مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » اسلواکی » مهاجرت به اسلواکی از طریق کار

مهاجرت به اسلواکی از طریق کارمهاجرت به اسلواکی از طریق کار : مهاجرت به اسلواکی 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت و همچنین اخذ ویزای کار اسلواکی برای کار در اسلواکی و همچنین موسسات کاریابی در اسلواکی و یا لیست مشاغل مورد نیاز اسلواکی یکی از مواردی است که افراد به شدت به دنبال آن هستند . اگر از طریق مهاجرت به اسلواکی از طریق کار اقدام به مهاجرت به اسلواکی کرده اید یا قصد اقدام دارید باید با موضوع مهاجرت به اسلواکی از طریق کار برای اخذ اقامت اسلواکی آشنایی پیدا نمایید .

شرایط مهاجرت به اسلواکی

شرایط کار در اسلواکی چیست؟

 

آیا کار در اسلواکی نیازمند پیشنهاد کاری یا همان job offerمی باشد ؟

کشور اسلواکیاز جمله کشورهای مرفه اروپایی می باشد که متقاضیان زیادی جهتمهاجرت به این کشور وجود دارد. اما باید دید راه مهاجرت کاری به اسلواکی چیست و چگونه می توان به اسلواکی مهاجرت کاری نمود؟

 

لذا پروسه حقوقی جذب یک نیروی کار در اسلواکی برای شما عزیزان تشریح می گردد تا شناخت بیشتری راجع به کم و کیف این مطلب و قوانین مرتبط به آن حاصل گردد.

 

اگر یک کارفرمای اسلواکیایی بخواهد شخصی را استخدام نماید در ابتدای امر باید ثابت نماید که بنگاه اقتصادی وی به مرز سود دهی لازم و معینی رسیده است و توانایی استخدام کردن یک شخص و پرداخت حداقل دست مزد یک شهروند اسلواکیایی و رد کردن بیمه و مالیات وی برای شخص وجود دارد.

 

پس از آن اتباع اسلواکی برای استخدام می بایست در الویت قرار گیرند . به این ترتیب که شخص کار فرما باید درباره شغل مورد نظر خویش در کشور اسلواکی آگهی نماید و مدت سه ماه شخصی برای ورود به این شغل متقاضی نباشد و یا اگر هم شخصی متقاضی وجود داشت، واجد شرایط مورد نیاز برای شغل آگهی شده؛ نباشد. پس از انقضای این مدت سه ماهه، اتباع اتحادیه اروپا در اولویت قرار خواهند گرفت و شخص کارفرما می بایست در مورد شغل مورد نظر خود در حوزه اتحادیه اروپا آگهی نماید.

 

چنانچه مدت سه ماهه دیگر نیز بگذرد و شخصی نباشد که در اتحادیه اروپا متقاضی ورود به ابن شغل نباشد و یا واجد شرایط مورد نیاز نباشد؛ نهایتا کارفرمای مورد نظر نتواند نیروی مورد نیاز خود را در این ۶ماه گفته شده پیدا کند؛ می تواند با گرفتن نامه از وزارت کار و اداره کاریابی کشور اسلواکی اجازه دادن job offerیا درخواست نیروی کار را به اتباع یکی از کشورهایی که در حوزه اتحادیه اروپا نباشند به دست آورد.

 

همان گونه که مشاهده گردید استخدام شدن در اسلواکی بدون داشتن حضور فیزیکی در این کشور امری بسیار دشوار و گاها محال می باشد. چرا که همان طور که عنوان شد اتباع اسلواکی و پس از آن اتباع اتحادیه اروپا برای استخدام در الویت می باشند و طبیعتا یک شخص در بین این جمعیت کثیر پیدا خواهد شد که واجد شرایط یا متقاضی شغل مورد نظر باشد. چرا که اسلواکی دارای نیروی کار ماهر و مجرب می باشد.

 

اما چنانچه شما بتوانید با یک کارفرما درکشور اسلواکی ارتباط بر قرار نمایید و تایدیه لازم را برای job offerیا درخواست استخدام را از او اخذ نمایید می توانید به این کشور مهاجرت نموده و ویزای کاری کشور اسلواکی را به دست آورید.

 

و چنان چه این امکان برای شما وجود ندارد ولی تقاضای مهاجرت کاری را دارید می توانید در تماس با مشاورین زبده موسسه حقوقی ملک پور و بیان رزومه و سوابق خود و جمیع شرایط خود به مشاورینموسسه از آنان مشاوره لازم در زمینه مهاجرت کاری به کشور اسلواکی و یا یافتن کشوری دیگر که با شرایط شما تطابق بیش تری داشته باشد و شما تمایل به مهاجرت به آن کشور را داشته باشید، را دریافت نمایید.

 

کشورهایی نظیر آفریقای جنوبی، آلمان، دانمارک، سوئد، استرالیا، کانادا و اتریش می باشد که شرایطی راحت تر جهت اخذ اقامت کاری را دارا هستند.

 

چرا که نیازی به داشتن پیشنهاد کاری یا همان job  offerنخواهد داشت و تنها کافی است دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی را داشته باشید تا بتوانید برای اخذ ویزای کاری در این کشورها اقدام نمایید.

 

 

از نکات دیگری که برای کار در اسلواکی و اخذ ویزاهای کار برای سایر کشورها  می بایست مورد توجه قرار گیرد شرایطی نظیر سوابق کاری ، میزان تحصیلات، شرایط سنی و سطح دانش زبان شخص متقاضی می باشد.

 

مهاجرت کاری به اتریش، آلمانو یا آفریقای جنوبی نیازمند مدرک زبان می باشد و شما پس از مراجعه به این کشورها می توانید به دنبال شغلی مناسب برای خود باشید و همچنین شرایط را از نزدیک بررسی کنید.

 

 

اگر شما همچنان تمایل به مهاجرت به اسلواکی را دارید اما شرایط مهاجرت از طریق کار به اسلواکی را دارا نیستید، می توانید از طرق دیگر برای این کشور اقدام نمایید.

 

یکی از راههای دیگر برای مهاجرت به کشور اسلواکی؛ ثبت شرکت در اسلواکی است.

 

چنانچه  شما با ثبت شرکت در اسلواکی اجازه اقامت و کار در این کشور را به دست می آورید. شما از طریق ثبت شرکت در اسلواکی می توانید به کار و تجارت در این کشور مشغول شوید و با کسب درآمد و سود دهی و پرداخت مالیات می توانید اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید. این ثبت شرکت در اسلواکی هم نوعا همان مهاجرت کاری است به شکلی ساده تر و ممکن تر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *