مهاجرت تحصیلی آرژانتین

رشته گوارش در آرژانتین

رشته گوارش در آرژانتین

رشته گوارش در آرژانتین یکی از تخصص های بسیار مهم می باشد که می توانید به زبان انگلیسی در دانشگاه های پزشکی آرژانتین تحصیل کنید. در این کشور در رشته گوارش می توانید توسط بورسیه هایی که به دانشجویان آسیایی و اروپایی ارائه می شود تحصیل کنید. رشته گوارش رشته ای است که بسیاری از پزشکان در آرژانتین برای تخصص خود انتخاب می کنند. یک مزیت مهم در این کشور تحصیل به زبان اسپانیایی می باشد و یا حداقل یادگیری زبان اسپانیایی که از زبان های رایج در جهان می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه مهاجرت معتبر با سابقه ای درخشان است که به سوالات شما در باب مهاجرت و تحصیل پزشکی و رشته گوارش در آرژانتین مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

تحصیل رشته گوارش در آرژانتین

Diploma for Doctors یک آکادمی برجسته مراقبت های بهداشتی برای پزشکان mbbs و ارائه دوره های گواهی آنلاین و آفلاین، دوره های دیپلم، آموزش، فلوشیپ و دوره های گوارش در آرژانتین است. دیپلم برای پزشکان 3 دوره را برای پزشکان mbbs در زمینه گوارش طراحی و توسعه داد، مانند دوره های گواهی در گوارش، دوره های گواهی پیشرفته در گوارش و کمک هزینه تحصیلی در گوارش در آرژانتین. این آکادمی مدرک فوق لیسانس در زمینه گوارش را در آرژانتین ارائه می دهد. همچنین با دانشگاه های آرژانتین و همچنین دانشگاه های جهانی در ارتباط می باشد. و این آکادمی یکی از بهترین بستر شناخته شده برای متخصص گوارش برای مطالعه در مورد گوارش است. این آکادمی در حال ارائه پلت فرم مطالعه جهانی برای دانشجویان پزشکی در مورد چالش ها و بحث در مورد مطالعه موردی گوارش است.

دوره های گواهی در زمینه گوارش در آرژانتین برای پزشکان MBBS و Ayush، فارغ التحصیلان سال آخر پزشکی و کارآموزان mbbs در دسترس است. این دوره گواهینامه 4 ماهه در زمینه گوارش برای mbbs است. دوره گواهی در زمینه گوارش برای پزشکان mbbs در آرژانتین طراحی شده است. در این دوره، داوطلبان گوارش با همکاری متخصصین گوارش کار می کنند. پزشکان با این اختلال رایج گوارشی و مدیریت آن آشنا خواهند شد. دوره های گواهی در زمینه گوارش، پزشکان mbbs از طریق آموزش فعال با فیلم ها و کلاس های تعاملی خواهند رفت. دانشکده برجسته گوارش به شما کمک می کند تا اقدامات بالینی و عملی خود را ارتقا دهید. دیپلم برای پزشکان رشد سریعی را برای هر پزشک فراهم می کند و آنها را قادر می سازد خدمات بهتری در زندگی خود داشته باشند.

دوره های پیشرفته رشته گوارش در آرژانتین

دوره های پیشرفته دیپلم و گواهی در زمینه گوارش در آرژانتین برنامه گواهی پیشرفته برای پزشکان طراحی شده است. این برنامه 7 ماهه دیپلم پیشرفته در گوارش برای mbbs در آرژانتین است. در این دوره پیشرفته گوارش، پزشکدانش و قضاوت بالینی خود را در مورد اختلالات بهبود می بخشد. پس از اتمام این دوره ها، پزشک به پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات گوارشی پی خواهد برد. پزشک دوره های آموزشی گوارش را در آرژانتین تحت نظارت برترین متخصصان گوارش خواهد گذراند. کلاس های زنده مجازی تعاملی گوارش به پزشک کمک می کند تا با مرکز ارتباط برقرار کند. پزشک مهارت و دانش مربوط به گوارش و همچنین بینش بیماری های دستگاه گوارش خاص و چشم انداز اداره بخش گوارش را یاد می گیرد.

این دوره بر حرفه مراقبت های بهداشتی تاثیر خواهد گذاشت. گواهینامه گوارش در آرژانتین جنبه‌های مختلف گوارش را پوشش می‌دهد، مانند مکانیسم‌های عملکرد طبیعی و غیرطبیعی دستگاه گوارش، رویکرد و مدیریت علائم و نشانه‌های گوارشی، تصمیم‌گیری بالینی در گوارش، تصویر، میکروبیولوژی و تفسیر بیولوژیکی و تفسیر تفسیری آزمایشگاهی در گوارش و حمایت از تغذیه و مراقبت در کنار بالین در گوارش. همچنین جنبه های مختلفی مانند کبد شناسی، اختلالات کبدی، شرایط خاص، بیماری های انگلی، عفونت های قارچی و عفونت های باکتریایی را پوشش می دهند. جراحی گوارش، مروری بر ناهنجاری‌های مادرزادی دستگاه گوارش و مراقبت‌های تسکینی برای بیماران مبتلا به بیماری‌های گوارشی و کبدی را نیز بررسی می شود. کوتاه بودن مدت دوره یک مزیت بسیار عالی برای دانشجویان بین المللی در این کشور می باشد.

در نمودار زیر شاهد تحصیل رشته گوارش در دوره های مختلف توسط دانشجویان بین المللی در آرژانتین می باشید:

تحصیل رشته گوارش در دوره های مختلف در آرژانتین

دوره های 1 ساله رشته گوارش در آرژانتین

در رشته تخصص گوارش در آرژانتین دوره فلوشیپ در گوارش برای فارغ التحصیلان پزشکی و پزشکان طراحی شده است تا دانش و مهارت خود را از طریق آموزش عملی افزایش دهند. در این دوره فلوشیپ در رشته گوارش، تکنیک های بنیادی و جدیدترین تحقیقات گوارشی را پوشش می دهد. در این دوره آموزشی، آموزش آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی، عوارض آندوسکوپی، جدیدترین و پیشرفته ترین آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی، اینسرت و آندوسکوپی و پردازشگر به طور موثر از جمله عملکرد دستگاه ارائه می شود. همچنین کارگاه شبیه سازی در مورد آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی و همچنین آموزش شبیه سازی سونوگرافی شکم و AHA Certified BLS+ACLS را آموزش خواهید دید. این برنامه یک دوره 1 ساله برای فارغ التحصیلان MBBS در این کشور است.

در جدول زیر شاهد اطلاعاتی در زمینه تحصیل رشته گوارش در دانشگاه بوئنوس آیرس در آرژانتین می باشید:

نام دانشگاه شهر رتبه در میان بهترین دانشگاه های رشته گوارش رتبه در جهان امتیاز موضوعی امتیاز جهانی
دانشگاه بوئنوس آیرس بوینس آیرس 354 402 52 55

مرکز آموزشی تجربی رشته گوارش در آرژانتین

مرکز آموزشی لا پلاتا در گرال واقع شده است که مناسب تحصیل دکترا در آرژانتین است. بیمارستان سن مارتین، یک بیمارستان عالی واقع در استان بوئنوس آیرس است. این بیمارستان دارای 500 تخت و کلیه تخصص های بالینی و جراحی می باشد. خدمات گوارش (30 پزشک) شامل بخش آندوسکوپی، بخش کبد، بخش حرکت، و بخش اورژانس آندوسکوپی 24 ساعته ارائه می شود. ماهانه بیش از 500 عمل آندوسکوپی انجام می شود که %60 آنها درمانی هستند. در سال های گذشته واحد حمایت تغذیه و بیماریهای سوء جذب به مرکز پیوست و فعالیت علمی خود را با دوره آموزش الکترونیکی تغذیه آغاز کرد. همچنین دوره آنلاین گوارش در آرژانتین برای پزشکان MBBS است. این موسسه مدرکی در زمینه گوارش در آرژانتین از دانشگاه معتبر UGC ارائه می دهد.

دروس رشته گوارش در آرژانتیندروس رشته گوارش در آرژانتین

همچنین تعداد کمی صندلی برای دیپلم فوق لیسانس در رشته گوارش وجود دارد. آموزش گوارش در آرژانتین به صورت آنلاین و آفلاین در دسترس است. همچنین در زمینه گوارش اطفال و پزشکی آموزش داده می شود. علاوه بر این همچنین در حال برگزاری دوره های آنلاین گوارش برای پرستاران در آرژانتین نیز می باشند. زمینه های آموزشی شامل آندوسکوپی تشخیصی فوقانی، کولونوسکوپی، انتروسکوپی، ERCP و پانکراتوسکوپی می باشد. جراحی آندوسکوپی فوقانی، اسکلروتراپی، بستن باند، اتساع، استنت گذاری، پرتو آرگون، پولیپکتومی، EMR، کلیپس، EUS تشخیصی و مداخله ای و مواردی از این قبیل نیز تدریس می شود. جراحی آندوسکوپی کولون، EMR، رنگدانه، اتساع و قرار دادن استنت و جراحی آندوسکوپی مجاری صفراوی و پانکراس، لیتوتریپسی مکانیکی، کلولانژیوکوپی، مادر و نوزاد از مهم ترین دروس این رشته هستند.

شرایط کار پس از تحصیل در آرژانتین به تحقیقات شما بستگی دارد. تحقیقات اصلی در رشته گوارش در آرژانتین در این مرکز شامل موارد زیر می باشد:

 • اختلالات عملکردی دستگاه گوارش. تاثیر همه گیری.
 • مدیریت یکپارچه بیماری رفلاکس معده به مری.
 • میکروبیوم، بیماری و درمان.
 • گلوتن، شرور جدید.
 • آسیب شناسی لوزالمعده صفراوی رویکرد چند رشته ای از تشخیص تا درمان
 • بیماری های التهابی روده، چالش های فعلی و آینده
 • ژنتیک و بیماری های گوارشی.
 • سرطان کولورکتال، نگرانی همه
 • هلیکوباکتر پیلوری در آمریکای لاتین. آیا هر کشوری دنیای متفاوتی دارد؟
 • بیماری های کبدی، از عمومی تا خاص.
 • آندوسکوپی گوارشی
 • تکنیک ها و دستگاه های جدید
 • تغذیه و فعالیت بدنی در بیماری همه گیر

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه شرایط مهاجرت به کشور آرژانتین برای تحصیل و یا کار و همجنین اعزام دانشجو به آرژانتین و همچنین اقامت آرژانتین از طریق تحصیل مشاور و پاسخگوی سوالات شما می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.