مهاجرت سرمایه گذاری در امارات

کارآفرینی در امارات

کارآفرینی در امارات

یکی از بهترین و امن ترین روش های ورود به خاک کشور امارات، کارآفرینی در امارات و روش های سرمایه گذاری نوین به صورت گسترده می باشد. هر ساله متقاضیان و کارآفرینان زیادی از این طریق به امارات متحده عربی مهاجرت می کنند. اما لازم به ذکر است که قبل از مهاجرت و انجام امور مربوطه، متقاضیان باید درباره تمامی شرایط کارآفرینی در امارات و مهاجرت به این کشور آگاه باشند. هموطنان عزیز و گرامی در صورتی تمایل می توانید جهت شروع پروسه کارآفرینی در امارات و مهاجرت به این کشور عربی با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

متقاضیان خارجی می توانن برای مهاجرت به امارات متحده عربی یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

 • مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار
 • مهاجرت به امارات با کسب روادید کاری
 • مهاجرت به امارات برای ادامه ی تحصیل
 • مهاجرت به امارات جهت ازدواج

شرایط کارآفرینی در امارات

دولت امارات متحده عربی به دنبال توسعه اقتصاد خود و همچنین اقتصاد وابسته به نفت خود می باشد. در سال های اخیر اقدام های مختلفی برای انجام این کار انجام داده است. لازم به ذکر است که کشور امارات در زمینه های زیر پیشرفت چشمگیری داشته است:

 • بهداشت و درمان
 • آموزش و پرورش
 • خوراک و مواد غذایی و نوشیدنی
 • تدارکات صنعتی

کشور امارات از جمله کشورهایی می باشد که مایل به جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی می باشد. متقاضیانی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند اقدام به کارآفرینی در امارات و یا سرمایه گذاری در این کشور عربی کنند. دولت امارات برای توسعه ی اقتصاد این کشور، اقدام به سرمایه گذاری در دبی و ایجاد نمایشگاه کرده است. این امر باعث به وجود آمدن بیش از 270000 شغل، همچنین افزایش 24% فعالیت های تجاری و اقتصادی خواهد شد.

شهر دبی از قطب های تجاری آسیا محسوب می شود. هر ساله تاجران و کارآفرینان بین المللی بی شماری برای انجام امور و فعالیت های تجاری وارد این شهر می شوند. به دلیل مهاجرت سرمایه گذاران خارجی به دبی، بازارهای مختلفی در این شهر به وجود آمده است. لازم به ذکر است که دولت کشور امارات از طریق نهاد محمد بن راشد، با ارائه جوایز و پشتیبانی های مختلف، از سرمایه گذاران و کارآفرینان حمایت می کند.

کارآفرینی زنان در امارات

درسال های اخیر، زنان در امارات متحده عربی با انجام تولیدات صنعتی، صنایع دستی و موارد مشابه که در خانه انجام می شوند. از این رو باعث توسعه اقتصاد دبی و همچنین امارات شده اند. با انجام این امور در فعالیت های تجاری شرکت کرده اند. دولت کشور امارات از کارآفرینان تحصیل کرده است. جوان زن در که آماده شرکت در فعالیت های تجاری و اقصادی می باشند. به صورت جدی حمایت کرده است. لازم به ذکر است که زنان تحصیل کرده با استفاده از روش های ارتباطی و اطلاعاتی می توانند در زمینه های مختلف تجاری فعالیت داشته باشند.

جهت شفافیت موضوع در این بخش توجه شما را به نمودار نرخ بیکاری در این کشور جلب می داریم:

نرخ بیکاری در امارات

در شهر دبی واقع در امارات متحده عربی، شورای کسب و کار زنان تاسیس شد. این شورا نمانده و حامی اصلی زنانی می باشد و زنان کارآفرین برای عضویت در این سازمان باید حدود 500AED (درهم) در سال پرداخت نمایند. اکثر اعضاء این سازمان از کارفرماهای زن، مدیران زن در قسمت های مختلف ارگان های دولتی، مدیران بخش های خصوصی، کارآفرینانی که دوره های تحصیلی خود را در دانشگاه های امارات تمام کرده اند و زنانی که صاحب کمپانی می باشند تشکیل شده است.

این سازمان که 2 شعبه در دبی و ابوظبی دارد، آماده حمایت و پشتیبانی تمامی زنانی می باشد. قصد کارآفرینی در امارات و ایجاد کسب و کار در این کشور را دارند می باشد. جهت اطلاع از شرایط کار در این کشور مقاله کار در امارات را بررسی بفرمائید.

شرایط کارآفرینی زنان در امارات

زنانی که قصد کارآفرینی در امارات را دارند، باید بیش از 21 سال سن داشته باشند. به عنوان مدیر در یک کمپانی شناخته شوند. یکی دیگر از موسسه هایی که از زنان در زمینه های تجاری، کارآفرینی حمایت و پشتیبانی می کند. موسسه هیلز و دیلز می باشد. براساس مطلع شدن از شرایط کسب اقامت امارات می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید. اطلاعات لازم درباره مقیم شدن در این کشور را بدست بیاورید.

شرایط کارآفرینی زنان در امارات

قدردانی از کارآفرینان در امارات

دولت امارات متحده عربی برای قدردانی کارآفرینانی که در این کشور فعالیت تجاری دارند. موجب توسعه اقتصاد این کشور می شوند، جوایز مختلفی اهدا می کند. در دهه اخیر، در امارات متحده عریب موسسه های مختلفی برای رفع مشکلات تجاری، سرمایه گذاری و کارآفرینی به وجود آمده اند. هدف اصلی آن ها کاهش موانع در زمینه سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد. شما عزیزان اگر قصد مهاجرت به کشورهای خارجی برای کار، تحصیل، سرمایه گذاری در امارات و یا سایر موارد را دارید. از این رو می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشورت کنید. بهترین روش را برای مهاجرت به کشور مورد نظر انتخاب کنید.

Rate this post

2 دیدگاه برای “کارآفرینی در امارات

 1. محمدمددی گفت:

  با سلام برای اخذ ویزا و کارافرینی در امارات چه شرایطی نیاز هست و اینکه برای کارافرنی خود کشور مشارکت میکنه و برای گرفتن وام از امارات
  فعالیت شرکت ما پرورش پرنده اعمم از بوقلمون و مرغ و در زمینه فراوری گوشت مثل کنسرو بوقلمون ک محصولی جدید در بازار ایران و خارج از کشور است
  ممنون میشم در این زمینه مشورت بدین بهم

  1. صادقی گفت:

   با سسلام و لطفا در خصوص مشاوره با شماره 02191003232 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *