مهاجرت تحصیلی اتریش

شرایط گرفتن FUND از اتریش

شرایط گرفتن FUND از اتریش در سال 2019-2020 برای متقاضیانی که قصد تحصیل در این کشور را دارند بسیار حائز اهمیت است. زیرا باعث کاهش هزینه ها می شود. لذا ایده آل ترین حالت ممکن این است که فردی با FUND تحصیلی مهاجرت نماید. به همین خاطر شرایط گرفتن FUND از اتریش یا هر کشور دیگری بسیار رقابتی است. نحوه دریافت بورسیه تحصیلی بستگی به رشته و دانشگاهی می باشد که به شما پذیرش تحصیلی داده است. نحوه دریافت بورسیه تحصیلی به علاوه FUND متفاوت می باشد. با توجه به این که در چه شهری زندگی می کنید این FUND این امکان را دارد که کل یا قسمتی از هزینه های زندگی و تحصیل شما را تامین کند. در این مقاله که توسط تیم مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به نگارش درآمده به بررسی شرایط گرفتن FUND از اتریش می پردازیم.

کشور اتریش

کشور اتریش در اروپای مرکزی بوده و از سمت شرق اسلواکی و مجارستان، از سمت شمال چک و آلمان، از سمت غرب سوئیس، از سمت جنوب ایتالیا و اسلوونی هم مرز می باشد. کشور اتریش از لحاظ 83.855 کیلو متر مربع می باشد. کشور اتریش با جمعیت 8.5 میلیون نفر در کشور اتحادیه اروپا می باشد که در کشورهای اتحادیه اروپا جزء کشور های بزرگ اروپایی حساب می شود. مرم اتریش به زبان آلمانی صحبت می کنند و اتریش و سوئیس و آلمان به دلیل قدیمی بودن شبیه به هم هستند. این کشور به هشتمین مقصد گردشگری در دنیا معروف می باشد.

ضوابط و شرایط گرفتن FUND از اتریش

بورسیه تحصیلی و تحصیل با داشتن FUND اغلب برای کسانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی هستند، داده می شود. مهم ترین معیار برای دریافت یک بورسیه تحصیلی دوره تحصیلی می باشد. مهلت زیادی برای دریافت انواع بورسیه در استرالیا وجود دارد که حتما این را بدانید که کدام دانشگاه و کدام استاد در گرفتن کمک هزینه های تحصیلی (بورسیه تحصیلی) دارای بودجه تحصیلی بالا می باشد تا این امکان را داشته باشید که FUND بیشتری دریافت کنید.

یورسیه تحصیلی دانشجویی در دوره دکترا داده می شود. اگر رزومه تحصیلی قوی و بالایی دارید و معدل بالای 14 و مدرک زبان انگلیسی حرفه ای دارید می توانید برای دریافت فاند اقدامات لازم را انجام دهید. در کل اخذ ویزای تحصیلی اتریش و همچنین پذیرش از دانشگاه های این کشور نیاز به ریزه کاری های فراوانی دارد که باید از آن مطلع شوید.

بررسی شرایط گرفتن FUND از اتریش

در خصوص شرایط گرفتن FUND از اتریش می توان گفت موسسات زیادی در اروپا برای دریافت بورسیه تحصیلی می باشد که این موسسات به یک حزب یا گروه خاص وابسته هستند، از جمله شرایطی که منجر به دریافت بورسیه تحصیلی به همراه فاند در کشور های اروپایی می باشد این است که نمره و معدل مناسب در دوره لیسانس را دریافت کرده باشید. در میان کشور های اروپایی کشور های هستند که هزینه آموزش در این کشور ها مانند آلمان، اتریش، فرانسه، نروژ و فلاوند رایگان می باشد. می توانید با دریافت بورسیه تحصیلی بدون هزینه شهریه در این دانشگاه ها به تحصیل خود ادامه دهید. بیشتر دانشجویان هزینه های تحصیل و زندگی خود را ندارند و باید حتما بورسیه تحصیلی و فاند دریافت کنند که بتوانند به تحصیل در این کشور ادامه دهند.

بررسی شرایط گرفتن FUND از اتریش

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی از اتریش

در مورد مدارکی که هر فرد برای اخذ پذیرش تحصیلی تحصیلی از اتریش نیاز دارد باید به موارد ذیل مراجعه نمود:

  • ترجمه مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی
  • ریز نمرات دوره دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی
  • کپی از صفحه اول پاسپورت
  • پاسپورت (گذرنامه) باید به مدت 6 ماه اعتبار داشته باشد.
  • 6 عدد عکس
  • ارائه مدرک زبان آلمانی
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی
  • رزومه کامل تحصیلی و کاری
  • دو عدد توصیه نامه از استادهای قبلی
  • ارائه انگیزه نامه

البته بهتر است برای تکمیل اطلاعات خود مقاله مدارک لازم برای ویزای کار اتریش را مطالعه نمایید که مدارک لازم پس از اخذ پذیرش تحصیلی برای دریافت ویزا را که معمولا یکسان با ویزای تحصیلی است معرفی نموده است.

نحوه و شرایط گرفتن FUND از اتریش

شرایط گرفتن FUND از اتریش در هر دانشگاهی و در هر رشته تحصیلی با هم فرق دارد. دریافت بورسیه تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد و دکترا در کشور اتریش نسبت به دوره کارشناسی آسانتر می باشد.مبلغ بورسیه تحصیلی در این کشور به دانشگاه و رشته دانشجویان بستگی دارد. اما هر بورسیه تحصیلی که دانشجویان دریافت کنند به هزینه های زندگی و تحصیلی دانشجویان کمک می کنند. به صورت کامل از پرداخت شهریه معاف هستند یا نیمه از شهریه را پرداخت نمی کنند.

در انتها ضمن سپاس و قدردانی از مطالعه مقاله پیش رو امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفیدی در این خصوص خدمت شما ارائه دهیم. ضمن ابراز امیدواری از اینکه مقاله فوق مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با خرسندی اذعان می نماییم که تیم مجرب و متعهد در امور مهاجرت در همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. البته مطالعه مقاله تحصیل در اتریش نیز می تواند در این زمینه به شما کمک نماید. زمانی که شما با خواندن مقاله شرایط گرفتن FUND از اتریش علاقه مند به این موضوع شدید می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت و اقامت با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد و حقوقی ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *