مهاجرت کاری مجارستان

استخدام front end developer در مجارستان

استخدام front end developer در مجارستان

استخدام front end developer در مجارستان مراحل و ویژگی و الزامات خاصی برای کار دارد که در زمینه استخدام در این کشورحائز اهمیت خواهد بود. شما برای ایجاد تفاوت ساخته شده اید و می توانید این کار را در اینجا انجام دهید. شما با چالش ها پاداش خواهید گرفت. شما در مخفیانه و در همکاری پیشرفت خواهید کرد. با هم، شور و شوق را تقویت خواهیم کرد، مجموعه مهارت ها را اضافه خواهیم کرد و از انتظارات فراتر خواهید رفت. این صنعت به سرعت کار می کند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تیم متخصصین خود و مشاوران خود آماده خدمت رسانی به متقاضیان مهاجرت به مجارستان هستند.

وظایف و استخدام front end developer در مجارستان

طراحی و توسعه برنامه های کاربردی وب با Angular و React با استفاده از TypeScript از وظایف یک توسعه دهنده فرانت اند در مجارستان است. طراحی و نمونه اولیه وایرفریم ها و مدل های تعاملی با AdobeXD یا Figma یا سایر ابزارهای مرتبط هم از دیگر مسئولیت های آن ها است. ساخت و نگهداری کدها و کتابخانه های قابل استفاده مجدد برای استفاده در آینده هم در حوزه کاری شماست. به توسعه و حفظ الگوهای طراحی برای پایگاه های کد تمیز و قابل استفاده کمک کنید. به طور فعال در تصمیم گیری های معماری و محصول شرکت کنید. تست های واحد را بنویسید و API های REST را مصرف کنید.

تجزیه و تحلیل نیازها را انجام دهید، طراحی بازی را به وظایف قابل دستیابی تجزیه و تحلیل کنید. کدی بنویسید که ویژگی های مشخص شده در طراحی بازی را برآورده کند. کدی بنویسید که استانداردهای کیفی شرکت را برآورده کند. شکاف ها و مشکلات احتمالی در طراحی بازی را شناسایی کنید. ابزارهایی را ایجاد و نگهداری کنید تا کار را تا حد امکان خودکار و ساده کنید. کد را بهینه، قابل نگهداری و کاربردی نگه دارید. کدی بنویسید که مطابق با برنامه نویسان و راهنمای سبک شرکت باشد. اسناد و مدارک خوب و گسترده از نحوه انجام وظایف و وظایف داده شده را حفظ کنید.

در جدول زیر شاهد نرخ استخدام در حوزه front end developer در مجارستان می باشید:

نرخ استخدامسال
82%2020
78%2021
71%2022

حقوق استخدام front end developer در مجارستان

حقوق توسعه دهندگان Front End در مجارستان از 187000HUF تا 579000HUF (فورینت) در ماه (حداکثر حقوق) متغیر است. حقوق متوسط ​​373000HUF (فورینت) در ماه است، به این معنی که نیمی 50% از افرادی که به عنوان توسعه دهندگان Front End کار می کنند کمتر از 373000HUF (فورینت) درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از 373000HUF (فورینت) درآمد دارند. 25% از توسعه دهندگان Front End کمتر از 252000HUF (فورینت) درآمد دارند در حالی که 75% از آنها بیش از 252000HUF (فورینت) درآمد دارند.همچنین از نمودار، 75% از توسعه دهندگان Front End کمتر از 476000HUF (فورینت) درآمد دارند.

در نمودار زیر شاهد نرخ افزایش حقوق در حوزه front end developer در مجارستان هستید:

نرخ افزایش حقوق در حوزه توسعه دهنده فرانت اند در مجارستان

شرکت استخدام front end developer در مجارستان

Thyssenkrupp با بیش از 200 سال تجربه در صنعت و فناوری های پیشرفته در مهندسی خودرو، لجستیک، فناوری کارخانه، تولید فولاد و موارد دیگر فعال است. گروه ها بیش از 106000 کارمند در نزدیک به 80 کشور جهان و فروش سالانه 10 میلیارد € (یورو) دارد. در مرکز توسعه مجارستان با تیم مهندسی 1000 به عنوان شریکی نوآور و قابل توجه در یکی از سریعترین و هیجان انگیزترین بخش صنعت خودرو، در زمینه سیستم های فرمان الکترومکانیکی، حضور دارند.

با کیفیت برجسته و پیشرفت های با تکنولوژی بالا، نیازهای خودروسازان مشهور را برآورده می کنند و پیشرفت ها را می توان در 25% از خودروهای تولید شده در سراسر جهان یافت. مهندسان روی چالش های جدیدی کار می کنند که می تواند آینده خودرو را تغییر دهد. بازار کار رشته java developer در مجارستان نیز بازار کار خوبی برای اشتغال است.

مزایای شغل توسعه دهنده فرانت اند در مجارستان

یک دفتر مدرن در منطقه مرکزی منتظر شما است تا با مکان های اجتماعی سرگرم کننده، اتاق های کافه، سینمای شخصی و اسکای بار از خلاقیت خود حمایت کنید. شما می توانید بخشی از یک شرکت موفق و در حال رشد در زمینه فناوری باشید. با ساعات کاری منعطف و فرصت های اداری خانگی (60% از زمان کار در بسیاری از موقعیت ها) از شما حمایت می کنید.

حقوق رقابتی و طیف گسترده ای از مزایای دیگر (کافه تریا و پاداش) به شما ارائه می شود. می ‌توانید زبان ‌های جدید را در گروه ‌های کوچک، از بین 5 زبان انتخاب کنید. فعالیت های اوقات فراغت (بازی های رومیزی، فعالیت های ورزشی) را سازماندهی می کنند.

در لیست زیر شاهد الزامات استخدام front end developer در مجارستان می باشید:

  • تحصیلات عمیق در علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا سیستم های اطلاعاتی (کارشناسی ارشد، کارشناسی یا مشابه)
  • مهارت های خوب در جاوا اسکریپت (2 سال تجربه توسعه)، HTML5، معماری توسعه MVC
  • تجربه در توسعه نرم افزار UI5 مفید است اما اجباری نیست
  • مسلط به زبان انگلیسی به زبان گفتاری و نوشتاری، آلمانی امتیاز محسوب می شود
  • تفکر نتیجه گرا
  • توانایی و تمایل به یادگیری سریع چیزهای جدید

شرکت استخدام front end developer در مجارستان

شرایط استخدام توسعه فرانت اند در مجارستان

این برنامه ها کارایی عملیاتی را افزایش می دهند و Transcom را از رقبای خود متمایز می کنند. توسعه دهنده Frontend روی توسعه، استقرار و آزمایش راه حل های نرم افزاری توسعه یافته داخلی Transcom کار خواهد کرد. راه ‌حل‌ های نرم ‌افزاری از برنامه ‌های قدیمی که در مرحله بازسازی قرار دارند تا راه ‌حل ‌های نرم ‌افزاری کاملاً جدیدی که شخص روی آنها کار خواهد کرد، متفاوت است.

نقش توسعه دهنده Frontend جهانی است و نامزد باید از نزدیک با معمار جهانی بی آی و تحلیلگران تجاری و همچنین با سایر تیم های فنی و عملیاتی در سراسر سازمان در مناطق مختلف (شامل آمریکای شمالی، اروپا و آسیا) کار کند. استخدام برنامه نویس در مجارستان می تواند یک سرتیتر بزرگ برای ستجوی شغل فرانت اند باشد.

مسئولیت های شما به عنوان front end developer در مجارستان عبارتند از :

  • طراحی و توسعه ویژگی های جدید
  • راه حل های نصب شده را حفظ، پشتیبانی و بهینه سازی کنید
  • در تیم بین المللی کارخانه دیجیتال SAP کار کنید

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در حوزه ارائه مشاوره و خدمات به افرادی که می خواهند در مجارستان مشغول به کار شوند آماده هستند تا به شما در مسیر اخذ ویزای کاری مجارستان کمک کنند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *