مهاجرت کاری مالت

مدارک لازم برای ویزای کار در مالتا

مدارک لازم برای ویزای کار در مالتا یکی از مهم ترین مواردی می باشند که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند و لازم به ذکر است که مدارک لازم برای ویزای کار در مالتا باید به صورت کامل آماده و ارائه شوند و در صورتی که اسناد و مدارک متقاضیان ناقص باشد، روند دریافت و کسب روادید کاری کشور مالتا کند تر میشود و در برخی از مواقع ممکن است تا به طور کلی به متقاضی روادید و مجوز ورود به کشور مالتا ارائه نشود.

مالتا بهشتی در دریای مدیترانه می باشد که از چند جزیره کوچک تشکیل شده است و دارای سواحل بی نظیر و جاذبه های طبیعی بسیار زیبا می باشد و هر ساله توریست های زیادی به این کشور سفر می کنند و لازم به ذکر است که مردم این کشور اروپایی به دو زبان مالتی و انگلیسی مسلط می باشند.

در ادامه با شرایط کسب روادید کاری مالتا آشنا می شوید.

کسب روادید کاری مالتا

کشور مالتا در قاره ی اروپا واقع شده است و یکی از کوچک ترین اعضای اتحادیه اروپا به شمار می رود؛ به همین دلیل، متقاضیان و شهروندانی که اهل کشور های اروپایی هستند نیاز به دریافت روادید نخواهند داشت و اتباع کشور های اروپایی می توانند بدون دریافت مجوز وارد کشور مالتا شوند و مشغول به کار شوند و سپس اقدام به کسب اقامت مالتا کنند.

لازم به ذکر است که متقاضیان خارجی و کارکنان بین المللی می بایست برای مشغول به کار شدن در مالتا و زندگی در این کشور اقدام به کسب روادید و مجوز کنند؛ اما به یاد داشته باشید که برای کسب روادید کاری در مالتا، متقاضیان بین المللی نیاز به داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای یک کمپانی معتبر دارند.

بعد از کسب پیشنهاد کاری، کارفرمای متقاضی باید شغل مورد نظر را در کشور مالتا و در قاره ی اروپا آگهی کند و در صورتی که نیروی کار خارجی یافته نشد، کارفرما می تواند برای کسب مجوز کاری برای نیروی کار خارجی اقدام کند و درخواست خود را به وزارت کار و مهاجرت ارسال کند.

کارشناسان موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت در بخش بعدی این نوشتار شما را با شرایط و مراحل کسب روادید کاری مالتا و همچنین مدارک لازم برای ویزای کار مالتا آشنا خواهند کرد.

شرایط کسب روادید کاری مالتا

متقاضیانی شهروند کشور های غیر اروپایی هستند، برای ورود به کشور مالتا می توانند از روادید گردشگری سه ماهه استفاده کنند و بعد از ورود به خاک کشور اروپایی مالتا اقدام به دریافت و کسب اقامت این کشور کنند و لازم به ذکر است که متقاضیان خارجی می بایست اقامت خود را هر ساله تمدید کنند تا بعد از پنج سال اقامت دائمی در کشور مالتا را کسب کنند.

به یاد داشته باشید که شهروندان اروپایی بعد از ورود به کشور مالتا می توانند به صورت مستقیم اقدام به دریافت و کسب اقامت دائمی کشور مالتا کنند و گواهی اقامت شهروندان اروپایی بر خلاف گواهی اقامت شهروندان خارجی با اعتبار پنج ساله صادر می شود.

برای کسب روادید کشور مالتا، متقاضیان می توانند به صورت اینترنتی در تارنما های مربوطه فرم ها و تقاضا نامه های روادید کاری را کامل کنند و شایان ذکر است که متقاضیان می توانند مدارک و اسناد خود را به صورت حضوری تحویل دهند و یا ایمیل کنند.

به یاد داشته باشید که روادید کاری فصلی برای ورود به کشور مالتا وجود ندارد و متقاضیان برای انجام کار های فصلی باید از سایر روادید استفاده کنند.

مدارک لازم برای ویزای کار در مالتا به چند بخش اصلی تقسیم می شوند که شما در بخش های بعدی این نوشتار از این موارد آگاه خواهید شد.

مراحل کسب روادید کاری کشور مالتا

مراحل کسب روادید کاری مالتا و مهاجرت کاری به مالتا به صورت زیر می باشد:

مرحله ی اول: کامل کردن فرم های مربوطه و تحویل آن به کنسولگری کشور مالتا.

مرحله ی دوم: کسب تاییدیه از اداره ی مالیات کشور مالتا.

مرحله ی سوم: کسب قبولی از اداره ی مالیات کشور مالتا برای اقامت در کشور مالتا.

مرحله ی چهارم: پرداخت پنج هزار یورو طییک ماه.

مرحله ی پنجم: کسب اقامت یک ساله و مجوز ورود به کشور مالتا بعد از پرداخت پنج هزار دلار.

مرحله ی ششم: ورود به کشور مالتا و مشخص کردن محل سکونت و اقامت در یک سال آینده به دولت مالتا.

مرحله ی هفتم: معرفی میزان درآمد به بخش درآمد کشور مالتا بعد از مشخص کردن محل سکونت در کشور مالتا.

مرحله ی هشتم: خرید یک ملک به ارزش حداقل دوازده هزار یورو در کشور مالتا برای اقامت در این کشور اروپایی.

مرحله ی نهم: در صورتی که متقاضی موارد و مراحل ذکر شده را با موفقیت سپری کند، می تواند برای تمدید روادید یک ساله ی خود اقدام کند و لازم به ذکر است که برای تمدید اقامت و روادید متقاضی باید ثابت کند که توان مالی کافی برای سکونت و اقامت در کشور مالتا را دارد و همچنین شغل مناسب و درآمد مطلوبی را دارا می باشدَ و به یاد داشته باشید که یکی دیگر از مهم ترین مواردی که موجب تمدید اقامت می شوند، داشتن توان در  پرداخت مالیات های می باشد.

شرایط و مدارک مورد نیاز

در این بخش به مدارک لازم برای ویزای کار در مالتا اشاره می کنیم و متقاضیانی که قصد دارند از طریق روادید کاری به کشور مالتا مهاجرت کنند سپس مقیم این کشور شوند باید مدارک و شرایط زیر را دارا باشند:

  • داشتن مدرک زبان انگلیسی.
  • کامل کردن فرم های روادید.
  • ارائه گذرنامه رسمی و معتبر (حداقل شش ماه).
  • مدارک شناسایی.
  • ارائه 4 الی 6 عدد عکس رنگی جدید.
  • بیمه.
  • پرونده سابقه های شغلی.
  • تمامی مدارک تحصیلی.
  • ارائه دعوت نامه (از طرف کارفرما).
  • داشتن توان مالی کافی و ثابت کردن آن با ارائه مدارک مورد نیاز.

مزایای کسب روادید کاری مالتا

متقاضیانی که موفق به دریافت روادید کاری کشور مالتا می شوند، می توانند بدون محدودیت در بین کشور های اروپایی سفر کنند و در بانک های معتبر اروپایی اقدام به افتتاح حساب کنند.

متقاضیان خارجی بعد از چند سال زندگی و کار در کشور مالتا می توانند به راحتی اقدام به دریافت اقامت همیشگی کنند و لازم به ذکر است که کارکنان از پرداخت مالیات در کشور مالتا معاف هستند.

کشور مالتا دارای شرایط بسیار مطلوب کاری می باشد و هر ساله متقاضیان زیادی برای مشغول به کار شدن در این کشور به مالتا مهاجرت می کنند.

کارکنان برای مهاجرت کاری به کشور مالتا باید مدارک لازم برای ویزای کار در مالتا را به صورت کامل ارائه دهند و با پرداخت هزینه های مربوطه، صبورانی منتظر کسب تاییدیه از اداره های مربوطه باشند.

شما عزیزان در صورتی که قصد دارید برای کار، تحصیل، زندگی و یا سایر موارد به کشور های خارجی مهاجرت کنید، می توانید برای شروع پروسه ی مهاجرتی خود با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *