مهاجرت کاری مکزیک

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک

شرایط لازم اخذ ویزای کار در مکزیک

این مقاله که به تجزیه و تحلیل مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک و مهاجرت کاری به مکزیک اختصاص دارد، حاوی اطلاعات مفیدی است. مکزیک در آمریکای شمالی می‌باشد که در سمت جنوب از آب‌وهوای مرطوب و معتدل می‌باشد که یکی از دلایل درخواست تحصیل در این کشور شرایط مناسب زندگی می‌باشد. مردمان این کشور به سه زبان اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌کنند. این کشور جزو کشورهای توسعه‌یافته می‌باشد اما تحصیل در این‌کشور به دانشجویان بین‌المللی پیشنهاد می‌شود. دانشگاه‌های این کشور و مدارس آن مورد تایید کشورهای پیشرفته مانند آمریکا، کانادا و انگلستان می‌باشد و دانشجویان بین المللی این امکان را دارند که در دوره کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) با هزینه کمتر ادامه تحصیل دهند. کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه‌های مختلف مهاجرت به مکزیک به‌صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی ارائه می‌دهند.

شرایط دریافت ویزای کار کارآفرین درمکزیک

افراد بریتانیایی و اتحادیه اروپا بابت کار کردن بدون حقوق و دستمزد مانند پژوهش و تحقیقات و کسب اطلاعات درباره راه های کاری جدید یا مذاکره بابت عقد قراردادها در این کشور وجود دارند در مدت شش ماه اول به دریافت مجوز کاری احتیاجی نمی باشد. باید یک فرمFMM  پر کنید و بدون حقوق و دستمزد تمایل کار کردن را داشته باشند. اگر تمایل دارید بابت مدت طولانی تر در این کشور ساکن باشید یا بخواهید سریع تر شروع به کار کنید و نیازی به دریافت ویزا نمی باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزای کار در مکزیک

متقاضیانی که بتوانند مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک را تهیه نموده و ارائه نمایند، می توانند به ویزای کار در این کشور دست یابند. این مدارک به شرح زیر می باشد:

  1. ارائه پاسپورت یا کارت شناسایی شخص متقاضی
  2. ارائه گذرنامه با حداقل سه ماه اعتبار
  3. ارائه دو قطعه عکس پاسپورتی
  4. ارائه مدارک تحصیلی و ریز نمرات
  5. ثابت کردن مبلغ 300 $ آمریکا به مدت یک ماه
  6. ارائه گواهی سلامت پزشکی
  7. ارائه تایید مدارک توسط سفارت این کشور

در صورت هر گونه سوال درباره سایر مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک با مشاوران ما تماس بگیرید.

شرایط ویزای همراه برای کار درمکزیک

در مورد دارا بودن مجوز اقامت از طریق کار در مکزیک به صورت موقت و معتبر، این امکان را دارید برای ویزای افراد خانواده خود تحت سیاست خانواده تقاضا دهید. پروسه ثبت درخواست در هر کنسولگری تا حدی فرق دارد و این امکان وجود دارد در زمان ثبت درخواست افراد خانواده به حضور شما در سفارت احتیاج می شود. درباره روند تعیین وقت ملاقات سفارت محلی خود مشارکت کنید.

شرایط ویزای کار در مکزیک

اگر متقاضیان ویزای معتبر ایالات متحده آمریکا را دارا باشند، این امکان را دارند بدون مجوز کار به مدت حداکثر شش ماه به منظور یک بازدید کننده تجاری در این کشور باشند. قانون مذکور برای شهروندان انگلیسی نیز صدق می کند. ملاک های مورد نظر سخت گیرانه می باشد و اغلب به این صورت می باشد که کسب و کار در این کشور به صورت مستقیم و خودکار به شما دستمزد و حقوق داده نمی شود. اگر نیازی به ویزا نداشته باشید، باید کارت ورود به این کشور را به منظور FMM داشته باشید و بعد از ورود به این کشور تکمیل کنید. این کارت باید در زمان ترک کشور ارائه داده شود.

شهروندان دیگر کشور ها و کسانی که تمایل دارند در بلند مدت در این کشور اقامت داشته باشند به ویزا نیاز دارند. افراد می توانند با دریافت ویزای کار و اقامت موقت در نهایت برای دریافت اقامت دائم اقدامات لازم را انجام دهند. شرایط مورد نیاز بابت دریافت ویزای این کشور بابت اطلاعات از نوع ویزای مورد نیاز بررسی و ارزیابی صورت بگیرد.

 

فرآیند صدور ویزای کار مکزیک

در مقاله مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک این موضوع حائز اهمیت است که ویزا ها با توجه به ملیت و دلیل های سفر به این کشور فرق دارد. هر نوع ویزای مدت زمان مشخصی دارد و گوناگون می باشد. در مورد ویزای کار، اغلب ویزای FM2 یا FM دارد که باید یک درخواست از سمت شما بابت موسسه ملی مهاجرت ارسال شود.

زمان لازم بابت بررسی و ارزیابی ویزای اولیه که بستگی به کشور مقصد و درخواست سریع می باشد. به عبارت دیگر، برای افراد بریتانیایی فقط چند روز بعد از ارائه مدارک زمان لازم است. هر سفارتخانه ای زمان لازم بابت بررسی درخواست ها را در وب سایت کنسولگری انتشار می کنند. برای متقاضیان ویزای ورود صادر می شود که این امکان را دارند با ورود به این کشور آن را به اقامت موقت تغییر دهند.

تبدیل اقامت موقت به اقامت‌دائم درمکزیک

در بررسی موضوع مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک، لازم است بدانید کارت اقامت مکزیک به صورت موقت اغلب برای مدت یک سال صادر می گردد و این امکان وجود دارد که آن را تمدید کنید و با گذشت 5 سال اقامت در این کشور، این امکان وجود دارد که اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کنید. هزینه هایی که بابت صدور ویزا به سفارتخانه پرداخت می کنند، غیر قابل استرداد می باشد و این هزینه ها بر اساس ارزهای محلی می باشد که به صورت ماهانه این نرخ ها بروز رسانی می باشد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به مکزیک، مهاجرت از طریق کار در مکزیک، مهاجرت از طریق تحصیل در مکزیک، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در مکزیک، مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مکزیک و…به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان به صورت تخصصی ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *