مهاجرت سرمایه گذاری در امارات

کارآفرینی در امارات

یکی از بهترین و امن ترین روش های ورود به خاک کشور امارات، کارآفرینی در امارات می باشد و هر ساله متقاضیان و کارآفرینان زیادی از این طریق به امارات متحده عربی مهاجرت می کنند؛ اما لازم به ذکر است که قبل از مهاجرت و انجام امور مربوطه، متقاضیان باید درباره تمامی شرایط کارآفرینی در امارات و مهاجرت به این کشور آگاه باشند. هموطنان عزیز و گرامی در صورتی تمایل می توانید جهت شروع پروسه کارآفرینی در امارات و مهاجرت به این کشور عربی با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

کشور امارات در جنوب کشور ایران قرار گرفته است و از کشور های حوزه خلیج فارس می باشد که شامل هفت شهر می باشد و اکثر مردم آن به دو زبان انگلیسی و عربی صحبت می کنند.

بیش از نود و شش درصد ساکنین و مردمی که مقیم امارات متحده عربی هتسند، مسلمان می باشند و تابعیت اماراتی دارند و لازم به ذکر است که مهاجران خارجی نمی توانند به صورت دائمی اقامت امارات متحده عربی را کسب کنند و تنها قادر اند مجوز اقامت خود را با گذر زمان تمدید کنند.

متقاضیان خارجی می توانن برای مهاجرت به امارات متحده عربی یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

  • مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار.
  • مهاجرت به امارات با کسب روادید کاری.
  • مهاجرت به امارات برای ادامه ی تحصیل.
  • مهاجرت به امارات جهت ازدواج.

و سایر راه های موجود.

شرایط کارآفرینی در کشور امارات

دولت امارات متحده عربی به دنبال توسعه اقتصاد خود و همچنین اقتصاد وابسته به نفت خود می باشد و در سال های اخیر اقدام های مختلفی برای انجام این کار انجام داده است و لازم به ذکر است که کشور امارات در زمینه های زیر پیشرفت چشمگیری داشته است:

  • بهداشت و درمان.
  • آموزش و پرورش.
  • خوراک و مواد غذایی و نوشیدنی.
  • تدارکات صنعتی.

کشور امارات از جمله کشور هایی می باشد که مایل به جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی می باشد و متقاضیانی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند اقدام به کارآفرینی در امارات و یا سرمایه گذاری در این کشور عربی کنند.

دولت امارات برای توسعه ی اقتصاد این کشور، اقدام به سرمایه گذاری در دبی و ایجاد نمایشگا دو هزار و بیست کرده است و لازم به ذکر است که این امر باعث به وجود آمدن بیش از دویست و هفتاد هزار شغل و همچنین افزایش بیست و چهار درصدی فعالیت های تجاری و اقتصادی خواهد شد.

شهر دبی از قطب های تجاری آسیا محسوب می شود و هر ساله تاجران و کارآفرینان بین المللی بی شماری برای انجام امور و فعالیت های تجاری وارد این شهر می شوند.

به دلیل مهاجرت سرمایه گذاران خارجی به دبی، بازار های مختلفی در این شهر به وجود آمده است و لازم به ذکر است که دولت کشور امارات از طریق نهاد محمد بن راشد، با ارائه جوایز و پشتیبانی های مختلف، از سرمایه گذاران و کارآفرینان حمایت می کند.

کارآفرینی زنان

درسال های اخیر، زنان در امارات متحده عربی با انجام تولیدات صنعتی، صنایع دستی و موارد مشابه که در خانه انجام می شوند، باعث توسعه ی اقتصاد دبی و همچنین امارات شده اند و با انجام این امور در مفعالیت های تجاری شرکت کرده اند.

دولت کشور امارات از کارآفرینان تحصیل کرده و جوان زن در که آماده ی شرکت در فعالیت های تجاری و اقصادی می باشند به صورت جدی حمایت کرده و لازم به ذکر است که زنان تحصیل کرده با استفاده از روش های ارتباطی و اطلاعاتی می توانند در زمینه های مختلف تجاری فعالیت داشته باشند.

در سال هزار و سیصد و هشتاد و یک شمسی، در شهر دبی واقع در امارات متحده عربی، شورای کسب و کار زنان تاسیس شد و این شورا نمانده و حامی اصلی زنانی می باشد و زنان کارآفرین برای عضویت در این سازمان باید پانصد درهم در سال پرداخت کنند.

اکثر اعضای این سازمان از کارفرما های زن، مدیران زن در قسمت های مختلف ارگان های دولتی، مدیران بخش های خصوصی، کارآفرینانی که دوره های تحصیلی خود را در دانشگاه های امارات تمام کرده اند و زنانی که صاحب کمپانی می باشند تشکیل شده است.

این سازمان که دو شعبه در دبی و ابوظبی دارد، آماده حمایت و پشتیبانی تمامی زنانی می باشد که قصد کارآفرینی در امارات و ایجاد کسب و کار در این کشور را دارند می باشد.

شرایط کارآفرینی زنان در امارات

زنانی که قصد کارآفرینی در امارات را دارند، باید بیش از بیست و یک سال سن داشته باشند و به عنوان مدیر و یا کارآفرین در یک کمپانی شناخته شوند.

یکی دیگر از موسسه هایی که از زنان در زمینه های تجاری، سرمایه گذاری و کارآفرینی حمایت و پشتیبانی می کند، موسسه هیلز و دیلز می باشد.

براس مطلع شدن از شرایط کسب اقامت امارات می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید و اطلاعات لازم درباره ی مقیم شدن در این کشور را بدست بیاورید.

قدردانی از کارآفرینان

دولت امارات متحده عربی برای قدردانی و تشویق سرمایه گذاران و کارآفرینانی که در این کشور فعالیت تجاری دارند و موجب توسعه اقتصاد این کشور می شوند، جوایز مختلفی اهدا می کند.

در دهه ی اخیر، در امارات متحده عریب سازمان ها و موسسه های مختلفی برای رفع مشکلات تجاری، سرمایه گذاری و کارآفرینی به وجود آمده اند و هدف اصلی آن ها کاهش موانع در زمینه ی سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد.

همچنین تعداد زیادی از موسسه ها و سازمان های مختلفی برای حمایت مالی و انجام امور بانکی و همچنین مشاوره در امارات تاسیس شدند که در امور مختلف به کارآفرینان و سرمایه گذاران کمک می کنند.

کلام پایانی

به طور کلی کشور امارات از امن ترین کشور های منطقه برای سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد و متقاضیان می توانند برای ثبت شرکت در امارات نیز به این کشور عربی مهاجرت کنند.

شما عزیزان اگر قصد مهاجرت به کشور های خارجی برای کار، تحصیل، سرمایه گذاری و یا سایر موارد را دارید، می توانید با مشاورین ما در موسسه سفیران سروش سعادت مشورت کنید و بهترین روش را برای مهاجرت به کشور مورد نظر انتخاب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *