مهاجرت به کشور استونی

مهاجرت به استونی از طریق ازدواج

مهاجرت به کشور استونی از طریق ازدواج

مهاجرت به استونی از طریق ازدواج دارای شرایط خاصی می باشد و متقاضیان این روش مهاجرتی می بایست از شرایط و قوانین مهاجرت به استونی از طریق ازدواج به صورت کامل آگاه باشند. هر ساله مهاجران، دانشجویان و متقاضیان زیادی برای زندگی، تحصیل، اشتغال و یا سایر امور به کشور استونی مهاجرت می کنند تا اقامت این کشور را بدست بیاورند. در این نوشتار متخصصان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا هموطنان گرامی را از شرایط مهاجرت به استونی از طریق ازدواج و کسب اقامت این کشور به صورت کامل مطلع سازند.

کشور استونی از کوچک ترین کشور های قاره اروپا می باشد که کم تر از دو میلیون نفر جمعیت دارد و اکثر مردم این کشور به زبان انگلیسی و استونیایی صحبت می کنند. پایتخت این کشور تالین نام دارد و مهم ترین شهر های این کشور کوچک عبارتند از تارتو، ناروا، پارنو، کوتلا یاروه، ماردو، ویلیاندی، راکوره، سیلامائه و کورساره.

قوانین و مقررات مهاجرت به استونی از طریق ازدواج

در کشور های مختلف دنیا، متقاضیان می توانند با اتباع سایر کشور ها ازدواج کنند و این قانون در اکثر کشور های کنونی وجود دارد. در کشور استونی، ازدواج شرایط خاصی دارد و افرادی که می خواهند اقدام به مهاجرت به استونی از طریق ازدواج کنند، می بایست درباره شرایط این امر اطلاعات کامل داشته باشند. مهاجرت به استونی از طریق ازدواج چندید مرحله دارد و متقاضیان باید تمامی مراحل را به صورت قانونی سپری کنند. مهم ترین شرط مهاجرت به استونی از طریق ازدواج، واقعی بودن رابطه زوجین می باشد. زن و مرد باید با ارائه مدارک ثابت کنند مجرد هستند و در صورتی از همسر قبلی خود جدا شده باشند، حتما باید مدارک و اسناد کافی ارائه دهند تا طلاق قانونی از همسر قبلی خود را ثابت کنند.

اثبات نداشتن سابقه جرم توسط متقاضیان ازدواج در کشور استونی الزامی می باشد. متقاضیانی که با اتباع کشور استونی ازدواج می کنند و قصد زندگی در کشور کانادا را دارندَ، می بایست اقدام به کسب اقامت همیشگی کنند. همچنین افرادی که کم تر از بیست سال سن دارند حتما باید از پدر و مادر خود جهت ازدواج رسمی اجازه بگیرند. داشتن دو همسر در کشور استونی غیر قانونی محسوب می شود و برای انجام ازدواج دوباره متقاضیان باید در نظر داشته باشند که از زمان طلاق باید 180 روز گذشته باشد. به طور کلی داشتن توان مالی کافی جهت حمایت همسر و پرداخت هزینه های زندگی و سکونت در کشور استونی برای ازدواج در کشور استونی الزامی می باشد.

 مهاجرت به استونی از طریق ازدواج

اقامت از طریق ازدواج در کشور استونی

ازدواج در کشور استونی با داشتن دو شاهد امکان پذیر می باشد و همچنین کسب اقامت در این کشور بعد از سپری کردن سه سال زندگی مشترک در خاک کشور استونی انجام می شود. بررسی و تایید مدارک ازدواج جهت کسب اقامت در کشور استونی در توسط اداره مهاجرت کشور استونی انجام می شود. بعد از کسب کارت اقامت، حتی اگر زن و شوهر از هم طلاق بگیرند، فرد خارجی می تواند بعد از پنج سال مقیم همیشگی کشور اروپایی استونی شود. کسب اقامت در کشور استونی مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها سفر به کشور های حوزه اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا می باشد. به یاد داشته باشید که قوانین و مقررات کسب اقامت در کشور های مختلف یکسان نمی باشد و متقاضیان با در نظر گرفتن وضعیت و بر اساس شرایط شخصی خود می توانند به صورت دائمی و یا کوتاه مدت و یا در یک مدت مشخصی اقامت یک کشور را بدست بیاورند.

بدست آورند اقامت اروپا راهی برای تحصیل رایگان در قاره اروپا، سفر به کشور های اروپایی بدون نیاز به مجوز، کار کردن در کشور های اروپایی، افتتاح حساب در بانک های اروپایی، استفاده از تسهیلات بانک های کشور های اروپایی، تجارت و داشتن فعالیت تجاری در کشور های اروپایی، استفاده و بهره مند شدن از خدمات و امکانات پزشکی در کشور های اروپایی، خرید ملک در کشور های اروپایی، تاسیس کمپانی و شرکت در کشور های اروپایی و سایر موارد می باشد.

مدارک و شرایط لازم برای ازدواج در استونی

افرادی که قصد ازدواج کردن در کشور استونی را دارند، حتما باید توان مالی خود را ثابت کنند و بتوانند از لحاظ مالی از همسر خود حمایت کنند. داشتن خانه با اندازه استاندارد جهت زندگی در کشور استونی یکی از مهم ترین موارد ازدواج در این کشور می باشد. متقاضیان قبل از مهاجرت به کشور استونی از طریق ازدواج، می بایست برای مصاحبه در سفارت این کشور در کشور مبدا مراجعه کنند و به سوالات به صورت دقیق و کامل پاسخ دهند. متقاضیان می بایست سابقه های کاری، سابقه های تحصیلی، سابقه ازدواج، سطح تحصیل و درآمد، اثبات توان مالی کافی، اسناد و مدارک طلاق، مدارک لازم برای اثبات داشتن محل سکونت در کشور استونی و همچنین مدارک زبان خود را ارائه دهند.

مدارک هویتی، مدارک تحصیلی، مدارک مرتبط با اشتغال، سند خانه، پرینت های بانکی، سند طلاق و مدارک زبان از مهم ترین مواردی می باشند که متقاضیان حتما باید برای کسب ویزای کشور استونی به سفارت این کشور در کشور خود ارائه دهند. متقاضیان برای داشتن درآمد کافی در کشور استونی باید اقدام به یافتن شغل مناسب کنند. کاریابی در این کشور در موسسه های معتبر کاریابی، تارنما های کاریابی، روزنامه ها و همچنین با مشورت با آشنایان، اقوام و دوستان امکان پذیر می باشد. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به نوشتار کارت آبی اتحادیه اروپا از شرایط کسب این کارت به صورت کامل آگاه و مطلع شوید.

مهاجرت به کشور استونی

مهاجرت به کشور استونی از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد و متقاضیان می توانند به غیر از روش ازدواج، سایر روش ها را برای مهاجرت به کشور استونی و کسب اقامت این کشور انتخاب کنند. مهاجرت به کشور استوانی می تواند از طریق روش مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی و حتی تولد انجام شود. سرمایه گذاری در کشور استونی از بهتری روش های کسب اقامت این کشور می باشد. هموطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعت درباره شرایط سرمایه گذاری در کشور های آمریکایی و کشور های اروپایی به مقاله سرمایه گذاری در آمریکا و اروپا مراجعه کنند.

شما عزیزان می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات درباره شرایط مهاجرت به کشور های خارجی در جلسات مشاوره با کارشناسان ما شرکت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *