مهاجرت کاری لیتوانی

موسسه های کاریابی در لیتوانی

موسسه های کاریابی در لیتوانی

هدف اصلی این نوشتار تهیه شده توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت معرفی بهترین و معتبرترین موسسه های کاریابی در لیتوانی می باشد. در این کشور افرادی که دارای تخصص، مهارت و توانایی ها خاص در یک زمینه مشخص می باشند، می توانند با مراجعه به بهترین و معتبرترین موسسه های کاریابی در لیتوانی اقدام به کاریابی در این کشور کنند. لیتوانی یکی از کشورهای اروپایی می باشد که از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می رود و اشتغال و زندگی در این کشور می توانند با مزایای مختلفی همراه باشد. موسسه های کاریابی لیتوانی می توانند متقاضیان و شرکت های مختلف را در کاریابی، استخدام و جذب نیروی کار در سطوح مختلف یاری کنند. زمینه فعالیت موسسه های مختلف کاریابی متفاوت می باشد و مهاجران با توجه به توانایی های خود بایستی اقدام به کاریابی در لیتوانی کنند.

People Link و موسسه های کاریابی در لیتوانی

موسسه کاریابی People Link در زمینه استخدام و معرفی فرصت های شغلی مختلف تخصص دارد. هر مشاور استخدامی People Link نه تنها یک متخصص در جستجو و انتخاب نیروی کار مناسب است بلکه یک متخصص در یک بخش تجاری خاص است که انتظارات، انگیزه، میانگین حقوق کارمندان را می فهمد و همچنین با در نظر گرفتن علایق، فرصت های شغلی جدید معرفی می کند. این موسسه کاریابی تخصص ویژه ای در تشخیص مهارت ها و توانایی های متخصصان مختلف دارد. لازم به ذکر است که People Link همچنین یک برنامه آموزشی و رشد دارد که به پیشرفت متقاضیان کمک می کند.

بخش های اصلی فعالیت این موسسه کاریابی عبارتند از:

آیتم شرح
فناوری اطلاعات مدیریت فنی و روسای بخش
توسعه دهندگان بخش و آزمایش کنندگان
مشاوران، تحلیلگران و سایر متخصصان
فروش، صادرات و خدمات به مشتری روسای فروش، صادرات، خرید و خدمات
مدیریت ویژه فروش و مدیران برند
مدیران خرید، فروش فعال و بازاریابی
مهندسی روسای ساخت و ساز، تولید و طراحی
مدیران پروژه ساختمانی، طراحی و نگهداری
تکنسین های فلزکاری و مهندسان پیشرفته
امور مالی و مدیریت مدیریت ارشد مالی، حسابرسان و کنترل
مدیریت پرسنل و روسای امور اداری
حسابرسان، تحلیلگران مالی و وکلا

BIURO یکی از موسسه های کاریابی در لیتوانی

BIURO یکی از موسسه های کاریابی در لیتوانی است که به عنوان رهبر ارائه دهنده خدمات اشتغال و استخدام موقت در کشورهای بالتیک به شمار می رود. در طول سال های فعالیت خود، این موسسه کاریابی تجربه ارزشمندی در زمینه مدیریت منابع انسانی کسب کرده است و یکی از مهمترین شرکای مشاغل بزرگ لیتوانی و شرکتهای بین المللی شناخته شده است. مشتریان این موسسه کاریابی که مشاغل بزرگ لیتوانی و شرکتهای بین المللی هستند بطور مرتب بیش از 2000 کارمند موقت را از طریق این شرکت به کار می گیرند. موسسه BIURO به کارمندان غیر ماهر، کارمندان ماهر، متخصصان در زمینه های مختلف و کارمندان دفاتر فرصت های شغلی موقت ارائه می دهد.

این موسسه همچنین جستجو و انتخاب پرسنل را برای بخش های مختلف تجاری انجام می دهد و لازم به ذکر است که هر سال تعداد کارمندان موقت این موسسه در شهرهای زیر افزایش می یابد:

  • شولی
  • ویلنیوس
  • کاوناس
  • پانه‌وژیس
  • اوتنا

نوریو داربو در لیست موسسه های کاریابی در لیتوانی

نوریو داربو نیز یکی از موسسه های کاریابی در لیتوانی می باشد که از سال 1997 در زمینه مدیریت منابع انسانی فعالیت داشته است. این موسسه کاریابی یک تیم پرسنلی دارد که براساس تعداد کارمندان استخدام شده در بین سه شرکت برتر استخدام قرار می گیرند و جزء 10 شرکت برتر مشاوره استخدام در فروش خدمات می باشد. این موسسه مفتخر است که بیش از 20 سال در زمینه مدیریت منابع انسانی شریک قابل اعتماد افرادی می باشد که قصد کاریابی در لیتوانی را داشته اند. موسسه کاریابی نوریو داربو با موفقیت بیش از 3.000 پروژه جستجوی و انتخاب پرسنل را که به دنبال مدیران سطح بالا، رهبران بازار، مدیران سطح متوسط ​​و متخصصان حرفه ای نادر هستند را با موفقیت اجرا کرده است.

این موسسه بیش از 3600 کارمند حوزه های مختلف را در آموزش پرسنلی از نوع باز و بسته آموزش داده است و دائماً با مشتریان خود مشورت می کند و تجربه و بینش خود را در مورد مسائل بازار کار به اشتراک می گذارد.

نوریو داربو در لیست موسسه های کاریابی در لیتوانی

درباره موسسه کاریابی آمستون

آمستون یک شرکت مشاوره مدیریت منابع انسانی است که خدمات جستجو، انتخاب، استخدام، ارزیابی و مشاوره پرسنل را به مشتریان تجاری ارائه می دهد. مدیریت منابع انسانی یک فرآیند مهم در هر سازمان تجاری می باشد و توسعه تجارت فقط از طریق کارمندان حرفه ای و هماهنگ امکان پذیر است. اگر در تلاش برای افزایش سود خود و همچنین توسعه و گسترش کسب و کار خود هستید، متخصصان آمستون در انتخاب و استخدام یک تیم حرفه ای به شما کمک می کنند. آمستون یک شرکت پیشرو در زمینه راهبردهای مدیریت منابع انسانی است. مشاوران استخدام شرکت آمستون دارای مدارک معتبر هستند و به طور کلی کلیه مشاوران این موسسه براساس بالاترین سطح آموزش داده می شوند، آزمایش می شوند و تنها پس از گذراندن آزمون ها می توانند به طور مستقل شروع به کار کنند. لازم به ذکر است که آمستون در سطح بین المللی کار می کند.

موسسه کاریابی CVO در لیتوانی

موسسه کاریابی CVO یک موسسه استخدام نیروی کار تخصصی مستقل است و با موفقیت از سال 2001 در کشورهای بالتیک، رومانی و مجارستان فعالیت می کند. تخصص اصلی این شرکت استخدام نیروی کار در سه تخصص اصلی فناوری، دارایی و فروش و بازاریابی می باشد و هدف موسسه کاریابی CVP این است که به مشتریان خود کمک کند تا بهترین استعدادها را در بازار پیدا کنند و به داوطلبان خود کمک کند تا شغل رویاهای خود را پیدا کنند. موسسه کاریابی و استخدام نیروی کار CVO یک شرکت مشاوره برجسته بالتیک است که در زمینه استخدام و جذب نیروی کار (با داشتن بیش از 30 مشاور حرفه ای) تخصص دارد. همانطور که گفته شد، این شرکت همچنین در لهستان و رومانی خدمات ارائه می دهد، بنابراین فرصتی برای اجرای پروژه ها در چندین کشور را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط یافتن شغل مناسب در کشور لیتوانی و همچنین مهاجرت به لیتوانی از طریق کار می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید و یا به سایر مقالات تهیه شده توسط همکاران ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *