مهاجرت کاری امارات

موسسات معتبر کاریابی در امارات

زمانی که قصد دارید در یک کشور فعالیتی را به عنوان نیروی کار آغاز کنید، حتما اطلاعات کافی در رابطه با موسسات کاریابی آن کشور بدست آورید. ما در این مقاله به منظور سهولت کار شما، موسسات معتبر کاریابی در امارات را معرفی خواهیم کرد. این موسسات به شما کمک خواهد کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، شغل مورد نظر خود را بیابید. همچنین به شما این فرصت را خواهند داد تا با استفاده از مطالعه فرصت های شغلی، بازار کار کشور امارات را نیز به خوبی بشناسید.

بنابراین اصلی ترین هدف ما، در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، از نگارش این مقاله، معرفی موسسات معتبر کاریابی در امارات است.

کار در امارات

کشور امارات یکی از کشورهای اسلامی حاشیه خلیج فارس است و اهمیت اسلام در این کشور سبب بوجود آمدن تفاوت های اساسی در شیوه کار در این کشور شده است. ساعت کاری در کشور امارات در روزهای عادی سال از حدود ساعت 8 آغاز و تا ساعت 14 ادامه پیدا می کند.

البته ساعت کاری برای کارمندان شرکت های خصوصی متفاوت است و آن ها معمولا از ساعت 8 تا 13 و از ساعت 15 تا 18 در محل کار خود باقی می مانند.

در هنگام اذان ظهر فعالیت های رسمی متوقف می شود و همه ی افراد موظف به شرکت در مراسم نماز هستند مگر آن که از پیش اعلام کرده باشند که مسلمان نبوده و پیرو دین دیگری هستند. در ماه رمضان نیز ساعت کاری به صورت چشم گیری کاهش پیدا می کند تا مشکلی برای مسلمانان در این ماه بوجود نیاید.

14 روز به صورت رسمی در کشور امارات تعطیل است و روز جمعه نیز در این کشور به عنوان روز تعطیل هفته شناخته می شود.

درآمد در امارات

درآمد شما در کشور امارات به شهری که در آن کار می کنید به شدت وابسته است. شهرهای ابوظبی، دبی و شارجه، شهرهای مهم کشور امارات هستند که شاغلان در این شهرها نیز از درآمد بیش تری برخوردار خواهند بود.

به طور میانگین درآمد سالیانه مردم امارات در حدود 123هزار درهم است که مبلغی در حدود 28هزار یورو در طول یک سال است. توجه داشته باشید که دستمزد اماراتی ها بسیار بیشتر از دستمزد نیروهای کار خارجی است. این مبلغ بخوبی شرایط یک زندگی مناسب در کشور امارات را فراهم می کند.

کاریابی در امارات

می دانید که دبی قلب تپنده اقتصاد کشور امارات است و از همین رو بسیاری از فرصت های شغلی موجود در این کشور در همین شهر بوجود می آیند. بنابراین اگر قصد دارید تا کار در کشور امارات را تجربه کنید، بهتر است کاریابی در دبی را در اولویت خود قرار دهید. برای کاریابی در این کشور، ایمن ترین راه، استفاده از موسسات معتبر کاریابی در امارات است.

این موسسات با معرفی فرصت های شغلی به نیروهای جویای کار، پل ارتباطی میان کارفرما و کارگر هستند. شما با مراجعه به این موسسات می توانید شغل مورد نظر خود را یافته و با کارفرما تماس بگیرید. آن ها شرایط و مدارک شما را بررسی خواهند کرد و در صورت نیاز شما را به مصاحبه کاری دعوت می کنند.

بهتر است قبل از آشنایی با موسسات کاریابی، مقاله ویزای کاری امارات که به کوشش مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نگارش شده است را نیز مطالعه بفرمایید.

موسسات معتبر کاریابی

برخی از موسسات کاریابی معتبر نبوده و با دریافت هزینه هایی از نیروی کار سعی در تامین هزینه های خود دارند که این نشان از ضعف درونی آن هاست چراکه کارفرما موظف به پرداخت هزینه ای است تا بتواند از خدمات این موسسات استفاده کند. مهم ترین موسسات معتبر کاریابی در امارات عبارتند از؛

  • Wefindjobs
  • Bayt
  • Career jet
  • Hays
  • Dubaijobs
  • Indeed

معرفی موسسه کاریابی کریر جت

از جمله موسسات معتبر کاریابی در امارات و شاید بسیار از نقاط مطرح جهان می توان به کریر جت اشاره کرد. بسیاری از کارفرمایان در سراسر جهان با استفاده از این موسسه نسبت به استخدام نیروهای کاری اقدام می کنند. برای استفاده از این موسسه نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نخواهید داشت.

معرفی موسسه کاریابی بیت

یکی از قدرتمند ترین و مشهور ترین موسسات معتبر کاریابی در امارات و خاورمیانه، موسسه کاریابی بیت(خانه) است. این موسسه اگرچه یک موسسه کاملا آنلاین است و امکان مراجعه فیزیکی به آن وجود ندارد، اما همواره مهم ترین مشاغل موجود در خاورمیانه و بخصوص کشور امارات را ارائه می کند. در صورتی که قصد دارید در یکی از کشورهای خاورمیانه مشغول به کار شوید در این سایت ثبت نام کنید تا با بارگذاری رزومه خود، کارفرمایان فراوانی را به سمت خود جذب کنید.

معرفی موسسه کاریابی دبی جابز

چنانچه از نام این موسسه مشخص است، فرصت های شغلی موجود در شهر دبی توسط این موسسه ارائه می شود. آن ها یک دفتر مرکزی نیز در این شهر داشته و امکان مراجعه حضوری به آن نیز وجود دارد. در این موسسه فرصت های شغلی متعددی وجود دارد که به صورت دسته بندی شده ارائه شده اند.

متقاضیان کار در دبی می توانند با مراجعه به این موسسه رزومه خود را در اختیار کارفرمایانی که درخواست جذب نیرو داشته اند قرار دهند. همچنین امکان بارگذاری رزومه برای مشاهده کارفرمایان به صورت مجزا نیز در اختیار افراد قرار گرفته است.

کلام پایانی

در این مقاله به تشریح شرایط کار در کشور امارات پرداختیم و در رابطه با میزان درآمد در این کشور نیز توضیحاتی را ارائه کردیم. شهروندان اماراتی دستمزدی در حدود دو برابر سایر شهروندان کشورهای آسیایی دیگر دریافت می کنند و همین مسئله سبب افزایش جمعیت آسیایی ها در این کشور شده است. کارفرمایان ترجیه می دهند که برای پرداخت هزینه های کمتر، از نیروهای کار آسیایی در این کشور استفاده کنند.

همین مسئله سبب شده است تا موسسات معتبر کاریابی در امارات فرصت های شغلی بیش تری را در خاک این کشور برای افرادی که آسیایی هستند، ارائه کنند. جالب است بدانید که جمعیت مردم آسیای شرقی در کشور امارات بیش تر از مردم بومی کشور امارات است.

بالاترین فرصت های شغلی ارائه شده در کشور امارات در شهر دبی وجود دارد و بالاترین میزان درآمد نیز در همین شهر پرداخت می شود. در صورت تمایل به کار در کشور امارات و بخصوص شهر دبی، می توانید با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *