست آمده می توانند به هزینه های زندگی و تحصیلی خود کمک کنید. بابت ورود به این دوره تحصیلی در بیشتر دانشگاه ها مدرک زبان  اسپانیایی در سطح b2 مورد نیاز می باشد و مدرک زبان انگلیسی در سطح 6 مورد نیاز می باشد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به دومینیکا، مهاجرت تحصیلی به دومینیکا، مهاجرت کاری به دومینیکا، مهاجرت سرمایه گذاری به دومینیکا، مهاجرت ثبت شرکت به دومینیکا، مهاجرت از طریق ازدواج به دومینیکا، مهاجرت از طریق تولد به دومینیکا و غیره به صورت تخصصی و حرفه ای به شما سروران عالی قدر مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری ارائه داده می شود.

تحصیل دوره کارشناسی ارشد در کشور دومینیکا

تحصیل در این دوره به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی آموزش داده می شود و دانشجویان باید مدرک زبان آیلتس 6.5 یا مدرک زبان اسپانیایی b2 داشته باشند. دانشجویان می توانند در هر هفته 20 ساعت کار کنند و به هزینه های زندگی و تحصیل خود کمک کنند.

تحصیل در دوره دکترا در کشور دومینیکا

تحصیل در این دوره برای دانشجویان خارجی امکان پذیر نمی باشد. علت این است که تعداد دانشگاه های این دوره کم می باشد. کورس هایی که در این دوره ارائه می شود تعداد محدود می باشد و بیشتر افرادی که می خواهند ادامه تحصیل دهند و می خواهند بورسیه تحصیلی و حقوقی دریافت کنند. مدت زمان این دوره 3 تا 5 سال می باشد و بیشتر رشته ها در این دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود. قبل از هر اقدامی دانشجو باید یک استاد راهنما بابت دریافت پذیرش تحصیلی در این دوره نیاز به موافقت استاد دارد و سپس پروسه پذیرش شروع می شود.

تحصیل دندانپزشکی در دومینیکا

کم بودن هزینه زندگی و تحصیل در  این کشور باعث شده خیلی از افراد به فکر مهاجرت به این کشور باشند. البته لازم به ذکر است که تحصیل در رشته دندانپزشکی مورد تایید وزارت علوم بهداشت کشور ایران نمی باشد. دانشجویانی که قصد دارند بابت تحصیل در این رشته باید ابتدا مدرک زبان اسپانیایی داشته باشند.

مزایای مهاجرت تحصیلی به دومینیکا

 • تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور در دوره کارشناسی امکان پذیر می باشد.
 • مجوز کار بابت تحصیل در این کشور در دوره کارشناسی (لیسانس) تقریبا 10 ساعت در هفته برای دانشجویان می باشد.
 • مجوز کار بابت دانشجویان تحصیل در این کشور در دوره کارشناسی ارشد تقریبا 20 ساعت در هر هفته می باشد.

اقامت بعد از تحصیل در دومینیکا

در کشور دومینیکا برای دریافت اقامت و تابعیت سه قدم زیر را باید انجام دهید :

 • قدم اول : اقامت موقت دومینیکا
 • قدم دوم : اقامت دائم دو مینیکا
 • قدم سوم : دریافت تابعیت دومینیکا

مدارک لازم بابت دریافت ویزای تحصیلی دومینیکا

 • عدم سوء پیشینه و جرم و جنایب
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه دو قطعه عکس پاسپورتی
 • ارائه صورت حساب بانکی
 • ارائه نامه پذیرش یکی از دانشگاه های دومینیکا
 • هزینه های درخواست دریافت ویزای تحصیلی دومینیکا
 • ارائه گزارش پزشکی از جمله نتایج آزمایش خون
 • ارائه مدرک دوره های سابق تحصیلی

 

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت در دومینیکا، مهاجرت تحصیلی به دومینیکا، مهاجرت کاری به دومینیکا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا، مهاجرت از طریق تولد در دومینیکا، مهاجرت از طریق ازدواج در دومینیکا و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری ارائه می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *