مهاجرت به کشور دومنیکا

اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا

شرایط اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا

متقاضیان اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا با موفقیت در این زمینه می توانند برای مهاجرت و هم چنین اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایند.در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی در زمینه شرایط اخذ پاسپورت دومنیکا با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامع و کاملی دست یابید. میزان هزینه زندگی در کشور دومنیکا بسیار مناسب می باشد و هزینه کمی را در بر دارد. این کشور در شرق قاره آمریکا واقع گردیده و از جمله کشورهایی است که متقاضی زیادی برای مهاجرت دارد. چراکه این کشور به صورت جزیره ای بوده و سواحل بسیار زیبایی را دارا است.

آشنایی با نحوه اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا

همان طور که در قسمت بالا ذکر گردید هزینه های اخذپاسپورت جمهوری دومینیکا بسیار مناسب و پایین است. همچنین هزینه های مربوط به اخذ تابعیت و شهروندی دومینیکا نیز در سطح پایینی قرار دارد. افرادی که تمایل به ارزش افزوده درآمد بالاتری در ایالات متحده داشته باشند  با موفقیت در زمینه اخذ پاسورت جمهوری دونیکا می توانند  شرایط مالی خودر ا بهبود ببخشند ، چرا که انجام این کار مناسب ترین و بهترین راه کار  ممکن می باشد مزایای پاسپورت DR و مواردی که مورد استفاده قرار می گیرد با پاسپورت دومینیکا تفاوت دارد.

نحوه ارتقای پاسپورت و رنکینگ متقضیان کشور دومنیکا

برای کلیه متقاضیانی که هدف آنها ارتقا بخشیدن پاسپورت خود می باشد گزینه اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا  یک گزینه ایده آل و مناسب  محسوب نمی گردد. پاسپورت جمهوری دومینیکا از لحاظ رتبه بندی در رتبه 83 جهانی قرار دارد. در صورتی که بتوانید این پاسپورت را دریافت کنید، مجاز به دریافت ویزای 54 کشور در سطح دنیا می باشید.

مدارک‌ مورد نیاز اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا

کلیه متقاضیان اخذ پاسپرت این کشور ملزم به ارائه ودارک زیر می باشند:

  • ارائه پرسش نامه برای هر یک از اعضای خانواده و متقاضیان
  • ارائه کپی پاسپورت که برای 4 ماه دارای اعتبار  باشد و هم چنین دارای صفحات خالی برای متقاضیان  و هر یک از اعضای خانواده وی (شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال و فرزندان بالای 18 سال باشد مشروط بر این که وابستگی مالی داشته باشند
  • ارائه گواهی تولد صادره از نزدیک ترین کنسول گری دومینیکا که به صورت ترجمه شده به زبان اسپانیایی باشد
  • ارائه سند ازدواج یا طلاق ترجمه شده به زبان اسپانیایی
  • ارائه رزومه فردی و شغلی متقاضی و همسر وی
  • ارائه مدارک بازنشستگی و میزان حقوق و درآمد ماهیانه به صورت ترجمه شده به زبان اسپانیایی (در صورت بازنشسته بودن)
  • ارائه مدارک مربوط به شرکت که مورد تایید دفتر اسناد رسمی و دفتر دادستانی کل کشور باشد. (در صورت ثبت شرکت)
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه یا سابقه کیفری

لازم به ذکر می باشد که مدارک مذکور مربوط به کشوری است که فرد متقاضی به مدت 5 سال یا بیش از این مدت در کشور مربوطه زندگی کرده  باشد.

بررسی میزان هزینه اقامت و پاسپورت دومینیکا

کلیه متقاضیانی که از کشورهایی مانند ایالات متحده، اتحادیه اروپا، کانادا، انگلستان و… اقدام به اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا می نمایند، ملزم به پرداخت نمودن هزینه های متفاوتی  می باشند لازم به ذکر می باشد که این هزینه ها بر اساس سن فرد متقاضی و هم چنین تاریخ ارائه تقاضای پاسپورت این اشخاص محاسبه خواهد شد. البته هزینه هر یک از افراد متقاضی دریافت پاسپورت جمهوری دومینیکا برای شهروندان هر یک از کشور های آفریقایی، هند، چین، پاکستان و مانند این ها نسبت به سایر کشورها بیشتر می باشدو کلیه این هزینه ها این هزینه ها شامل هزینه های ثبت و بررسی تقاضای فرد، امور اداری، اقامت و حق شهروندی فرد می باشد.

اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا ازطریق سرمایه‌گذاری

دولت جمهوری دومینیکا  در این فکر می باشد که در ماه های آینده بتواند طرحی از سرمایه گذاری را اجرایی نماید که در  طرح مذکوره افراد متقاضی اقامت در این کشور، از طریق سرمایه گذاری بتوانند به مبلغ 150000$ موفق به انجام فرایند  اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا و اقامت در این کشور شوند. همچنین طرحی دیگر نیز در راه است که در آن فرد متقاضی با سرمایه ای به مبلغ 250000$  و قرض دادن به دولت به صورت اوراق قرضه برای  مدت 5 سال، مجاز به اخذ پاسپورت و اقامت این کشور در مدت زمان 6 ماه گردند.

آشنایی با پاسپورت دوم جمهوری دومینیکا

افرادی که قصد دارند علاوه بر تابعیت و پاسپورت فعلی خود، تابعیت و پاسپورت کشور دیگری را دریافت کنند، نسبت به اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا اقدام می کنند. این امر برای اتباع کشورهای پیشرفته مثل استرالیا، اتحادیه اروپا، کانادا وسایر کشورهای  قابل انجام است. این افراد کسانی هستند که پاسپورت قبلی آن ها بسیار قوی بوده و قصد دریافت پاسپورت و شهروندی دیگری را دارند.

چنان چه متقاضیان مهاجرت به دومنیکا فکر سرمایه گذاری و انجام معاملات خصوصی را در سر دارند، در این صورت بهترین گزینه دریافت پاسپورت دوم جمهوری دومینیکا می باشد. ممکن است ،شهروندان ایالات متحده که IRS یا سایر ارگان های دولتی قصد ضبط پاسپورت افراد را داشته باشند، در این صورت پیش از اینکه این مشکل ایجاد گردد، نسبت به دریافت پاسپورت دوم می توانند اقدام نمایندلازم به ذکر می باشد که این فرایند  شامل کشور آمریکا نمی شود بلکه صرفا یک امتیاز محسوب می گردد که از سوی دولت به افراد اعطا گردیده است. از این رو در هر زمانی این احتمال وجود دارد که پاسپورت  این اشخاص لغو و ابطال می گردد. چنانچه می‌خواهند حریم خصوصی و امنیت پاسپورت دوم را حفظ گردند، شایسته است نسبت به اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا اقدامات لازم را انجام دهند.

مدت زمان لازم برای اخذ پاسپورت دوم جمهوری دومینیکا

کلیه متقاضیانی که موفق به اخذ پاسپرت این کشور شوند می توانند پس از گذشت 8 ماه اقامت در جمهوری دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سریع و درآمد منفعل یا غیرفعال خارجی، به پاسپورت این کشور دست یابند.

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکا علاقه من به مهاجرت نمودن به این کشور وچن و کت هزینه شدید این فرصت را دارید تا با مراجه نمودن به سایر مقالات این کشور که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند نظیر کار آفرینی در دومنیکا و یا اخذ اقامت دومنیکا از طریق کار در دومنیکا به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *