مهاجرت به آفریقای جنوبی

درباره آفریقای جنوبی

درباره آفریقای جنوبی

در مقاله حاضر که با عنوان درباره آفریقای جنوبی نگارش شده است به بررسی این کشور عظیم با جاذبه های گردشگری متنوع می پردازیم. این مقاله توسط کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. در این مقاله این کشور از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفته می شود. در شرح این کشور به مواردی مانند موقعیت جغرافیایی، اقتصاد، فرهنگ و شهرهای مختلف اشاره می شود.

سوالات متعددی که در باب این کشور مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است عبارت است از:

  • تاریخچه این کشور از کدام دوره نشات گرفته است؟
  • حقایق نهفته در این کشور چیست؟
  • این کشور به چه چیزی شهرت پیدا کرده است؟

درباره شرایط عمومی آفریقای جنوبی

این کشور رسما به عنوان جمهوری آفریقای جنوبی (RSA) شناخته شده می باشد. بیش از 59 میلیون نفر جمعیت را به خود اختصاص داده است و جزء 24 کشور پر جمعیت جهان می باشد. مساحت این کشور حدود 1221037 کیلو متر مربع است. کشوری است که دارای 3 پایتخت به نام های پرتوریا، کیپ تون و بلومفونتین می باشد. ژوهانسبورگ بزرگترین شهر این کشور است. آینده شغلی و تحصیلی در شهرهای بزرگ این کشور نسبت به سایر شهرها بسیار بالا می باشد. ملیت های متفاوتی در این کشور وجود دارند که حدود 80% از جمعیت این کشور را افراد سیاه پوست تشکیل داده اند.

در این بخش شرایط عمومی این کشور در جدول زیر مورد بررسی قرار گرفته است:

پارامتر شرح
زبان رسمی 11 زبان رسمی مانند انگلیسی، آفریقایی و ایزی بولد
ارز رایج ZAR (رند آفریقا)
مذهب مسیحیت، اسلام، هندوئیسم و پروتستانتیسم

درباره جمعیت شهرهای آفریقای جنوبی

در این کشور 3 شهر بسیار بزرگ و غنی به نام های دوربان، کیپ تاون و ژوهانسبورگ وجود دارد. کیپ تون یکی از شهرهای محبوب این کشور است که کوه های بلند این شهر زبانزد می باشد. شهری صنعتی از لحاظ کاری و از لحاظ تحصیلی مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی است. شهر دیگر این کشور، ژوهانسبورگ از لحاظ صنعتی و مالی پیشرفت به سزایی داشته است، صنعت طلا در این شهر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. دوربان شهری است که به عنوان پایتخت کاری این کشور شهرت یافته است. یکی از شهرهای امن می باشد اما میزان جرم و جنایت در این کشور بسیار به چشم می خورد.

در این بخش رتبه بندی جمعیت شهرهای این کشور در جدول زیر بررسی شده است:

رتبه نام شهر جمعیت
1 Cape town 3433441
2 Durban 3120282
3 Johansburg 2026469
4 Gauteng 1695047

درباره اقتصاد و تاریخ آفریقای جنوبی

درباره اقتصاد و تاریخ آفریقای جنوبی

از 27 آوریل سال 1994 میلادی پس از برگزاری انتخابات، دولت دموکرات این کشور شکل گرفت. منابع طبیعی، کشاورزی، صنعت گردشگری و تولیدات صنعتی بزرگترین بخش اقتصاد این کشور را شکل داده اند. اما در این کشور مشکلاتی مانند نرخ بالای بیکاری، فقر و بیماری مهلک ایدز هم چنان در بخش اقتصاد و پیشرفت جهانی این کشور رخنه کرده است. خوشبختانه در سال های اخیر این کشور توانسته خود به پیشرفت های به سزایی در زمینه کار و اشتغال زایی برساند. هم چنین از گذشته تا کنون این کشور از لحاظ علمی و سطح دانشگاهی توانسته است به درجات بالایی برسد.

حدود 24000 سال پیش، افراد از قبایل مختلفی مانند سان یا بوشمن ها به این کشور مهاجرت کردند. در بسیاری از مناطق این کشور هنوز افرادی بومی از قبایل مختلف در حوالی کویر کالاهاری زندگی می کنند. در سالهای گذشته این کشور شاهد مهاجرت افراد بسیاری با ملیت های متفاوت بوده است.

در جدول زیر نمونه هایی از روند مهاجرتی افراد در زمان گذشته شرح داده شده است:

سال میلادی قوم مهاجرین مقصد مهاجرین
1400 کشتی های اروپاییان آفریقای جنوبی
1652 کشاورزان هلندی کیپ تئن
1910 انگلیسی ها آفریقای جنوبی

بررسی فرهنگ و مردم آفریقای جنوبی

افراد از قشرهای مختلفی به این کشور مهاجرت می کنند. هر قشر زبان بومی مختص به خود را وارد این کشور می کند، به این ترتیب تاریخچه زبان رسمی این کشور قدمت پیشینه ای دارد. در این کشور حدود 11 زبان رسمی و غیر رسمی برگرفته از سایر فرهنگ های بومی سایر کشورهای مختلف دنیا جای گرفته اند. فرهنگ رنگارنگ این کشور به دلیل فرهنگ چند زبانی و ملیتی به ملت رنگین کمان لقب گرفته است. فرهنگ مردم این کشور با موسیقی و رقص آمیخته شده است. مردم این کشور به فعالیت های ورزشی مانند فوتبال، راگبی، گلف و کریکت تمایل زیادی نشان می دهند. به این ترتیب در سال 2010 میلادی این کشور اولین میزبانی جام جهانی را به خود اختصاص داد. در این باب می توانید مقاله آفریقای جنوبی را از طریق لینک مربوطه در سایت مرجع ما مطالعه فرمائید.

بررسی حقایق جالب آفریقای جنوبی

این کشور یکی از جذاب ترین کشورهای دنیا می باشد. تنها کشوری است که میزبان بازی فوتبال می باشد. یکی از پایتخت های این کشور به نام کیپ تون قدیمی ترین کوه های تاریخ را به خود اختصاص داده است. همین امر موجب شده است که این شهر به عنوان شهر کوهستانی شناخته شده است. از لحاظ معدن و مواد معدنی حدود 90% از صنعت این کشور را فلزات پلاتین تشکیل می دهد و همچنین 41% از صنعت طلا جهان را به خود اختصاص داده است. قدیمی ترین بقایای انسانی در این کشور به قدمتی بیش از 160000 سال می رسد. 3 پایتخت این کشور در زمینه های مختلف معروفیت پیدا کرده اند.

در این بخش 3 پایتخت این کشور شرح داده شده است:

3 پایتخت آفریقای جنوبی

موضوعات شرح شده در این مقاله در باب موضوع درباره آفریقای جنوبی توسط کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نگارش شده است. در طول سال های گذشته این کشور از لحاظ اقتصادی پیشرفت به سزایی داشته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله شرایط زندگی در آفریقای جنوبی از طریق لینک مربوطه در سایت مرجع ما می باشد. اگر به دنبال کشوری می باشید که هم از نظر شرایط تحصیلی کیفیت بالایی داشته باشد و هم از حیث اشتغال زایی پیشرفت به سزایی داشته باشد، انتخاب این کشور برای مهاجرت گزینه بسیار مناسبی است. در صورت تمایل می توانید با مشاورین ما در بخش مشاوره ارشد تماس حاصل فرمائید. روش های مهاجرتی بسیار زیاد می باشد، با راهنمایی گام به گام وکلای مجرب ما راه رسیدن به هدف مهاجرت برای شما میسر خواهد شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.