مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا

انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا

امروزه سوالات بسیاری در باب انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا و انواع سرمایه گذاری در کانادا پرسیده می شود که از جمله آنان سوالات ذیل است :

 • ایا از طریق سرمایه گذاری کانادا می توان اقامت دائم کانادا را به دست آورد؟
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری کانادا چقدر است؟
 • با کدام ویزای سرمایه گذاری کانادا می توان اقامت کانادا را به دست اورد؟
 • آیا سرمایه گذاری کانادا تضمین شده است ؟
 • انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا چند نوع است؟
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا مربوط به کدام استانها است؟
 • سرمایه گذاری کانادا مطمئن تر است یا سرمایه گذاری امریکا؟
 • سرمایه گذاری کانادا چه امتیازاتی به همراه دارد؟
 • چگونه می توان برای انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا اقدام کرد ؟

در باب انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا با وکلای خوشنام و موسسات حقوقی معتبر مانند موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و سوالات خود را در زمینه انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا مطرح نمایید.

انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا

از آنجا که یکی از راههای مهاجرت و کسب اقامت دایم، سرمایه گذاری می باشد، بسیاری از علاقمندان به مهاجرت روش سرمایه گذاری را انتخاب می کنند و به دنبال کسب اقامت دایم از طریق ویزای سرمایه گذاری هستند.

کانادا یکی از کشورهایی است که مقصد مهاجران بی شماری از سرتاسر جهان است. ویزای سرمایه گذاری کانادا از جمله ویزاهایی است که توسط آن اقامت دایم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت می شود.

در باب سرمایه گذاری کانادا قبل از هر گونه اقدامی با وکلای حقوقی مشورت نمایید چرا که سرمایه گذاری امن و بدون ریسک بدون مشاوره با حقوقدانان و نخبه های تجارت تقریبا امکان پذیر نمی باشد. ویزای سرمایه گذاری کانادا شامل ویزای سرمایه گذاریاستانی می باشد. از جمله ویزای سرمایه گذاری کبک و ویزای سرمایه گذاری منیتوبا که هر دو منجر به گرفتن اقامت دایم و در نهایت پاسپورت کانادایی می شوند .

ویزای سرمایه گذاری کبک

سرمایه گذاری کبک سرمایه گذاری مخصوص مدیران کارآمد است. در ادامه نکات مهمی در مورد سرمایه گذاری کبک ارائه می دهیم :

 • استان کبک هر سال تعداد محدودی مهاجر از طریق سرمایه گذاری می پذیرد.
 • متقاضیان مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کبک می بایست 1600000 دلار کانادا دارایی داشته باشد
 • که مبلغ 800000 دلار آن بصورت اموال منقول و 800000 دلار آن بصورت غیر منقول می باشد.
 • در واقع 800000 دلار آن به حساب دولت کانادا واریز می شود و بعد از 1 سال اگر از استان کبک موافقت برای دریافت PR اعلام شد.
 • شخص متقاضی ویزای سرمایه گذاری کبک بعد از مصاحبه اقامت دایم کانادا را دریافت می کند.
 • بعد از ورود به خاک کانادا این 800000 دلار به مدت 5 سال دیگر در حساب دولت باقی مانده و بعد از آن 800000 تا را برداشت کند.
 • از آنجا که سود بانکی 800000 دلار مبلغ هنگفتی می باشد این روش سرمایه گذاری خیلی طرفدار نداشت تا اینکه استان کبک با کمک موسسات مالی معتبر این مشکل را حل کرد.
 • بدین صورت که برای سرمایه گذاری کبک نیازی به آن 800000 دلار و سپردن آن بمدت 5 سال نبود و به جای آن متقاضی بعد از آنکه از استان کبک اقامت دایم را دریافت کرد مبلغ 210000 دلار کانادا را به موسسه مالی می پردازد.

امتیازات ویزای سرمایه گذاری کبک

یکی از امتیازات ویزای سرمایه گذاری کبک این است که بعد از گرفتن کارت اقامت، اجباری به زندگی در استان کبک وجود ندارد و شخص می تواند در هر استانی که تمایل دارد زندگی کند. یکی دیگر از امتیازات ویزای سرمایه گذاری کبک این است که بعد از ورود به کانادا هیچ نیازی به کارآفرین یا راه اندازی بیزینس وجود ندارد.

و همینطور هیچگونه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی برای ویزای سرمایه گذاری کبک مورد نیاز نمی باشد. اعضای خانواده شخصی که اقامت دایم را دریافت می کند نیز اقامت دایم را دریافت خواهند کرد. این اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال هستند که تحت تکفل سرپرست خانواده اند. ویزای سرمایه گذاری کبک یکی از بهترین راه ها و امن ترین راههای دریافت اقامت دایم کانادا است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب ویزای سرمایه گذاری کبک با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و با وکلای ارشد این موسسه در باب انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا مشاوره داشته باشید .

ویزای سرمایه گذاری منیتوبا

منیتوبا یکی خوش آب و هواترین استانهای کانادا بوده و مرکز آن وینیپک  هشتمین شهر بزرگ کانادا است. برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا بصورت کارآفرینی بوده و به سادگی برنامه سرمایه گذاری کبک نمی باشد.

برنامه سرمایه گذاری منیتوبا

داشتن 3 سال سابقه مدیریتی و داشتن مدرک زبان آیلتس و اگر شخص متقاضی سرمایه گذاری منیتوبا متاهل باشد مدرک زبان همسر نیز دارای امتیازاتی است. از دیگر موارد مورد نیاز سرمایه گذاری منیتوبا حداقل دارایی 350000 دلار کانادا مورد نیاز است و این که مبلغ 100000 دلار در حساب دولت محلی منیتوبا به عنوان ضمانت اجرایی و کار آفرینی قرار دهد.

فرد متقاضی کارآفرینی منیتوبا بعد از کسب امتیازات لازم باید با مبلغ .100000 دلار در منیتوبا کارآفرینی کند. استان منیتوبا اقامت دایم را برای این کارآفرینی می دهد و به کارآفرین 2 سال فرصت می دهد بیزینس خود را راه اندازی کند . اگر بعد از این مدت نتواند کارآفرینی کرده و یا بیزنس خود را راه اندازی کند، 100000 دلار که در حساب دولت بود باز پس داده نمی شود اما شخص امتیاز اقامت دایم را از دست نمی دهد.

با اینکه سرمایه گذاری های کانادا از جمله سرمایه گذاریهای امن می باشد، اما قبل از هر گونه اقدام برای انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا با موسسات حقوقی معتبر  مانند موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ارشد بهره مند شوید .

یک دیدگاه برای “انواع ویزاهای سرمایه گذاری کانادا

 1. کاووس گفت:

  آیا استان های انتاریو و بریتیش کلمبیا هم طرح های مشابهی دارند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *