مهاجرت سرمایه گذاری در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

مجارستان کشوری اروپایی است که قدمتی دیرینه دارد. پایتخت این کشور شهر زیبای بواپست است که از جمله شهرهای پرجمعیت این کشور بشمار می­رود. ثبت شرکت در مجارستان از جمله راههایی است که به اقامت دائم فرد منتج می­گردد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاور و راهنمای همه­ی عزیزان در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی است.

کشور مجارستان هشتمین کشور اقتصادی جهان می­باشد. سرمایه گذاران زیادی این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب می­نمایند. همچنین این کشور به سرمایه گذاران موفقی که در این کشور سرمایه گذاری نموده اند اقامت دائم مجارستان را اعطا خواهد نمود. سرمایه گذاران می­توانند از همان ابتدا بهمراه اعضای خانواده خود به این کشور مراجعت نمایند و پس از گذشت چند سال اقامت دائم برای خود و خانواده خود اخذ نمایند.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور مجارستان به دو گونه می­باشد: اول اینکه فرد املاکی را خریداری می­نماید و با 10 % از سرمایه خرید املاک شرکتی را به ثبت می­رساند. دومین روش ثبت شرکت درکشور مجارستان بدین گونه است که فرد بایستی با یک مقدار سرمایه اولیه شرکتی را به ثبت برساند و کارمندانی را در این شرکت استخدام نماید. در صورتی که در هر دو سرمایه گذاری افراد موفق عمل نمایند می­توانند براحتی اقامت این کشور را اخذ نمایند و پس از گذشت سه سال از اقامت دائم به آنها پاسپورت مجارستانی اعطا خواهد گردید.

انواع سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در کشور مجارستان به طرق مختلف صورت می­گیرد. سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی- سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت- سرمایه گذاری از طریق خرید ملک سرمایه گذاری در مجارستان یکی از راههای اخذ اقامت دادم این کشور محسوب می­گردد. افراد با سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی بایستی 30000 یورو قرضه دولتی خریداری نمایند.

پس از خرید اوراق در این کشور به فرد پس از گذشت 5 سال اقامت دائم مجارستان اعطا خواهد شد. ناگفته نماند این مقدار سرمایه پس از گذشت چند سال به فرد برگردانده می­شود. در کشور مجارستان نوعی خرید اوراق قرضه دولتی وجود دارد که بلاعوض است و فرد از این طریق تنها اقامت دائم خود را اخذ می­نماید. فرد برای این نوع سرمایه گذاری بایستی مبلغ 125000 یورو اوراق قرضه دولتی خرید اری نماید.

مزایای ثبت شرکت در مجارستان

یکی دیگر از راههای مهاجرت به کشور مجارستان واخذ قامت و تابعیت این کشور ثبت شرکت در مجارستان می­باشد. افراد از طریق ثبت شرکت در کشور مجارستان از مزایایی همچون تردد در کشورهای عضو شینگن و پرداخت مالیات کمتر برخوردار می­گردند.همچنین افراد از طریق ثبت شرکت در کشور مجارستان می­توانند اقامت دائم برای خود وخانواده خویش اخذ نمایند.

 • دولت مجارستان به افرادی که در این کشور شرکتی را به ثبت می­رسانند مالکیت صد در صدی اعطا می­نماید.
 • افراد با ثبت شرکت در مجارستان به تمامی بازارهای اروپا دسترسی دارند.
 • افراد با ثبت شرکت در این کشور براحتی به تمامی نواحی قاره اروپا دسترسی دارند و براحتی به تمامی کشورهای عضو شینکن مسافرت می­نمایند.
 • دریافت پاسپورت مجارستانی پس از 5 سال اقامت دائم در این کشور
 • امکان اجازه اقامت در کشورهای عضو شینگن
 • امکان اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر و کارفرما
 • امکان افتتاح حساب
 • انجام انواع مبادلات بانکی

سرمایه گذاران جهت اطلاع از سایر مزایای ثبت شرکت در کشور مجارستان می­توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار نمایند.

ثبت شرکت در مجارستان

همانطور که قبلاً بیان نمودیم مجارستان یکی از اقتصادی ترین کشورهای جهان بشمار می­رود. در مقابل هزینه های زندگی در این کشور بسیار مناسب است. افراد زیادی جهت سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می­نمایند. مجارستان از افرادی که برای سرمایه گذاری به این کشور مراجعت می­نمایند استقبال گرمی می­نماید. ثبت شرکت در کشور مجارستان یکی از راههای سرمایه گذاری در این کشور است که سرمایه گذاران می­توانند برای خود و خانواده خویش اقامت دائم این کشور را اخد کنند.

افراد برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور مجارستان بایستی ویزای تجاری این کشور را اخذ نمایند. پروسه ثبت شرکت در کشور مجارستان به مدت 6 ماه طول خواهد کشید. پس از گذشت 3 سال از ثبت شرکت در این کشور به سرمایه گذار اقامت دائم مجارستان اعطا خواهد شد. همچنین سرمایه گذار می­تواند بعد از 5 سال از گذشت اقامت دائم در این کشور برای اخذ پاسپورت مجارستان اقدام نماید.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در کشور مجارستان کدامند؟

افرادی که به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در مجارستان پرداخته اند بایستی مدارک زیر را به اداره مربوطه جهت ثبت شرکت خویش ارائه نمایند:

 • ارائه اصل و اسکن پاسپورت مدیران شرکت و سهامدارن
 • ارائه قبض آب و یا قبضی که آدرس شرکت را تأیید نماید.
 • سرمایه گذاران بایستی تمامی هزینه های بانکداری سال اول خود را پرداخت نمایند.

دلایل ثبت شرکت در کشور مجارستان چیست؟

از آنجائیکه شرایط اقتصادی در کشور مجارستان بسیار مناسب است، افراد با ثبت شرکت در این کشور به درآمد زایی بالایی دست خواهند یافت. همچنین فرد می­تواند در مدت زمان کمی اقامت دائم مجارستان را برای خود و اعضای خانواده خود اخذ نماید. علاوه بر تمامی موارد گفته شده فرد در مقابل بدست آوردن سودهای کلان مالیات های کمی به دولت مجارستان پرداخت می­نماید.

چه نوع شرکتی راه اندازی نمائیم؟

افراد برای اینکه شرکتی را در کشور مجارستان به ثبت برسانند بایستی طبق برنامه ریزی های از قبل انجام گرفته عمل نمایند. و بهتر آنست موارد زیر را حتماً مد نظر قرار دهند: سرمایه گذاران بایستی سعی نمایند برای ثبت شرکت از ایده های خود استفاده نمایند. زیرا شرکت متعلق به خود اوست و خود بایستی مدیریت نماید.

ثبت شرکت نوعی ایجاد کسب و کار است و ایجاد کسب و کار نیاز برنامه ریزی دارد. برنامه ریزی باعث می­شود تا افراد آینده ای روشن برای کسب و کار خود ایجاد نماید. سرمایه گذاران بایستی بسته به نوع فعالیت شرکت خود مجوزهایی را در کشور مجارستان کسب نمایند و در این زمینه باید قبل از شروع کسب وکار آگاهی های لازم را اخذ نمایند.

افراد با سوالات زیادی در زمینه ثبت شرکت در کشور مجارستان روبرو خواهند شد از جمله:

 • آیا با ثبت شرکت در مجارستان می­توان بدون ویزا شرکت های دیگری در سایر کشورهای عضو شینگن ثبت کرد؟
 • آیا خانواده های سرمایه گذاران قبل از دریافت اقامت دائم مجارستان می­توانند از مزایای تحصیل رایگان در مجارستان بهره­مند گردند؟
 • آیا سرمایه گذاران در زمان اقامت موقت مجارستان از حقوق شهروندی مجارستان برخوردار خواهند بود؟

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت پاسخگوی تمامی سوالات عزیزان در این زمینه می­باشد.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *