مهاجرت تحصیلی سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور دارای شرایط بسیار مناسبی برای دانشجویان بین المللی و دانشجویان خارجی دارد و هر ساله دانشجویان و متقاضیان زیادی جهت تحصیل دکترا در سنگاپور به این کشور پیشرفته مهاجرت می کنند.

کشور سنگاپور در منطقه ی گرم و مرطوب واقع شده است و به دلیل نزدیک بودن به استوا، آب و هوای این کشور مدرن گرم میباشند و زمین های حاصلخیزی در این سرزمین وجود دارند؛ به همین دلیل اکثر مردم این کشور مشغول به کشاورزی میباشند.

این کشور در شبه جزیره مالایل واقع شده است و مساحت آن ششصد و چهل و شش کیلومتر مربع میباشد. این کشور از جزیره های کم ارتفاع می باشد که مهم ترین رود آن سونگنای سلتار می باشد.

در این نوشتار کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا شما عزیزان را از شرایط تحصیل دکترا در سنگاپور مطلع و آگاه سازند و اطلاعات کافی درباره این موضوع به شما ارائه دهند.

شرایط تحصیل در کشور سنگاپور

دانشگاه های کشور سنگاپور سطح بسیار بالایی دارند و اکثر دانشگاه های این کشور در سراسر جهان شناخته شده میباشند.

برای تحصیل در دانشگاه های کشور سنگاپور، متقاضیان باید مدرک زبان آیلتس داشته باشند و مدارک مورد نیاز را تحویل دهند.

در کشور سنگاپور بیش از سی دانشگاه معتبر وجود دارد و لازم به ذکر است که از این تعداد تنها شش دانشگاه از نوع دولتی میباشند.

به یاد داشته باشید که دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه فنی نانیاتگ از بین صد دانشگاه برتر دنیا قرار گرفته اند و در هر یک از این دانشگاه های بیش از سی هزار دانشجو در حال تحصیل در رشته های گوناگون می باشند.

در سال های اخیر دانشجویان زیادی جهت تحصیل به کشور سنگاپور مهاجرت کرده اند؛ زیرا این کشور از امن ترین و مناسب ترین کشور های دنیا می باشد و شرایط اجتماعی این کشور نیز نسبت به اکثر کشور های دنیا بهتر میباشد و میزان اعتیاد در این کشور بسیار کم است.

یکی دیگر از مزایای تحصیل در سنگاپور این است که دانشجویان می توانند هر هفته حداکثر بیست ساعت مشغول به کار شوند و بخشی از هزینه های خود را پرداخت کنند.

لازم به ذکر است که دانشجویان در صورتی که شرایط مناسب داشته باشند، می توانند اقدام به کسب کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی کنند.

متقاضیان خارجی جهت تحصیل در دانشگاه های کشور سنگاپور باید در نخستین گام، در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر قبولی کسب کنند و سپس برای کسب روادید تحصیلی به سفارت مراجعه کنند.

ادامه تحصیل در دانشگاههای سنگاپور

متقاضیانی که قصد دارند اقدام به ادامه ی تحصیل دکترا در سنگاپور کنند، باید از شرایط زیر آگاه باشند:

دانشجویان در نخستین گام باید یک استاد (سرپرست-سوپروایز) را معرفی کنند و سپس طرح خود را به سرپرست خود ارائه دهند؛ زیرا این امر در کسب کمک هزینه ی تحصیلی تاثیر گذار خواهد بود.

متقاضیان جهت تحصیل دکترا در سنگاپور حتما باید مدرک زبان معتبر داشته باشند و لازم به ذکر است که تحصیل دکترا در سنگاپور حداقل چهار سال به طول می انجامد.

دانشجویان دکترا در کشور سنگاپور می توانند هر هفته به مدت بیست ساعت مشغول به کار شوند و برخی از هزینه های تحصیلی خود را با درآمد کسب شده پرداخت کنند.

دانشجویان می توانند بعد از پنج سال اقامت قانونی در کشور سنگاپور، در صورتی که شرایط مناسب داشته باشند، اقدام به کسب اقامت دائمی و پاسپورت کشور سنگاپور کنند.

متقاضیان و دانشجویانی که موفق به کسب بورس تحصیلی سنگاپور می شوند، می توانند به صورت رایگان مشغول به تحصیل شوند؛ زیرا هزینه های تحصیلی و زندگی آن ها تقریبا به صفر میرسد.

برای کسب قبولی و ورود به دانشگاههای کشور سنگاپور جهت تحصیل دکترا، متقاضیان و دانشجویان باید مدارک و شرایط خاصی داشته باشند.

  • داشتن مدارک و شرایط زیر جهت تحصیل دکترا در سنگاپور الزامی میباشد:
  • ارائه تمامی مدارک تحصیلی اخذ شده (به همراه ریز نمرات و ترجمه ی رسمی به زبان انگلیسی).
  • کسب قبولی در امتحان ورودی و ثابت کردن توانایی های در مصاحبه دانشگاهی.
  • ارائه مدارک زبان با نمرات کافی (تافل یا آیلتس).

هزینه های تحصیل دکترا در سنگاپور

اگر شما عزیزان قصد تحصیل دکترا در سنگاپور را دارید، باید از هزینه های زیر آگاه باشید:

مورد هزینه
تقاضا نامه 40 دلار سنگاپور
فرم های تحصیل 50 دلار
تحصیل در دوره دکترا 23 هزار دلار الی 30 هزار دلار
خدمات 10 الی 25 دلار
کامپیوتر 10 الی 25 دلار
بیمه متغیر
آزمون دوره 200 الی 500 دلار

 

متقاضیان و دانشجویان گرامی علاوه بر ارائه مدارک تحصیلی، مدارک زبان و توصیه نامه، باید پاسپورت معتبر داشته باشند تا بتوانند مشغول به تحصیل دکترا در سنگاپور شوند.

تحصیل در دانشگاه های کشور مدرن سنگاپور باعث میشود تا شما دوستان جدیدی پیدا کنید و با افراد مختلفی آشنا شوید.

دانشجویانی که می خواهند بورسیه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی کسب کنند، باید شرایط خوبی داشته باشند و به یاد داشته باشید که کسب کمک هزینه و بورسیه تحصیلی هزینه های تحصیلی و زندگی دانشجو را به طور چشمگیری کاهش میدهد.

بورسیه های تحصیلی مخارج پروژه های تحقیقاتی، مخارج زندگی، مخارچ تحصیل و مخارج سکونت دانشجو را کاور میکنند و لازم به ذکر است که در طی دوره های تحصیلی، به دانشجویان برجسته جوایز و هدیه های ارزشمندی ارائه میشود.

دانشجویان می توانند جهت تحصیل در دانشگاه های کشور سنگاپور، وام تحصیلی کسب کنند و کسب و دریافت وام تحصیلی و سایر وام ها از بانک های کشور سنگاپور انجام می شود.

در بخش بعدی شما عزیزان از موارد موثر در کسب قبولی و پذیرفته شده در دانشگاه مورد نظر جهت تحصیل در دوره ی دکترا در سنگاپور مطلع و آگاه خواهید شد.

عوامل موثر در کسب قبولی

به طور کلی، دانشجویان و متقاضیانی که قصد دارند در دوره ی دکترا در دانشگاه های کشور سنگاپور مشغول به تحصیل شوند، در اولین گام باید کسب قبولی کنند.

جهت کسب قبولی متقاضیان و دانشجویان باید پرونده ی سوابق تحصیلی، پرونده ی سوابق کاری، مدارک شناسایی و مدارک زبان ارائه دهند.

همچنین لازم به ذکر است که داشتن نمرات کافی از مهم ترین موارد کسب قبولی می باشد و متقاضیان می توانند پس از ورود به دانشگاه، به صورت تمام وقت یا پاره وقت مشغول به تحصیل شوند.

متقاضیانی که به فکر مهاجرت به سنگاپور هستند، می توانند با تعیین تایم قبلی، جهت مشاوره با متخصصان و کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت، به دفتر موسسه مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *