شرایط کانادا

مقایسه هزینه زندگی در ایالت های مختلف کانادا

مقایسه هزینه زندگی در ایالت های مختلف کانادا

از آنجایی که کشور کانادا دارای کیفیت بسیار بالایی در سطح زندگی می باشد، فرصت های شغلی زیادی را برای مهاجران به وجود آورده است. اگر شما هم میخواهید از این امکانات استفاده کنید حتما به فکر مقایسه هزینه زندگی در ایالت های مختلف کانادا می افتید. کشور کانادا از 13 ایالت تشکیل شده است. هزینه های زندگی در ایالت های مختلف کانادا به چندین عوامل بستگی دارد که در ادامه مقاله به شناخت آن ها میپردازیم. قبل از آن که قصد سفر به این کشور را داشته باشید بهتر است در مورد هزینه های زندگی، تحصیلی، اقامت و ویزای آن در کشور کانادا اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید.

مقایسه هزینه زندگی در ونکوور از ایالت های مختلف کانادا

گران ترین شهر کانادا به ایالت ونکوور تعلق می گیرد. اگر خواهان زندگی لاکچری و سرمایه گذاری هستید انتخاب این شهر انتخاب مناسبی می باشد. ثروتمندان کشور های مختلف از جمله چین در این شهر ساکن هستند. اگر به صنعت فیلم سازی علاقه دارید ین شهر شهر مناسبی می باشد. همچنین تمیزترین شهر قاره آمریکا می باشد. هزینه های زندگی در ونکوور بسیار بالا است و ساکنین این شهر باید از تمکن مالی بسیار عالی برخوردار باشند.

میانگین هزینه ها بدین صورت است:

  • اجاره یک واحد آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ونکوور 1.912.77CAD (دلار کانادا)
  • هزینه برق، آب و گاز به قیمت CAD 78.47(دلار کانادا)
  • یک لیتر سوخت در مرکز شهر ونکوور CAD1.55 (دلار کانادا)
  • حقوق ماهیانه با کسر مالیات CAD3,232.12 (دلار کانادا)

هزینه زندگی در تورنتو کانادا (Toronto)

بزرگترین شهر کانادا به ایالت تورنتو تعلق می گیرد. از شهر های تجاری کشور کانادا می توانیم به تورنتو اشاره کنیم. یکی دیگر از شهرهای گران کشور کانادا تورنتو می باشد. یکی از شهرهای پیشرفته که دارای اتوبان بزرگ می باشد. این شهر مراکز تجاری و صنعتی بسیاری را به خود اختصاص داده است. هزینه تحصیل در شهر تورنتو نسبت به شهر مونترال کمتر است.

میزان هزینه ها بدین صورت است:

آیتم هزینه به CAD (دلار کانادا)
یک واحد آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر تورنتو 2.026.16
برق، آب و گاز 164.34
یک لیتر سوخت 1.29
حقوق ماهیانه 3.459.03

مقایسه هزینه زندگی در ویکتوریا از ایالت های مختلف کانادا

ویکتوریا پایتتحت بریتیش می باشد. در این شهر ساختمان سازی بسیار زیبا و گران قیمت شده است. این شهر از کیفیت زندگی بسیار بالایی برخوردار است. باید بدانیم هزینه های زندگی در کنار این همه مزایا در ویکتوریا بسیار چشمگیر است. در ادامه به هزینه های زندگی در شهر ویکتوریا می پردازیم.

هزینه ها در ایالت ویکتوریا بدین طورت است:

  • اجاره یک واحد آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر ویکتوریا CAD1,414.26 (دلار کانادا)
  • هزینه برق، آب و گاز به قیمت CAD110.12 (دلار کانادا)
  • یک لیتر سوخت در مرکز شهر ویکتوریا CAD1.44 (دلار کانادا)
  • حقوق ماهیانه با کسر مالیات CAD3.101.44 (دلار کانادا)
  • مخارج که در حدود CAD1.095.59 (دلار کانادا) در ماه

مقایسه هزینه زندگی در ویکتوریا از ایالت های مختلف کانادا

هزینه زندگی در کلگری کانادا (Calgary)

شهر کلگری مرکز انرژی ملی کشور کانادا می باشد. این شهر از لحاظ پیشرفت اقتصادی برترین رتبه را به خود اختصاص داده است. شهر کلگری دارای مراکز تجاری بسیار بزرگ می باشد. از آنجاییکه این شهر نرخ بیکاری بسیار پایین و حقوق دهی بسیار بالا دارد توجه بسیاری از مهاجرین را به خود جذب کرده است. از مزیت های دیگر این شهر میتوان به ندادن مالیات در قبال خرید خانه اشاره کرد.

میزان هزینه ها بدین صورت است:

آیتم هزینه به CAD (دلار کانادا)
یک واحد آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر کلگری 1.266.04
هزینه برق، آب و گاز 181.73
یک لیتر سوخت در مرکز شهر کلگری 1.25
حقوق ماهیانه با کسر مالیات 4.005.60

هزینه زندگی در همیلتون کانادا

یکی دیگر از شهرهای گران قیمت کشورکانادا، شهر همیلتون می باشد. این شهر دارای نواحی سر سبز بسیاری می باشد. همچنین به علت داشتن جاذبه های فرهنگی و هنری و داشتن آبشار های بسیار زیبا توجه بسیاری از مهاجرین را به خود جذب کرده است. خرید خانه در شهر همیلتون بسیار گران است اما زندگی در این شهر در مقایسه با شهر ونکوور به صرفه تر است.

اجاره یک واحد آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر همیلتون CAD1.014.13 (دلار کانادا) می باشد. هزینه برق، آب و گاز به قیمت CAD139.22 (دلار کانادا) می باشد. یک لیتر سوخت در مرکز شهر همیلتون CAD1.23 (دلار کانادا) می باشد. حقوق ماهیانه با کسر مالیات CAD3.274.69 (دلار کانادا) می باشد و در آخر می رسیم به مخارج که در حدود CAD979.06 (دلار کانادا) در ماه می باشد.

هزینه زندگی اوتاوا کشور کانادا

کشور کانادا دارای پایتخت به اسم اوتاوا می باشد و از شهرهای بزرگ کانادا به حساب می آید. این شهر از تمیزترین شهر های جهان به حساب می آید و به علت داشتن نمایشگاه های هنری متفاوت اکثر فستیوال ها در این شهر برگزار می شود. این شهر از لحاظ اجاره خانه، خورد و خوراک و حمل و نقل از ارزان ترین شهر های کانادا محسوب می شود.

اجاره یک واحد آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر اواتا CAD1.284.62 (دلار کانادا) می باشد. هزینه برق، آب و گاز به قیمت CAD1.284.62 (دلار کانادا) می باشد. یک لیتر سوخت در مرکز شهر اواتا CAD1.22 (دلار کانادا) می باشد. حقوق ماهیانه با کسر مالیات CAD3,869.41 (دلار کانادا) می باشد و در آخر می رسیم به مخارج که در حدود CAD827.91 (دلار کانادا) در ماه می باشد.

بهتر است بدانیم میزان هزینه زندگی در کانادا به شیوه زندگی بستگی دارد.، علاوه بر مقایسه هزینه زندگی در ایالت های مختلف و درباره کانادا باید بدانید که آیا فرد پر خرج یا فرد صرفه جویی در زندگی هستید. با تمام این توضیحات می توانید سوالات خود را با کارشناسان و مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *