مهاجرت تحصیلی انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان

مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان و رویای تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان در اذهان بسیاری از دانشجویان می­باشد. از جمله مزایای تحصیل در دانشگاههای این کشور یافتن شغل مناسب پس از اتمام تحصیلات در این کشور می­باشد. دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود در کشور انگلستان می­توانند با تبدیل نمودن ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری انگلستان به انجام کار در این کشور بپردازند. همچنان ناگفته نماند دانشجویان می­توانند به انجام کار در حین تحصیل در این کشور بپردازند.

دانشگاه های انگلستان

دانشگاههای موجود در کشور انگلستان از جمله معتبرترین دانشگاهها در سراسر جهان محسوب می­شوند. همچنان دانشجویانی که در دانشگاههای کشور انگلستان تحصیل نموده اند می­توانند ویزای تحصیلی کشور کانادا و استرالیا را برای مقطع دکتری دریافت نمایند. زیرا این دو کشور از جمله مستعمرات کشور انگلستان می­باشد و دانشجویان براحتی میتوانند تحصیل مقطع دکتری خود را در این دو کشور بگذرانند. پس از آن نیز جهت دریافت اقامت دائم خود می­توانند اقدام نمایند.

دانشجویانی که تحصیلات خود را در دانشگاههای انگلستان به اتمام رسانیده اند، می­توانند درخواست ویزای کاری این کشور را دهند. این دانشجویان پس از پرداخت مالیات به این کشور می­توانند اقامت دائم انگلستان را دریافت نمایند. ما در این مقاله به موضوع تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان خواهیم پرداخت. از دانشجویان عزیز دعوت می­نمائیم تا این مقاله را به دقت مطالعه نمایند. کشور انگلستان دارای 39 دانشگاه و کالج برتر از میان دانشگاههای این کشور می­باشد. از میان دانشگاههای کشور انگلیس دانشگاه کمبریج و آکسفور دارای برترین رتبه ها در این کشور هستند.

5 دانشگاه برتر در میان دانشگاههای انگلیس

همانطور که می­دانید کشور انگلستان دارای دانشگاههای معتبر بسیاری می­باشد. از میان تمامی دانشگاههای این کشور 93 دانشگاه جزء بهترین دانشگاههای این کشور هستند. در شهر لندن پایتخت این کشور کالج امپریال لندن، دانشگاه کالج لندن، دانشگاه وست مینستر ودانشگاه گریمویچ جزء بهترین دانشگاههای انگلستان بحساب می­آیند.

دانشگاه آکسفورد

یکی از بهترین و قدیمی ترین دانشگاههای کشو انگلستان دانشگاه آکسفورد است. این دانشگاه دارای 44 کالج و دانشکده می­باشد که دانشجویان ممتاز زیادی را جذب نموده است. این دانشگاه از بهترین کیفیت های آموزشی برخوردار است و روند پذیرش دانشجو در این دانشگاه بصورت رقابیت است و بطور میانگین در هر دوره­ی تحصیلی تنها 5 نفر پذیرش خواهند شد.

در دانشگاههای کشور انگلیس دوره های پیوسته افتخاری به دانشجویان پیشنهاد داده می­­شود. دوره های پیوسته افتخاری به این گونه هستند که دو رشته تحصیلی را در مقطع کارشناسی با یکدیگر ترکیب می­نمایند. این دانشگاه با ترکیب رشته­های فلسفه، سیاست و اقتصاد دوره های پیشنهادی برای دانشجویان جهت اخذ مدرک قرار داده است.

کالج های این دانشگاه دارای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می­باشد. دانشجویان در خوابگاههای این دانشگاه تحت مالکیت کالج دانشگاه آکسفورد زندگی می­نمایند. دانشجویان در این دانشگاه از امکانات تفریحی و ورزشی مانند قایقرانی، رویدادهای اجتماعی و مجامع مشترک برخوردار هستند. دانشگاه آکسفورد دارای 100 کتابخانه می­باشد که معروفترین کتابخانه در این دانشگاه کتابخانه بودلیان است.

شهر آکسفورد دارای تعدادی موزه از جمله موزه تاریخ طبیعی و موزه تاریخ علمی می­باشد. موزه تاریخ طبیعی محل نگهداری بقایای مردگان و موزه تاریخ علمی محل نگهداری تخته سیاهی است که آلبرت انیشتین از آن استفاده نموده است. در تاریخ این دانشگاه 26 جایزه نوبل و120 جایزه المپیک دیده میشود و همچنان اکثر رهبران جهانی و نخست وزیران بریتانیایی در این دانشگاه تحصیل نموده اند.

دانشگاه کمبریج

یکی دیگر از معتبرترین دانشگاه کشور انگلستان دانشگاه کمبریج می­باشد. این دانشگاه نیز همانند دانشگاه آکسفورد دارای دانشکده های بسیاری است. تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان همچون دانشگاه کمبریج یکی از رویاهای بسیاری از دانشجویان می­باشد. شهرکمبریج در نزدیکی شهر لندن قرار دارد و تنها به مدت 1 ساعت رانندگی از هم فاصله دارند.

در دانشگاه کمبریج18000 دانشجو مشغول به تحصیل و 9000 استاد و کارمند در حال فعالیت می­باشند. همچنین این دانشگاه دارای 31 کالج و100 دپارتمان علمی می­باشد. دانشگاه کمبریج انگلستان بعنوان برترین دانشگاه ریاضیات در جهان است و دانشمندان ریاضی بسیاری در این دانشگاه آموزش دیده اند.

درباره دانشگاه کمبریج

این دانشگاه در تاریخ خود دارای 92 جایزه نوبل می­باشد و ریاضی دانان این دانشگاه مدال های زیادی در زمینه ریاضیات کسب نموده اند. پذیرش در دانشگاه کمبریج بصورت رقابتی می­باشد و پذیرش دانشجویان در این دانشگاه کمتر از25 درصد می­باشد. دانشجویان در مقطع کارشناسی آموزش هایی در زمینه سخنرانی و سرپرستی می­بینند و مربیان خصوصی تنها با تعدادی از دانشجویان کار می­کنند.

در کتابخانه های دانشگاه کمبریج دست نوشته های قرون وسطا نگهداری می­شود و همچنین موزه های این دانشگاه محل نگهداری مصنوعات باستانی و نمونه های جانوری می­باشد. دانشجویانی که از دانشگاه کمبریج انگلستان فارغ التحصیل شده اند بازیگران، سیایتمدارن، اعضای خاندان سلطنتی، ورزشکاران مرد و چهره های فرهنگی را شامل می­شود.

تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان

از آنجائیکه کشور انگلستان دارای بهترین کیفیت آموزشی در سطح جهان است، افراد زیادی جهت ادامه تحصیل به این کشور سفر می­نمایند. همچنین این کشور به دانشجویان اجازه انجام کار در حین تحصیل را داده و افراد پس از پایان تحصیلات خود نیز می­توانند در این کشور به انجام کار بپردارند. دانشگاههای موجود در کشور انگلستان از رنکینگ خوبی در جهان برخوردار هستند. ناگفته نماند دانشجویان پس از فراغت می­توانند ویزای کار کشور انگلستان را اخذ نمایند. در صورتیکه به این کشور مالیات پرداخت نمایند، می­توانند جهت دریافت اقامت انگلستان اقدام نمایند.

دانشگاه امپریال کالج لندن چگونه است؟

یکی از برترین دانشگاههای دنیا و انگلیس دانشگاه امپریال کالج لندن است. این دانشگاه در زمینه های علمی و فناوری، مهندسی و کسب وکار دانشجو می­پذیرد. این دانشگاه بیشتر میزبان دانشجویان خارجی است و شامل 15200 دانشجو و 8000 کارمند و استاد در این دانشگاه مشغول به فعالیت می­باشند.

دانشجویانی که از دانشگاه امپریال کالج فارغ التحصیل شده انداکثراً دانشمندان و مدال آوران رشته های بین المللی و برندگان جایزه های نوبل می­باشند. همچنین بسیاری از دانشجویانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند بدنبال ایجاد کسب وکار نو وجدید در عرصه های مختلف می­باشند.

تحصیل در دانشگاه کالج لندن چگونه است؟

اولین دانشگاهی که در کشور انگلیس تأسیس شد دانشگاه کالج لندن است. این دانشگاه تنها دانشگاهی است که دانشجویان را بدون در نظر گرفتن سطح اجتماعی، نژاد و مذهب پذیرش می­نماید. این دانشگاه اولین دانشگاهی در انگلستان بود که زنان و مردان بصورت برابر در مقاطع مختلف در کنار یکدیگر تحصیل نمودند.

دانشجویان زیادی که قصد تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان را دارند، اولین گزینه انتخابی آنها دانشگاه کالج امپریال است. این دانشگاه رتبه­ی بالایی در میان دانشگاههای انگلیس را دارد و دانشجویان زیادی پس از اتمام تحصیلاتشان به استخدام مشاغل مختلف در این کشور درآمده اند.

اکثراً دانشجویان علاقمند به تحصیل در رشته  های فلسفه، سیاست و اقتصاد در این دانشگاه را دارند که پذیرش در این رشته ها بصورت رقابتی می­باشد. در این دانشگاه تعداد دانشجویان بین المللی بسیار بیشتر از دانشجویان انگلیسی می­باشد. همچنین شخصیت های برجسته ایی همچون ماهاتما گاندی، الکساندر گراهام بل و کریس مارتین از این دانشگاه فارغ التحصیل گردیده اند.

دانشگاه اقتصاد و علوم سیاسی لندن چگونه است؟

یکی دیگر از گزینه های تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان مدرسه اقتصاد و علوم سیاسی لندن است. این دانشگاه دارای بالاترین میزان پذیرش دانشجویان بین المللی در بین دانشگاههای انگلستان را دارد. این دانشگاه نیز از جمله دانشگاههای معتبر انگلستان بشمار می­رود که در زمینه حقوق، فلسفه، تاریخ و سیاست به دانشجویان آموزش می­دهد.

26 درصد از جوایز نوبل در رشته اقتصاد به دانشجویان این دانشگاه اختصاص دارد. این دانشگاه در سال2014، 17000 دانشجو را در رشته های مختلف در مقطع کارشناسی پذیرش نمود. از جمله معروفترین شخصیت هایی که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند می­توان به نلسون ماندلا، جورج سوروس و دکتر بی.آر. آمبدکار اشاره نمود.

افراد سوالات زیادی در رابطه با تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان می­پرسند از جمله:

  • آیا دانشگاههای معتبر در انگلستان برای دانشجویان خارجی بورسیه قرار داده است؟
  • هزینه تحصیل در دانشگاههای معتبر انگلستان چگونه است؟
  • آیا دانشگاههای معتبر انگلستان به دانشجویان خارجی کمک هزینه پرداخت می­نمایند؟

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت علاقمند به پاسخگویی به همه عزیزان می­باشد. دانشجویان عزیز می­توانند جهت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *