مهاجرت به آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی

این کشور یکی از کشور های زیبا و هیجان انگیز می باشد که هرساله تعداد زیادی توریست و گردشگر در این می باشد. این کشور منظره های زیبا طبیعی که دارد باعث شده که بسیاری از افراد به فکر مهاجرت به این کشور باشند.در این مقاله می خواهیم 15 دلیل بابت سفر به کشور آفریقای جنوبی را بیان کنیم. کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در مورد کشور آفریقای جنوبی، جاذبه های این کشور، شرایط و هزینه های این کشور و …. را به شما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره می دهند.

شهر کیپ تاون بهترین شهر دنیا

این شهر دومین شهر پر جمعیت این کشور می باشد. شهر ژوهانسبورک سومین شهر پرجمعیت این کشور می باشد. این شهر مورد استقبال بسیاری از افراد و توریستان قرار گرفته شده است.

آفریقای جنوبی

سفری مقرون به صرفه

با توجه به شرایط اقتصادی نا مطلوب که در بیشتر کشور ها وجود دارد این کشور از شرایط مطلوب اقتصادی برخوردار می باشد.

آزادی آفریقای جنوبی

این کشور قبل از انتخابات آزاد و غیر نژادی باعث شده بود که روز های تاریکی در این کشور بود که این انتخابات باعث شد که روز های تاریک به روز های روشن تبدیل شود. در سال 1994  این انتخابات صورت گرفت و برنده ی این انتخابات نسلون ماندلا بود.

پنج حیوان عظیم الجثه در آفریقای جنوبی

حیوانات بزرگ و عظیم الچثه مانند فیل، شیر، کپ بوفالو، پلنگ و رایتو و … در این کشور می باشد. حیوانات دیگری در این حیات وحش وجود دارد مانند زرافه، گورخر، سگ وحشی، بز کوهی و …. وجود دارد. یکی از دلایل گردشگران به این کشور دیدن حیات وحش این کشور می باشد.

سافاری دوست داشتنی و فراموش نشدنی

سافاری این کشور یکی از بهترین سافاری های دنیا می باشد. در این کشور فقط یک پارک ملی کروگر وجود دارد.

آکواریم برای تماشای نهنگ ها

توریستان و گردشگران پیشنهاد می کنند که تماشای نهنگ ها را فراموش نکنید. نهنگ های زیبا مسیری را که انتخاب شده را پیاده روی می کنند.

قفس غواصی در میان کوسه ها سفید غول پیکر

داخل شدن به یک قفس بزرگ، سقوط به اقیانوس و رو به رو شدن با کوسه های سفید غول پیکر باور کنید یا نه این یکی از جاذبه های برتر آفریقای جنوبی می باشد. این بازی هر ساله بسیاری از افراد وارد این کشور می شوند تا این بازی را انجام دهند و لذت ببرند..

در این کشور این امکان را ندارید از طبیعت فرار کنید

این کشور با طبیعت بکر و زیبایی که دارد و هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر وارد این کشور می شوند و از طبیعت و آب و هوای این کشور استفاده می کنند.

سفر با بهترین قطار های لوکس در جهان

با هزینه 800 یوند این امکان را دارید که سوار قطار آبی این کشور شوید و مسافت 994 بین دو شهر کیپ تاون و پرتوریا را طی کنید.

وجود برخی از مناطق بارو نکردنی

دره BLYDE RIVER بعد از دره FISH REVER، بزرگ ترین دره این کشور محسوب می شود. حیوانات زیادی در این دره زندگی می کنتد که می توانید آن ها را از نزدیک مشاهده کنید.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد کشور آفریقای جنوبی و جاذبه های این کشور به شما سروران عالی قدر به شما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

گاردن رود

جاده جنگلی یا همان گاردن رود در امتداد سواخل جنوب شرقی قرار دارد که تقریبا 200 کیلو متر طول دارد. رانندگی در این مسیر بسیار خارق العاده می باشد.

اسکله ویکتوریا و آلفرد

این اسکله یکی از بزرگترین و مشهور ترین دیدنی های این کشور هست که در شهر بزرگ کیپ تاون این کشور می باشد.. در این اسکله انواع رستوران های، مراکز خرید و تفریحی وجود دارد.

شهر ژوهانسبورگ

در این شهر این امکان وجود دارد که از مراکز تفریحی، رستوران ها، کافه ها، تئاتر ها و …. بهره مند شوید. از سفرتان بیشتر لذت ببرید.

کوه میز

چون کوه شبیه به میز می باشد این نام را به خود اختصاص داده شد. انبوهی از گیاهان و گل های گوناگونی بر روی این کوه وجود دارد. یکی دیگر از زیبایی های این کشور کوه میز است

مردم، زبان و فرهنگ

این کشور به یازده زبان رسمی دنیا صحبت می کنند. بسیاری از زبان های غیر رسمی هم وجود دارد که لهجه های محلی استفاده می کنند. بسیاری از سفید پوستان این کشور به زبان های اروپایی مانند زبان پرتغالی، آلمانی و یونانی می باشد. زبان های آسیای جنوبی مانند هندیگوجاراتی معاشرت می کنند.

شهر ژوهانسبورگ

بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور می باشد. این شهر دارای موزه ها و پارک ها و نمایشگاه های نقاشی زیبا دارد.

این شهر به عنوان ایگولی مکان طلا  معروف شده است. به علت قرار گرفتن در کمربند تپه های پر از منابع معدنی مانند ویت و اترززاند، منابع تجاری عظیمی از طلا و الماس  در این شهر پیدا می شود.

بوک آپ

این منطقه که بر روی تپه ای در جنوب غربی این شهر بنا شده است، منطقه ای تاریخی معروف می باشد. که برده ها از جنوب شرق آسیا زندگی می کنند. در این شهر تعداد زیادی مسجد وجود دارد بابت مسلمانان شرق آسیا که در این شهر ساکن هستند. مراسم مذهبی و اعتقادی در این مسجد ها برگزار می شود. نظام برده داری دیگر از این کشور از بین رفته است.

پرتوریا

قدیمی ترین شهر و پایتخت اجرائی این کشور شهر پرتوریا می باشد. چهارصد و هشتاد کیلو متر از خیابان های این شهر با درختان بگونیا پوشیده شده است. این شهر نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد. در این شهر پر از موسسات تحقیقاتی و پژوهشی و سفارت خانه ها می باشد.

کارشناسان ارشد و حرفه ای ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد کشور آفریقای جنوبی جاذبه های کشور آفریقای جنوبی، حیات وحش و دیدنی های این کشور و ….. با شما در ارتباط هستند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *