مهاجرت کاری آرژانتین

استخدام NET Developer.در آرژانیتن

استخدام NET Developer.در آرژانیتن منطبق بر کار و مهارت های یک فرد و همچنین سابقه کاری وی در این خصوص انجام می شود. این کشور به دنبال یک توسعه دهنده وب برجسته هست که مسئول کدنویسی، طراحی خلاقانه و طرح بندی وب سایت ها باشد. مسئولیت‌ های توسعه‌د هنده وب شامل ساختن وب ‌سایت ها از مفهومی تا تکمیل از پایین به بالا، ایجاد همه چیز از صفحه اصلی گرفته تا طرح ‌بندی و عملکرد سایت است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص نحوه مهاجرت از طریق کار و همچنین کار در کشور آرژانتین و اقامت کاری در این کشور مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

کار و استخدام Net developer در آرژانتین

توسعه و نظارت بر طراحی و ایجاد وب سایت و برنامه ریزی، طراحی، ارزیابی، توسعه، آزمایش، ویرایش، نگهداری و مستند سازی ظاهر و جریان وب سایت ها از وظایف یک NET Developer. در آرژانتیناست. کارفرما با مشتریان مصاحبه می کند تا به آنها کمک کند تا اهداف خود را برای ایجاد یک وب سایت روشن کنند. طراحی یا نظارت بر طراحی تصاویر دیجیتالی، بنرها، گلوله ها، نمودارها، نقشه های تصویری و سایر گرافیک ها برای بهبود ظاهر سایت را ممکن است در قابل نمونه کار از او بخواهد. می توانید تیم راه دور خود را با توسعه دهندگان آرژانتینی تقویت کنید! توسعه دهندگان منابع و دانش لازم برای شروع برنامه ریزی و اجرای پروژه خود را از امروز با استفاده از بهترین استعدادهای مهندسی نرم افزار آرژانتیندر اختیار دارند.

کسب ‌و کارها در ایالات متحده اغلب به دلایل بی ‌شماری برای برون ‌سپاری توسعه نرم ‌افزار به آمریکای جنوبی روی می ‌آورند. توسعه دهندگان آرژانتینی در مقایسه با توسعه دهندگان در مناطق دیگر از کیفیت برابر یا بالاتری برخوردار هستند. با این حال، کار با توسعه دهندگان آمریکای جنوبی به مشاغل مستقر در ایالات متحده اجازه می دهد تا در مناطق زمانی آشنا کار کنند. کاهش هزینه معمولاً دلیل اصلی برون سپاری شرکت ها است. استخدام مهندسان نرم افزار در خارج از ایالات متحده تقریبا همیشه ارزان تر از موارد دیگر است. برون سپاری توسعه دهندگان آرژانتینی همچنین به معنای کاهش قابل توجه هزینه های سربار اشتغال است. در استخدام، آموزش و هر تعهدی که مربوط به داشتن کارکنان طولانی مدت باشد، صرفه جویی خواهید کرد.

در نمودار زیر شاهد نرخ افزایش حقوق net developer در کشور آرژانتینمی باشید:

نرخ افزایش حقوق توسعه دهنده وب در آرژانتین

شرایط استخدام NET Developer.در آرژانیتن

کار در آرژانتین و برون سپاری نیازهای توسعه نرم افزار خود به این معنی است که پروژه خود را به شرکتی می سپارید که تجربه حرفه ای برای کمک به کسب و کارها در رسیدن به اهداف خود دارد. به عبارت دیگر، با دانستن اینکه برنامه شما به موقع و در حد بودجه تحویل داده می شود، یک لایه راحتی اضافی خواهید داشت. توسعه دهندگان برون سپاری به شرکت ها کمک می کنند از طریق واسطه ها به منابع و فناوری دسترسی پیدا کنند. کسب و کارهای کوچک و متوسط معمولا ابزار لازم برای شروع پروژه ها را از پایه ندارند. با برون سپاری توسعه دهندگان آرژانتینی، همه چیزهایی را که برای شروع پروژه بعدی خود نیاز دارید، خواهید داشت.

توانایی گسترش و کاهش سریع یک مزیت رقابتی بزرگ برای هر صنعتی است. اگر توسعه ‌دهندگان آرژانتینی را برون‌ سپاری کنید، کسب‌ و کار شما این انعطاف‌ پذیری را خواهد داشت که در صورت لزوم و با سهولت نسبی افزایش یا کاهش یابد. برون سپاری توسعه دهندگان آرژانتینی جایگزین سریع تری برای استخدام کارکنان تمام وقت داخلی است. پیدا کردن، انتخاب و استخدام متخصصان توسعه نرم ‌افزار به تنهایی به ناچار زمان و منابع را کاهش می ‌دهد. واضح است که برون ‌سپاری توسعه ‌دهندگان ممکن است کلید موفقیت بسیاری از کسب ‌و کارهایی باشد که باید پای خود را در این زمینه باز کنند. موسسه های کاریابی در آرژانتین نیز می توانند دراین مسیر شما را راهنمایی کنند.

در جدول زیر شاهد نرخ بیکاری در شغل net developer در آرژانتینمی باشید:

درصد نرخ بیکاری سال
12% 2020
15% 2021
10% 2022

مزایا استخدام NET Developer.در آرژانیتن

آرژانتین در بین چندین شاخص مهم رتبه اول را دارد. به عنوان مثال، اگر موانع زبانی نگران کننده است، توجه داشته باشید که آرژانتینبالاترین سطح مهارت انگلیسی را در مقایسه با سایر کشورهای آمریکای لاتین نشان می دهد. علاوه بر این، آرژانتینرتبه اول جهان را برای رده فناوری در فهرست مهارت ‌های جهانی Coursera دارد که تخصص عمیق در مهارت ‌های حرفه ‌ای پرطرفدار جهان را اندازه‌ گیری می ‌کند. این ویژگی‌ ها ثابت می ‌کند که آرژانتینمی ‌تواند استاندارد بالایی از موفقیت را برای پروژه ‌ای که در ذهن دارید برآورده کند. به همین دلیل بسیاری از شرکت های سیلیکون ولی در حال حاضر به آرژانتینبرون سپاری می کنند. اخیرا دولت آرژانتینچندین ابتکار را برای حمایت از رشد صنعت و جذب شرکت ‌های بین ‌المللی بیشتر آغاز کرده است.

از منظر زمانی، صنعت فناوری اطلاعات آرژانتین به سرعت در حال رشد است. تنها در سال 2012، این صنعت کمتر از یک میلیارد درآمد داشت. اکنون پیش‌بینی می ‌شود تا سال 2023 سالانه بیش از $7 میلیارد (دلار) درآمد داشته باشد. از منظر صرفاً تجاری، برون سپاری در آمریکای جنوبی دارای مزایای قابل توجهی است. یک تیم قابل اعتماد از توسعه دهندگان از آرژانتینمی تواند مزایای بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد. هنگام کار با توسعه دهندگان آرژانتینی و به طور کلی توسعه دهندگان آمریکای جنوبی لازم نیست نگران فدا کردن کیفیت کار برای قیمت های پایین تر باشید. در حالی که نرخ تبدیل از دلار آمریکا به هر ارز آمریکای جنوبی مطلوب است، ارزش واقعی ناشی از اشتیاق توسعه ‌دهندگان آرژانتینی به کار و اشتیاق آنها برای شرکت در بازار فناوری ایالات متحده است. مقاله استخدام برنامه نویس در آرژانتین را نیز می توانید مطالعه کنید.

الزامات استخدام NET Developer.در آرژانتین

آرژانتین شرکت های جهانی زیادی را جذب می کند که می خواهند از مزایای مهندسان راه دور استفاده کنند. بسیاری از توسعه دهندگان با استعداد در پروژه ها با سازمان های جهانی کار کرده اند و در این فرآیند ایده ها و مهارت های جدید را یاد گرفته اند. توسعه دهندگان آرژانتینی به احتمال زیاد صلاحیت کار با مشاغلی مانند شما و درک آنچه را که در بازار منطقه ای شما لازم است را دارند. توسعه دهندگان آرژانتینی تمایل دارند تجربه قابل توجه و اخلاق کاری را فراتر از قیمت پایین تر به میز بیاورند. شما می توانید انتظار داشته باشید که نرخ متوسط ساعتی را برای یک توسعه دهنده نرم افزار با تجربه در آرژانتین $25 تا $60 (دلار) بسته به پیچیدگی وظایف، سابقه کار و سطح تعامل مشاهده کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد اخذ ویزای کار در کشور آرژانتین مشاوره کامل ارائه می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *