مهاجرت تحصیلی هلند

رشته مهندسی کشاورزی در هلند

رشته مهندسی کشاورزی در هلند

رشته مهندسی کشاورزی در هلند رشته ای کاربردی است که اهمیت ویژه ای برای دولت و جذابیتی برای دانشجویان در خصوص تحصیل دارد. در این کشور که شاخص های رفاهی و زندگی در حد بالایی هستند دانشجویان نیز امتیازات ویژه ای دارند که موجب آسایش و رفاه آن هاست. در هلند دانشجویان بین المللی در دانشگاه های دولتی و خصوص تحصیل می کنند و به نسبت رشته و نوع تحصیل و نوع دانشگاه شهریه های متفاوتی را پرداخت می کنند. اما به طور کلی هزینه زندگی و تحصیل در هلند از کشورهای معروف جهان مانند انگلیس و آمریکا کم تر است. شما می توانید در طول تحصیل خود در هلند محدود و پاره وقت نیز کار کنید. بعد از اتمام تحصیل نیز فرصت های خوبی برای تحصیل در این کشور وجود دارد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت به کشور هلند و کار در این کشور مشاور شماست.

جایگاه رشته مهندسی کشاورزی در هلند

در حال حاضر این کشور بذای پیشبرد اهداف خود در زمینه کشاورزی برنامه های کوتاه مدت و بلند را در نظر گرفته است. مهندس کشاورزی راه حل هایی را برای مشکلات کشاورزی مربوط به نیرو و ماشین آلات، برق رسانی، سازه ها، حفاظت از خاک و آب، و بهبود فرآوری محصولات کشاورزی، به کارگیری فناوری مهندسی و دانش علوم زیستی توسعه می دهد. معیارهایی را برای طراحی، ساخت یا ساخت تجهیزات، سازه‌ها و تأسیسات ابداع می‌کند. در این حوزه طراحی و با بهره گیری سنجش، اندازه گیری و ضبط دستگاه های و ابزار دقیق به مطالعه مسائل مانند اثر دما، رطوبت و نور در گیاهان یا حیوانات و یا اثربخشی نسبی روش های مختلف استفاده از حشره کش ها موقعیت های فراحرفه ای را شامل می شود.

تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند

مدرک لیسانس در مهندسی کشاورزی در هلند مطابق با مقررات لازم در سطوح ملی و منطقه ای با منطقه آموزش عالی اروپایی رشته مهندسی فنی کشاورزی است. به عنوان دانشجوی برنامه کشاورزی ارگانیک هوشمند، مهارت های تولید گیاه و حیوان را در مزرعه آموزشی و تحقیقاتی پردیس مدرن و مکان های کاری جمع آوری می کنید و کارآفرینی روستایی سودآور را با همکاری طبیعت یاد می گیرید. شما با استفاده های فعلی و پیشرفت های فن آوری های متنوع و کاربردهای فن آوری در کشاورزی کار خواهید کرد. پس از فارغ التحصیلی، شما یک کارآفرین یا کارگر تیم موثر در پروژه های مختلف روستایی خواهید بود. به عنوان یک مهندس کشاورزی و مواد غذایی، درک کاملی از سیستم های غذایی خواهید داشت.

در مطالعات خود در طول تحصیل می توانید تولید غذا را از مزرعه تا چنگال دنبال کنید. فرآوری مواد غذایی را از منظرهای مختلف و برای مواد اولیه مختلف مانند سبزیجات، غلات، نوشیدنی ها و همچنین محصولات لبنی و گوشتی درک خواهید کرد. با تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در دانشگاه های هلند شما پایه خوبی برای کار در سمت های مختلف در زمینه کشاورزی و مواد غذایی مانند تولید، کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه، پست های مدیریتی، فروش و بازاریابی و یا حتی به عنوان موسس یک شرکت به دست خواهید آورد. همچنین، این رشته و فضای بین المللی به دانشجویان مهندسی کشاورزی این فرصت را می دهد تا مهارت های خود را به صنعت بین المللی کشاورزی غذایی گسترش دهند.

در نمودار زیر شاهد مقایسه میزان ادامه تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی میان دانشجویان هلندی و دانشجویان بین المللی هستید:

ادامه تحصیل رشته مهندسی در هلند

دانشگاه های رشته مهندسی کشاورزی در هلند

از آنجایی که این کالج های مهندسی در هلند به زبان انگلیسی تدریس می کنند، برای دریافت پذیرش، دانشجویان بین المللی باید آزمون آیلتس یا تافل را امتحان کنند. دانشگاه فناوری آیندهوون در آیندهوون واقع شده است و در رتبه 61 دانشگاه مهندسی قرار دارد. برای تحصیل در هلند، آیندهوون سطح بالایی از تحقیقات را انجام می دهد. دانشگاه توئنته در Enschede واقع شده است. این دانشگاه دارای تعداد زیادی مدرک لیسانس و تعداد محدودی کارشناسی ارشد در رشته مهندسی خودرو در هلند و مدرک دکترا می باشد. این مدرک به گونه ای برای ایجاد مهارت و فناوری برای فرآیند توسعه مرتبط است. دانشگاه لیدن در سال 1575 توسط ویلیام اول، جد پادشاهی هلند تأسیس شد. تعداد دانشجویان حدود 26900 نفر است که از لیسانس تا دکترا را انتخاب می کنند.

دانشگاه گرونینگن رتبه ششم دانشگاه است که در سال 1614 تاسیس شد و دارای سابقه رهبری، اولین مدرس زن، اولین فضانورد هلندی و اولین رئیس بانک مرکزی اروپا است. دانشگاه صنعتی دلفت قدیمی ترین فناوری عمومی در هلند است. تعدادی از دانشجویان در دانشگاه دلفت پس از جنگ جهانی دوم برای مهندسی در هلند افزایش یافتند. آنها مهارت سنتی را برای دانشجویان جدید سازماندهی می کنند که در بریتانیا و ایالات متحده به عنوان هفته تازه تر شناخته می شود. حدود 16000 دانشجو در این دانشگاه وجود دارد. دانشگاه آمستردام بر تحقیقات و مهندسی نرم افزار بسیار توصیه می شود. دانشگاه مهندسی آمستردام 150 رشته را زبان انگلیسی را ارائه می دهد. دانشگاه علمی کاربردی فونتی 3 پردیس در آیندهوون، تیلبورگ و ونلو دارد.

رتبه دانشگاه های رشته مهندسی کشاورزی در هلند

رتبه دانشگاه های رشته مهندسی کشاورزی در هلند

دانشگاه روتردام در سال 1988 تاسیس شد. مهندسی دانشگاه روتردام هلند معتقد به کار نظری و عملی است که دانشجویان را مستقیماً برای یک حرفه خاص آماده می کند. مجموعه ای از دوره های ارزیابی وجود دارد. دانشگاه علمی کاربردی هرتز به کیفیت آموزش اعتقاد دارد. در اینجا برنامه لیسانس در میان 10 آموزش برتر در هلند انجام می شود. منطقه کار دانشجویی در منطقه HZ یافت می شود و دارای فناوری شبکه است. این دانشگاه مدرک لیسانس ارائه می دهد که در مهندسی طراحی صنعتی انگلیسی، مدیریت مالی بین المللی و کنترل تدریس می شود. فناوری فرآیند و غذا، مدیریت ارتباطات بین المللی و مدارک کارشناسی ارشد مانند کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد مدیریت مالی و کنترل در این دانشگاه ارائه می شود.

برخی از رشته هایی که می توانید در دانشگاه های مهندسی در حین تحصیل در مقاطع مختلف هلند ادامه دهید عبارت است از:

  • مهندسی صنایع و مدیریت
  • فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • طراحی محصول صنعتی
  • مهندسی برق و الکترونیک
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی مکاترونیک

در جدول زیر شاهد اطلاعاتی در خصوص تحصیل در هلند به زبان انگلیسی در برخی دانشگاه های رشته کشاورزی هستید:

نام دانشگاه شهر رتبه در بهترین دانشگاه های رشته مهندسی کشاورزی رتبه در جهان امتیاز موضوعی امتیاز جهانی
دانشگاه و مرکز تحقیقات واگنینگن واگنینگن 1 80 100 73
دانشگاه ماستریخت ماستریخت 177 190 47 64
دانشگاه اوترخت اوترخت 181 48 46 76

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه شرایط اعزام دانشجو به هلند به سوالات شما پاسخ می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.