مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » مجارستان » کار در مجارستان

کار در مجارستانیکی از راه های ورود به کشور مجارستان ،ویزای کاری مجارستان است که برای دریافت اقامت نیز صورت میگیرد. ما در این مقاله سعی بر این داریم که شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان را بررسی کنیم .شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی شوید.

اقتصاد و نیرو کار در کشور مجارستان – مهاجرت به کشور مجارستان از راه ویزای کار:

کشور مجارستان در منطقه شنگن و در ناحیه اروپایی مرکزی میباشد و شهر بوداپست پایتخت کشور مجارستان میباشد.زبان رسمی کشور مجارستان مجاری است و واحد پول کشور مجارستان فورینت میباشد .شهر های ویژه و خاص کشور مجارستان ،گیور ،دبرتسن،میشکولتس، پچ ،سگد میباشد.

کشور مجارستان از لحاظ اقتصاد دارای درآمد و شاخص توسعه انسانی بالا و نیروی کار قوی و حرفه ای میباشد.کشور مجارستان رتبه شانزدهم از لحاظ نابرابری پایین درآمدی در بین کشورهای جهان دارد و رتبه پانزدم بر طبق شاخص پیچیدگی اقتصادی دارد .کشور مجارستان دارای رتبه 57 در بین اقتصاد های بزرگ در جهان را به خود اختصاص داده است و رتبه 36 را بین کشور صادراتی جهان را دارد که از محصولات صادراتی این کشور غلات ،زغال سنگ،مواد غذائی،سوخت و الکترویسیته ،ماشین آلات و… شامل میشود.

یکی از کشور های مهم برای جذب افراد سرمایه گذار برای سرمایه گذاری به طور مستقیم خارجی در اروپای مرکزی و شرقی کشور مجارستان میباشد و این امر باعث شده است که اقتصاد این کشور رو به پیشرفت باشد و این امر باعث شده است که نیروی متخصص و قوی و حرفه ای در این کشور نیاز داشته باشد.

اخذ ویزای کاری در مجارستان – مهجارت به کشور مجارستان از راه ویزای کار :

همانطور که گفته شد یکی از اصلی راه برای مهاجرت به کشور مجارستان دریافت ویزای کاری کشور مجارستان میباشد.

افراد خارجی که قصد دارند برای مهاجرت به اقامت کشور مجارستان، از راه یک کارفرما قابل اعتماد در مرکز یا شرکت در کشور مجارستان برای دریافت اجازه کار اقدامات لازم را داشته باشد.

در فرآیند دریافت ویزای کاری کشور مجارستان، اول باید کارفرما قابل اعتماد کشور مجارستان این پیشنهاد شغلی را به شخص خارجی بدهد و این امکان را داشته باشد که درخواست کار را از سایت های کاریابی این کشور وجود دارد که فرد خارجی رزومه کامل خود را برای کار فرما قابل اعتماد ارسال کرده و درخواست خود را نشان داده میشود.

برخی از سایت های کاریابی کشور مجارستان شامل عبارت های زیر میباشند :

TOPJOB.HU

Profession.hu

Workanina.hu

Monster.hu

Jobmonitor.hu

لازم به ذکر است که باید مدرک زبان انگلیسی و زبان مجاری را برای شرکت ها و موسسات معتبر و عالی در کشور مجارستان را داشته باشید.

 

برای اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تجربه درخشان در این زمینه میتوانید تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما در این زمینه مشاوره شوید و کارشناسان ارشد ما شرایط شما را بررسی میکند و بهترین راه مهاجرت را به شما پیشنهاد می کند و از ابتدا پروسه تا آخر پروسه در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

مهارجرت به مجارستان از راه کار :

متقاضیان خارجی بعد از دریافت اجازه کاری برای کشور مجارستان از سفارت و یا کنسولگری کشور مجارستان در محل اقامت برای ویزای بلند مدت به نام Tartozkodasi engedely  به معنی اجازه اقامت را اخذ کنید و یک اقامت بلند مدت بیشتر از 90 روز را مجوز دارید و برای این نوع ویزا مدارک زیر لازم میباشد :

1.اجازه رسمی کار مورد تایید

2.قرارداد رسمی کاری بین متقاضیان خارجی و کار فرمای قابل اعتماد در کشور مجارستان

3.دو عدد عکس پرسنلی و پاسپورت از متقاضیان خارجی

4.مدارک اثبات شده محل اقامت در کشور مجارستان

5.مدارک اثبات شده حمایت مالی برای زندگی در کشور مجارستان

6.فرم درخواست کار به صورت کامل شده

7.هزینه ویزا صادر شده

8.بیمه

زمانی که قرارداد کاری ارائه نشده باشد مجوز اقامت در کشور مجارستان برای حداقل یک سال و حداکثر دو سال صدور میگردد. یکی از مزیت های دریافت ویزای کاری کشور مجارستان این امکان را دارد که ویزای همراه هم برای متقاضیان خارجی دارد.

و یکی دیگر از مزیت های ویزای کاری در کشور مجارستان این است که مجوز کار برای دانشجویان خارجی امکان پذیر میباشد که به صورت پاره وقت و نیمه وقت و 20 ساعت در هفته میباشد.

 

کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بر طبق شرایط شما روش و گزینه های مناسب برای دریافت ویزای کاری مجارستان ،تابیعت و اقامت کاری در کشور مجارستان را به شما عزیزان خواهند گفت و برای اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *