مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » اتریش » شرایط گرفتن FUND از اتریش

شرایط گرفتن FUND از اتریششرایط گرفتن FUND از اتریش

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی بستگی به رشته و دانشگاهی می باشد که به شما پذیرش تحصیلی داده است. نحوه دریافت بورسیه تحصیلی به علاوه ی FUND متفاوت می باشد. با توجه به این که در چه شهری زندگی می کنید این FUND این امکان را دارد که کل یا قسمتی از هزینه های زندگی و تحصیل شما را تامین کند.دراین مقاله به بررسی شرایط گرفتن FUND از اتریش می پردازیم.

کشور اتریش در اروپای مرکزی بوده و از سمت شرق اسلواکی و مجارستان، از سمت شمال چک و آلمان، از سمت غرب سوئیس، از سمت جنوب ایتالیا و اسلوونی هم مرز می باشد. کشور اتریش از لحاظ 83.855 کیلو متر مربع می باشد.

کشور اتریش با جمعیت 8.5 میلیون نفر در کشور اتحادیه اروپا می باشد که در کشورهای اتحادیه اروپا جزء کشور های بزرگ اروپایی حساب می شود. مرم اتریش به زبان آلمانی صحبت می کنند و اتریش و سوئیس و آلمان به دلیل قدیمی بودن شبیه به هم هستند.

این کشور به هشتمین مقصد گردشگری در دنیا معروف می باشد.

دریافت  FUND از اتریش

بورسیه تحصیلی و تحصیل با داشتن FUND اغلب برای کسانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی هستند داده می شود. مهم ترین معیار برای دریافت یک بورسیه تحصیلی دوره تحصیلی می باشد.

مهلت زیادی برای دریافت انواع بورسیه در استرالیا وجود دارد که حتما این را  بدانید که کدام دانشگاه و کدام استاد در گرفتن کمک هزینه های تحصیلی (بورسیه تحصیلی) دارای بودجه تحصیلی بالا می باشد تا این امکان را داشته باشید که FUND بیشتری دریافت کنید.

یورسیه تحصیلی دانشجویی در دوره دکترا داده می شود. اگر رزومه تحصیلی قوی و بالایی دارید و معدل بالای 14 و مدرک زبان انگلیسی حرفه ای دارید می توانید برای دریافت فاند اقدامات لازم را انجام دهید.

 

بورسیه تحصیلی در استرالیا در دوره دکترا

این بورسیه در رشته های نانو بیوتکنولوژی، مداخلات نانو تکنولوژی در ایمنی غذا، فن آوری نانو برای کشاورزی و بیوانرژی که در دوره دکترا بورسیه تحصیلی داده می شود.

مدارک مورد نیاز برای این دوره: مدرک کارشناسی ارشد در رشته های علوم فیزیکی، شیمیایی، بیو شیمی، مهندسی شیمی، علوم زیستی و میکرو بیولوژی با حداقل معدل 65 درصد باید باشد. مدرک زبان آیلتس 6.5 لازم است. ارزش بورسیه تحصیلی تمامی هزینه های شهریه را در برمی گیرد.

بورسیه FUND دانشگاه ادلید در استرالیا

بورسیه این دانشگاه حداکثر مدت زمان حضور دانشجویان در این برنامه شامل دو سال برای دوره کارشناسی و سه سال برای دوره دکترا می باشد. شروع دریافت این بورسیه تحصیلی از تاریخ 30 نوامبر می باشد. این بورسیه تحصیلی شهریه دانشگاه و زندگی و بیمه را پرداخت می کند.

به مدت یک سال هزاران نفر از بورسیه تحصیلی و فرصت های مالی در کل جهان که وجود دارد دانشجویان استفاده می کنند.

و هر آن چه برای متقاضیان تحصیل از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. دریافت بورسیه تحصیلی به دو بخش می باشد شامل شرط اصلی و شرط فرعی  است.

یکی از شرط های اصلی سن متقاضیان می باشد که مناسب باشد. تحصیل در دوره کارشناسی ارشد برای دریافت بورسیه سن مناسب 24 سال و برای دوره دکترا سن مناسب 30 سال می باشد. شرط اصلی دیگر مدرک تحصیلی قابل اعتبار می باشد.

داشتن معدل خوب و مناسب و مدرک زبان مناسب و معتبر و مسلط بودن به زبان کشور مقصد و زبان انگلیسی از شرط های دریافت بورسیه تحصیلی می باشد.

شرط های فرعی برای دریافت بورسیه تحصیلی به شما کمک می کند که آسان تر بورسیه تحصیلی را دریافت کنید شامل : مقاله های گوناگون بین المللی ISI، پژوهش های مناسب و ایده آل، اختراعات دانشجو که به ثبت رسیده باشد این امکان را میدهد که از شانس بیشتری برای دریافت بورسیه تحصیلی بهره مند شوید.

شرایط گرفتن FUND از اتریش

موسسات زیادی در اروپا برای دریافت بورسیه تحصیلی می باشد که این موسسات به یک حزب یا گروه خاص وابسته هستند، از جمله شرایطی که منجر به دریافت بورسیه تحصیلی به همراه فاند در کشور های اروپایی می باشد این است که نمره و معدل مناسب در دوره لیسانس را دریافت کرده باشید.

در میان کشور های اروپایی کشور های هستند که هزینه آموزش در این کشور ها مانند آلمان، اتریش، فرانسه، نروژ و فلاوند رایگن می باشد. می توانید با دریافت بورسیه تحصیلی بدون هزینه شهریه در این دانشگاه ها به تحصیل خود ادامه دهید.

بیشتر دانشجویان هزینه های تحصیل و زندگی خود را ندارند و باید حتما بورسیه تحصیلی و فاند دریافت کنند که بتوانند به تحصیل در این کشور ادامه دهند.

 

چه مدارکی برای دریافت پذیرش در دانشگاه برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نیاز است؟

  • ترجمه مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی
  • ریز نمرات دوره دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی
  • کوپی از صفحه اول پاسپورت
  • پاسپورت (گذرنامه) باید به مدت شش ماه اعتبار داشته باشد.
  • شش عدد عکس
  • ارائه مدرک زبان آلمانی
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی
  • رزومه کامل تحصیلی و کاری
  • دو عدد توصیه نامه از استادهای قبلی
  • ارائه انگیزه نامه

 

شرایط گرفتن FUND از اتریش چه شرایطی نیاز می باشد؟

شرایط گرفتن FUND از اتریش در هر دانشگاهی و در هر رشته ی تحصیلی با هم فرق دارد. دریافت بورسیه تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد و دکترا در کشور اتریش نسبت به دوره کارشناسی (لیسانس) آسانتر می باشد.

 

هزینه ها و شرایط گرفتن FUND از اتریش چقدر می باشد؟

مبلغ بورسیه تحصیلی در این کشور به دانشگاه و رشته دانشجویان بستگی دارد. اما هر بورسیه تحصیلی که دانشجویان دریافت کنند به هزینه های زندگی و تحصیلی دانشجویان کمک می کنند. به صورت کامل از پرداخت شهریه معاف هستند یا نیمه از شهریه را پرداخت نمی کنند.

در انتها ضمن سپاس و قدردانی از مطالعه مقاله پیش رو امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفیدی در این خصوص خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. ضمن ابراز امیدواری از اینکه مقاله فوق مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با خرسندی اذعان می نماییم که تیم مجرب و متعهد در امور مهاجرت در همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

زمانی که شما با خواندن مقاله شرایط گرفتن FUNDاز اتریشعلاقه مند به این موضوع شدید می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت و اقامت با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد و حقوقی ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *