مهاجرت کاری انگلستان

اخذ ویزای کار انگلستان

اخذ ویزای کار انگلستان

در این مقاله به بررسی اخذ ویزای کار انگلستان در سال 2019 می پردازیم. بسیاری از متقاضیان قصد دارند در کشور انگلستان مشغول به کار شوند، تا اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. افراد باید در نظر داشته باشند بعد از گذراندن دوره تحصیلی در این کشور می توانند، در شغلی مشغول به کار شوند. کشور انگلستان بزرگترین کشور در بریتانیا می باشد. پایتخت این کشور لندن می باشد، هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان برای دریافت اقامت، با روش های مختلف به این کشور مهاجرت می کنند، کشور انگلستان جز کشورهایی می باشد که از نظر اقتصاد و سیاست بسیار مهم است. این کشور در زمینه های خدمات پزشکی و در زمینه فناوری جزء مطرح ترین کشورها می باشد. زبان رسمی مردم کشور انگلستان، انگلیسی می باشد.

اخذ ویزای کاری انگلستان

برای اقامت در کشور انگلستان، متقاضیان باید یکی از ویزا های این کشور را دریافت نمایند. افراد واجد شرایط می توانند از طریق ویزای کار، ویزا تحصیل یا ویزای سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت کنند. افرادی که قصد دارند در کشور انگلستان مشغول به کار شوند و ویزای کاری دریافت کنند. باید در ابتدا ویزای تحصیلی دریافت کنند و یک دوره تحصیلی را در دانشگاه های انگلستان بگذرانند. بعد از فارغ التحصیل شدن می توانند ویزای کاری خود را به ویزای تحصیلی تبدیل کنند. و با اخذ ویزا کاری انگلستان در این کشور مشغول به کار شوند. و بعد از گذشت مدت معین با پرداخت مالیات و بیمه اقامت دائم کشور انگلستان را دریافت کنند.

شرایط اخذ ویزا کار

محبوبترین و پر مخاطب ترین روش برای مهاجرت به انگلستان، مهاجرت کاری می باشد. دولت کشور انگلستان برای ارائه ویزا کاری شرایط سختی را در نظر گرفته است. و افراد برای اخذ ویزای کار انگلستان باید پروسه طولانی را بگذرانند. در ابتدا آگهی کردن استخدام برای شغلی، کارفرما باید افرادی که در کشور انگلستان می باشند را استخدام کند.

نکته: مهاجرانی که در این کشور به تحصیل پرداخته اند، بعد از فارغ التحصیل شدن در اولویت قرار می گیرند. اگر نیروی کاری در کشور انگلستان برای شغل استخدام نشد. کارفرما باید از کشورهای اتحادیه اروپا فردی را برای شغل مورد نظر استخدام کند. اگر از کشورهای اتحادیه اروپا نیز فردی برای شغل استخدام نشد. کارفرما می تواند نیرو های کار خارجی را برای شغل مورد نظر استخدام کند. با شرایطی که گفته شد، شانس متقاضیان برای اخذ ویزای کار انگلستان بسیار پایین است.

بهترین روش اخذ ویزا کاری

اگر افراد بتوانند در کشور انگلستان اسپانسر داشته باشند می توانند ویزا کاری دریافت نمایند. ولی این روش نیز برای مهاجران دشوار خواهد بود. بهترین روش برای اخذ ویزای کار انگلستان، و مهاجرت به انگلستان این است که افراد از طریق ویزا تحصیلی به این کشور مهاجرت کنند. و با اخذ مدرک تحصیلی از انگلستان شانس خود را برای اخذ ویزای کار انگلستان افزایش خواهند داد.

اگر افراد از روش گفته شده اقدام به دریافت ویزای کاری کنند، پروسه دریافت ویزا بین 2 تا 9 ماه خواهد بود. کشور انگلستان شرایطی را برای دانشجویان این کشور در نظر گرفته است. اگر فردی بیشتر از پنج سال در این کشور به تحصیل مشغول باشد می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند. افرادی که تا مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا تحصیل کرده اند، با هزینه های کمی می توانند کارآفرینی کنند. روش دیگری برای اخذ ویزای کار، اخذ ویزا از طریق تخصص یا مهارت می باشد.

کشورهایی که این ویزا را به متقاضیان ارائه می دهند:

  • دانمارک
  • استرالیا
  • کانادا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار انگلستان به شرح زیر می باشد:

  • ارائه مدرک زبان معتبر ( مدرک IELTS )
  • ارائه مدرک معتبر تحصیلی

مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به 2 دسته تقسیم می شود که به شرح زیر می باشد:

  1. ویزا جست و جو کار: به متقاضی ویزایی ارائه می شود که باید در زمان تعیین شده در شغلی مشغول به کار شود و اگر فرد نتواند در مدت زمان تعیین شده در شغلی مشغول به کار شود باید آن کشور را ترک نماید.
  2. پیشنهاد کاری: نوع دیگری از ویزای کاری ویزای پیشنهاد کاری می باشد. در این روش کارفرمایی از یک کشور دیگر برای فرد پیشنهاد کاری ارسال می کند. فرد بعد از ورود به کشور از همان ابتدا دارای کار و حقوق می باشد.

و به همین دلیل این روش جزء یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت می باشد. و آخرین روش برای مهاجرت کاری، مهاجرتی است که در آن مهارت های فرد ارزیابی و یا امتیاز بندی می شد. و بعد از آن فرد اقامت کشور مد نظر را دریافت می کند. و لازم نیست فرد برای کسب اقامت دائم در این کشور مشغول به کار شود. و فقط باید در آن کشور حضور داشته باشد که اقامتش باطل نشود.

چگونه میتوان ویزای کاری از انگلستان دریافت کرد؟

در حال حاضر افراد برای اخذ ویزای کار انگلستان باید پیشنها کار از یک شرکت یا از کارفرما داشته باشند.

ویزا TIER 1 که این ویزا به 3 دسته تقسیم می شود:

  • Investor : افرادی که 1 میلیون پوند نقدینگی در کشور خود دارند و می توانند این پول را به انگلستان انتقال دهند. می توانند این ویزا را اخذ کنند. فرد به ازای ذخیره 750000 پوند در بانک این کشور می تواند اقامت 5 ساله دریافت کند. متقاضی می تواند با 250000 پوند در کشور انگلستان ملک خریداری کند، یا به کارهای تجاری بپردازد. بعد از گذشت 5 سال از این دوره فرد می تواند پاسپورت انگلستان را دریافت کند.
  • Entre Prenear : فرد برای اخذ این ویزا باید در یکی از شرکت های تحت نظارت FSA پول ذخیره کند. مبلغ در نظر گرفته شده شروع فعالیت اقتصادی 200000 پوند می باشد. اگر فرد به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد، 10 امتیاز کسب می کند.
  • Post Study Work : برای اخذ این ویزا و اقامت در کشور انگلستان باید مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های کشور انگلستان دریافت کرده باشید. و یا اینکه تحت ویزا TIER 4 باشید. که این مورد از الزامات می باشد.

اگر شما خواهان مهاجرت به انگلستان و کار در  انگلستان هستید بهتر است قبل از مهاجرت از مشاوران مهاجرتی اطلاعات لازم را دریافت نمایید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید. مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آمادگی دارند تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *