مهاجرت کاری انگلستان

مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

یکی از اصول ابتدایی در راستای مهاجرت کاری آگاهی از لیست مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان است که به تقاضای عزیزان به بررسی آن پرداخته ایم. البته به جهت سختی اخذ ویزای کار انگلیس از داخل خاک ایران تهیه مدارک شامل حال افرادی می شود که در قدم اول توانسته باشند از کشور انگلستان یک پیشنهاد کاری دریافت کرده باشند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شرایط اخذ ویزای کار انگلستان را برای شما عزیزان شرح خواهد داد.

 • شرایط بدست آوردن یک پیشنهاد کاری از انگلیس به چه صورت است؟
 • آیا در مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار بریتانیا ارائه مدرک زبان آیلتس اجباری است؟

معمولا افراد در این سال ها راه ورود به بریتانیا را برای اخذ ویزای کاری با ویزای تحصیلی رقم زده اند. به این صورت که شما پس از اخذ ویزای تحصیلی می‌ توانید در این کشور به تحصیلات خود ادامه دهید. پس از پایان دوره تحصیلات خود می‌ توانید ویزای تحصیلی را مبدل به ویزای کاری نمائید. در نهایت پس از چند سال اقامت و زندگی در انگلستان موفق به اخذ اقامت دائم انگلیس خواهید شد. کشور اروپایی انگلستان در حوزه ‌های اقتصادی، سیاسی، خدمات پزشکی و فناوری در سطح جهانی بسیار عالی‌ رتبه است.

بررسی مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

ویزای کار این کشور از چندین روش قابل دریافت است. یکی از این روش ها دریافت دعوتنامه شغلی از سوی یک کارفرمای انگلیسی یا یک شرکت معتبر انگلیسی است. فرد متقاضی نیز باید واجد شرایط این شغل باشد. دومین روش از طریق آگهی شغلی است. بدین صورت که کارفرما می ‌‌باید آگهی شغل پیشنهادی خود را به مدت 3 ماه در انگلستان منتشر کند. اگر شخص متقاضی در انگلستان یافت نشد، دوباره آگهی را به مدت 3 ماه در منطقه اتحادیه اروپا چاپ نماید.

چنانچه باز هم شخص واجد شرایط شغل مورد نظر پیدا نگردید، کارفرما می ‌تواند شما را به عنوان نیروی کار خارجی جذب نماید. در این صورت مجاز به اخذ ویزای کار انگلستان هستید. کارفرما (اسپانسر) بایستی حقوق مکفی برای نیروی کار خود در نظر بگیرد تا هزینه‌ های زندگی خود و خانواده تامین گردد. پروسه اخذ این نوع ویزا از 2 تا 9 ماه طول می‌ کشد. متقاضی پس از گذشت 2 تا 5 سال می ‌تواند اقامت دائم بریتانیا را اخذ نماید. روش دیگر اخذ ویزای کار انگلیس، مهارت و حرفه فرد متقاضی است. این نوع ویزا در خصوص کشورهایی مانند کانادا، استرالیا و دانمارک اعطاء می ‌گردد.

انواع ویزاهای اقامتی انگلستان

در سیستم جدید ویزاهای انگلستان (point-based system)، به‌ طور کلی ویزاهای کشور انگلستان بر 3 نوع هستند. ویزای Tier 1، ویزای کارآفرینی یا سرمایه گذاری بوده که خود به 3 دسته تقسیم می ‌گردد:

 • ویزای سرمایه گذاری
 • ویزای تاسیس شرکت
 • ویزای مهارت شغلی

طرق سرمایه گذاری و کارآفرینی متفاوتی در انگلستان وجود دارد که در بخش مقالات مربوط مطالعه فرمائید.

ویزای سرمایه گذاری در بریتانیا

ویزای سرمایه گذاری انگلستان جهت اقامت انگلستان مختص افرادی است که مبلغ نقدینگی معادل 1000000£ (پوند) در کشور مبدا هستند. آنها از طریق انتقال این مبلغ به کشور انگلستان، مجاز به اخذ اقامت این کشور می‌ گردند. فرد بایستی با افتتاح حساب در یکی از بانک‌ های انگلیس، مبلغ 750000£ (پوند) از کل مبلغ نقدینگی را واریز نماید. ضمنا متقاضی حق برداشت این مبلغ را نخواهد داشت. در مقابل می ‌تواند اقامت به مدت 5 سال دریافت کند. وی با الباقی مبلغ 250000£ (پوند) قادر به سرمایه‌ گذاری از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت خواهد بود. در این حالت پس از گذشت 5 سال، متقاضی مجاز به دریافت پاسپورت انگلستان می ‌گردد.

ویزای تاسیس شرکت در انگلیس

Self-assessment points calculator صلاحیت متقاضیان اخذ ویزای انگلستان را مورد ارزیابی قرار می ‌دهد. سپس فرم ‌های مربوطه تکمیل و اطلاعات شخصی شما ارائه می‌ شود. شرط لازم اخذ این نوع ویزا، دارا بودن نقدینگی 200000£ (پوند) می ‌باشد. این مبلغ می ‌باید از طریق یکی از شرکت ‌های تحت نظارت FSA به گردش بیفتد. از جمله مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان ارائه مدرک آیلتس نمره 5 و یا 6 زبان انگلیسی است. این مدرک می تواند 10 امتیاز را جهت مهاجرت به انگلیس برای شما به ارمغان می ‌آورد.

اخذ اقامت پس از تحصیل در بریتانیا

اقامت کاری پس از تحصیل در این موارد برای افراد متقاضی صادر می شود. برای اطلاع از موارد مربوط به کار پس از تحصیل، موارد زیر را باید رعایت کرد:

 • این ویزا مختص دانشجویان فارغ ‌التحصیل یا در حال تحصیل در انگلستان است.
 • این دانشجویان می ‌توانند با سرمایه 50000 £ (پوند) اقدام به سرمایه ‌گذاری و فعالیت شغلی نمایند.
 • دولت انگلستان با در نظر گرفتن مبلغ کم جهت سرمایه‌ گذاری از آنها حمایت به عمل می ‌آورد.
 • این ویزا می‌ تواند تحت ویزای Tier 4 باشد.

بر اساس آخرین قوانین در سال 2021 این قوانین مجددا 2 سال داده می شود. در مورد شرایط اقامت پس از تحصیل نیز می توانید با مراجعه به سایت مجموعه در همین راستا مطالعه فرمائید.

شرح مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

شرح مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

دارا بودن پیشنهاد شغلی از یک شرکت انگلیسی در دوره کوتاه مدت یا بلند مدت در اخذ این ویزا اجباری است. از طرفی شرکت‌ های چند ملیتی نیز این امکان را دارند که از این طریق برای کارمندان خود ویزا اخذ نمایند. به طور مثال می ‌توان به ورزشکاران، رهبران مذهبی، اساتید و سایر اشاره نمود. مبلغ 800000£ (پوند) برای شخص متقاضی و 5300£ (پوند) مختص هر همراه برای اسپانسر انگلیسی شما تعیین گردیده است. این مبلغ می ‌باید 3 ماه پیش از درخواست ویزا در حساب بانکی قرار داشته باشد. با دارا بودن این پیشنهاد شغلی می ‌توانید 50 امتیاز کسب کنید. ضمنا در طول هفته حداقل به مدت 30 ساعت اجازه کار خواهید داشت.

مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان مانند حقوق و درآمد، مدارک تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی در گرفتن این ویزا بسیار موثرند. پیشنهاد شغلی از سوی شرکت ‌های انگلیسی به کسانی ارائه می ‌گردد که مجوز فعالیت شغلی در انگلیس را داشته باشند. چه بسا افراد زیادی هستند که مجوز کار در انگلستان را ندارند. بنابراین اولویت با کسانی است که در مراکز عالی رتبه این کشور تحصیل نموده و دارای مجوز کار هستند. بنابراین یکی از مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان، فارغ‌ التحصیلی در این کشور است. حقوق کار در انگلستان یکی از مقالاتی پیشنهادی ما به شما می باشد.

ویزای Tier 3 انگلستان

این نوع ویزا مختص امور موقت است. کسانی که قصد دارند به مدت کوتاهی به انگلستان سفر نمایند. بنابراین اگر شما در زمره افرادی هستید که قصد اقامت موقت در انگلستان را دارید، بهترین ویزا برای شما ویزای Tier 3 خواهد بود. از طریق اخذ این ویزا شما می توانید اقامت موقت انگلستان را به دست بیاورید.

ویزای Tier4 بریتانیا

جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان از 4 سالگی تا بالای 17 سالگی می توان از این ویزا بهره مند شد. این ویزا مربوط به 2 دسته است:

 • دانش‌ آموزان سنین 4 تا 17 سال (CHILD)
 • دانش‌ آموزان سنین بیشتر از 17 سال (GENERAL)

شخص متقاضی می ‌باید نامه پذیرش از دانشگاه را دارا بوده و ارائه نماید. این نامه 30 امتیاز دارد. در صورتی که جهت پرداخت هزینه ‌های خوابگاه یا هتل، اسپانسر داشته باشد، 10 امتیاز اخذ خواهد نمود. دارا بودن نمره بالا در آیلتس زبان انگلیسی الزامی است. این ویزا به صورت 6 الی 18 ماه اعطاء می‌ گردد. در مقاطع دکترا و دندانپزشکی به صورت 3 ساله صادر می ‌گردد.تحصیل در انگلستان در مقاله مذکور به طور کامل توضیح داده شده است.

ویزای ‌موقت کاری انگلستان

این نوع ویزا برای کسانی صادر می گردد که متقاضی شرایط کار در کشور انگلستان هستند. این افراد در صورتی که شرایط مهاجرت به انگلستان را بدانند خواهند توانست مسیر مساعدی را برای مهاجرت خود فراهم بیاورند. اما به صورت موقت و کوتاه مدت است. جهت ‌کسب اطلاعات در زمینه مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان و تحصیل یا اقامت انگلستان می‌ توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید. اگر نیاز به مشاوره در هر زمینه مهاجرتی دارید، از وکلای برتر این موسسه کمک بگیرید. آنان آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه ‌های مهاجرت بوده و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می ‌نمایند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.