مهاجرت کاری پرتغال

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری پرتغال
  • ویزای کار پرتغال چگونه به دست می اید؟
  • چگونه میتوانیم اقامت دائم در کشور پرتغال را دریافت کنیم ؟
  • چگونه میتوانیم ویزای کار در کشور پرتغال را دریافت کنیم ؟
  • چه اصول و شرایطی برای دریافت ویزای کار در کشور پرتغال را باید بدانیم ؟
  • ویزای کاری در پرتغال به چه کسب و کار های مربوط میشود؟
  • ویزای کاری در کشور پرتغال چند وقته میباشد ؟
  • ویزای کار در کشور پرتغال برای چه رشته هایی میباشد و کدام رشته برای این پروسه مناسب تر است؟
  • کشور پرتغال از لحاظ اقتصاد و کاریابی به چه صورت عمل میکند؟
  • آیا اشخاص ایرانی در کشور پرتغال مجوز کسب وکار را دارند ؟
  • آیا ممکن است ویزای تحصیلی را به ویزای کاری در کشور پرتغال تبدیل کرد؟

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تجربه درخشان و کارشناسان ارشد میتوانند به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی بدهند و برای اطلاعات بیشتر این امکان وجود دارد که به صورت مشاوره حضوری با کارشناسان ارشد ما در ارتباط باشید.

ویزای کار در کشور پرتغال

برای مهاجرت به یک کشور از طریق راه های مختلفی صورت میگیرد که ما در این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد ویزای کار در پرتغال و چگونگی دریافت آن را توضیح میدهیم و آیا این امر ممکن است یا خیر؟

برا اساس قوانین معرفی شده در اتحادیه اروپا دریافت پروسه کاری در این اتحادیه برای فرد متقاضی و باید درخواست ویزای کاری یا همان دعوت نامه از سمت کارفرما دریافت کند و اغلب این درخواست و دعوت نامه از سمت کار فرما دشوار و نشدنی است زیرا بر اساس قوانین کشور های اروپایی برای جذب نیرو برای کار در کشور های غیر اروپایی کاری سخت و پیچیده ای است که در این صورت اول کارفرما باید ثابت کند که نیرو  در کشور پرتغال شرایط مناسب و  با تجربه و متخصص را پیدا نکرده است و با تبلیغ و آگهی کردن در مدت 3 ماه باید صورت بگیرد و در نهایت اگر نیرویی برای شغل و کسب و کار پیدا نشد دی این زمان کار فرما میتواند شخص مورد نظر خود را استخدام کند.

اگر شما شخصی را میشناسید از دوستان و آشنایان و بستگان که در کشور پرتغال ساکن هستند و این کار را برای شما انجام می دهند که دعوت نامه برای شما صادر کند و شما به کشور اروپا سفر کنید . اغلب اکثر اشخاص برای آمدن به کشور پرتغال از طریق ویزای تحصیلی اقدام میکنند که بعد از اتمام تحصیل خود میتواند کار پیدا کنید و در نهایت ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کند که در اصطلا به جاب آفر معروف است که یعنی ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده اند.

دانشگاه های کشور پرتغال

کشور پرتغال از دانشگاه های معتبر و خوب تشکیل شده است که اشخاص خارجی هزینه تحصیل در این دانشگاه ها پایین تر از کشور های اروپایی دیگر است و برای پذیرش بیشتر دانشگاه ها احتیاج به مدرک زبان نیست . در ضمن در مرحله ی ویزا با سختگیری های سفارت رو به رو میشویم که مدرک زبان نیاز هست که داشته باشیم .

کشوری نظیر پرتغال با امکانات بی نظیر و طبیعت بکر دارای موقعیت های کاری و شغلی قوی در زمینه های گردشگردی و اقتصاد در این زمینه  ، املاک  و خرید ملک، مستغلات ، هتل و پذیرایی گردشگری ، توریسم و نظایر آنو خدمات عمومی ،  صنعت وکشاورزی ، منابع و انرژی و… که با بهره مندی موقیعت های کاری  و شغلی و برای افراد و اشخاص دارای مدرک و متخصص در مورد بخش نظام سلامت و ( پزشکان و پرستاران متخصص ) و همچنین در بخش فناوری اطلاعات آی تی ( مهندسی ، تحلیگران اقتصادی ، برنامه نویسان کامپیوتر و صنایع ، نرم افزار ، و …) در بخش های شغلی و تقاضا در این مورد وجود دارد .

ثروتمندترین ناحیه در کشور پرتغال لیسبون میباشد که پایتخت کشور پرتغال است که در این استان کسب و کار های بزرگ و تولید در قسمت اقتصادی و… صورت میگیرد و در استان لیسبون کار های زیاد و گوناگونی انجام میشود که بندر اصلی کشور پرتغال در استان لیسبون میباشد. اگر شما به کارهای پالایشگاه های نفتی ، نساجی ، کشتی سازی ، فولاد ، ماهیگیری علاقه دارید این امکان برای شما وجود دارد که به این کار ها مشغول شوید.

درباره کشور پرتغال

کشور پرتغال مرکز رسانه های جمعی بسیار پیشرفته ای است که شبکه های تلویزیونی کشور پرتغال را به خوبی شناختن و در شبکه های رادیویی و روزنامه ها در شهر لیسبون است . بازار کار در کشور پرتغال بسیار وابسته به توریست و جهانگرد و بخش خدمات است اکنون در این قسمت ها کارهای زیادی وجود دارد که اگر در دانشگاه های پرتغال تحصیل تان تمام شد میتوانید به این شغل ها فکر کنید و کسب و کار خود را انجام دهید و دیگر نگرانی برای آینده نداشته باشید .

زبان کشور پرتغال علاوه بر اینکه زبان پرتغالی میدانند زبان های دیگر مانند : آلمانی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، انگلیسی هم میدانند که این مورد یک مزایا محسوب میشود که شما در کار خود میتوانید از این مورد استفاده کنید. حال اگر شما به این فکر میکنید که راهی آسانتر و ارزان تر برای اقامت در یک کشور اروپایی پیدا کنید و با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت میتوانید تماس بگیرید و با مشاوره های ارشد ما مشاوره شوید و ازشون کمک بخواهید.

کشور پرتغال دارای مناظره زیبا و توریستی بسیاری است که این موقعیت یکی از پیشرفته ترین و قوی ترین و درآمد در جهان است زیرا توریست و گردشگری زیادی دارد ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر تمایل به مهاجرت به پرتغال دارید . بهتر است از ویزای تحصیلی وارد کشور پرتغال شوید و بعد از تمام شدن تحصیل از کار فرما شغل پیدا کنید که بعد از گذشت 3 تا 5 سال اقامت دائم خود را دریافت کنید.

یکی دیگر از راه های مهاجرت به  پرتغال برای کسانی که توانایی مالی زیادی دارند از طریق سرمایه گذاری میتوانند اقدام کند و یا خرید ملک در کشور پرتغال را انجام دهند. که می توانید از این طریق شخص اصلی و همسر و فرزندان خود به این کشور وارد شوید و از مزایا و امکانات این کشور برخوردار شوید .یکی از مزایا این طریق این است که حضور خود شخص اصلی لازم نیست به طور مثال شخص این امکان را دارد که در یک سال میتواند یک روز ، یک هفته ، یک ماه و… باشد .

لازم به ذکر است که بهترین روش برای مهاجرت برای کشور پرتغال ویزای تحصیلی میباشد زیرا شما با پرداخت هزینه های پایین تر تحصیل در کشور پرتغال اقامت دائم خود را دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما مشاوره شوید و به طور دقیق تر پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

Related Posts

2 دیدگاه برای “ویزای کاری پرتغال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *