مهاجرت تحصیلی لوکزامبورگ

رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ

رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ

تحصیل و تحقیق در رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ برای دانشجویانی که قصد تحصیل به زبان آلمانی را دارند یک گزینه خوب است. این کشور زبان های آلمانی و فرانسوی و البته لوکزامبورگی را به رسمیت می شناسد. دانشجویانی که به زبان آلمانی و فرانسوی مسلط هستند می توانند به مهاجرت تحصیلی به این کشور فکر کنند. دانشجویان بین المللی در لوکزامبورگ هرساله افزایش می یابند. این کشور به طور کلی شرایط بسیار خوبی برای تحصیل دارد و هزینه تحصیل و زندگی نیز مقرون به صرفه است. دانشگاه های معتبر در کشور لوکزامبورگ نیز به این ویژگی ها افزوده شده و شما را بیشتر ترغیب می کند. در کشور لوکزامبورگ می توانید به زبان انگلیسی نیز تحصیل کنید. موسسه حقوقی سفیران سرو سعادت در زمینه مهاجرت تحصیلی به لوکزامبورگ مشاور شماست.

جایگاه رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ

از فرصت تحصیلات در سطح جهانی بدون شهریه، هزینه متوسط ​​زندگی و محیطی امن استفاده کنید. همچنین از استعداد جهانی و تنوع زیاد فعالیت های تفریحی احتمالی ارائه شده در لوکزامبورگ لذت ببرید. تحصیل در علوم کامپیوتر در این کشور به این معنی است که شما در خط مقدم نوآوری و جدیدترین تحولات در این زمینه سریع و هیجان انگیز قرار خواهید داشت. شما دانش بنیادی مورد نیاز برای تسلط بر سیستم های محاسباتی امروز و فردا را بدست خواهید آورد. همچنین شما در پیشرفت های عمده در زمینه هایی مانند اینترنت اشیا، نرم افزارهای قابل اعتماد، یا هوش مصنوعی و غیره سهم به سزایی خواهید داشت که هم اکنون و هم در آینده تأثیر گسترده ای بر جهان ما خواهد داشت.

در جدول زیر شاهد رتبه دانشگاه لوکزامبورگ در سال های اخیر هستید:

رتبه در جهان رتبه در اروپا رتبه موضوعی رتبه در رشته علوم کامپیوتر امتیاز موضوعی امتیاز جهانی نرخ پذیرش
653 277 158 398 57 50 39%

تحصیل رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ

تحصیل رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ

دانشگاه های کشور لوکزامبورگ به طور مرتب در رتبه های برتر جهان برای تحصیل علوم کامپیوتر قرار می گیرند و دانشگاه های لوکزامبروگ یکی از اولین دانشگاه های این رشته است که برنامه های کارشناسی را به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می دهد. 2 سال اولیه دوره شما یک برنامه درسی جامع را پوشش می دهد و اطمینان حاصل می کند که به درک عمیقی از اصول اساسی علوم کامپیوتر دست یافته اید. بسته به علایق خود، می توانید با انتخاب از طیف گسترده ای از دوره های اصلی و پیشرفته که توسط دانشکده های درجه یک ما تدریس می شوند، تخصص پیدا کنید. شما می توانید در این کشور در مقطع تحصیلات تکمیلی نیز درخواست دهید و در رشته کامپیوتر تحصیلات خود را تکمیل کنید.

فناوری اطلاعات یک بخش بسیار پویا با نرخ نسبتاً بالای پیشنهادات شغلی با حقوق بسیار خوب است. سیر تکاملی اشتغال در این بخش به سمت موقعیت های دارای صلاحیت بالا (حداقل سطح کارشناسی ارشد) پیش می رود. سیستم های کامپیوتری آینده به مهندسین ماهر نیاز دارند که قادر به اختراع، طراحی، توسعه محصولات با کیفیت هستند. مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر در دانشگاه لوکزامبورگ ارائه می شود. یک برنامه مطالعه علوم کامپیوتر هدف شما را به مهارت های نظری و عملی مورد نیاز برای موفقیت ادامه تحصیل را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه های لوکزامبورگ و یا در بهترین بین المللی دانشگاه ها یا مدارس رشته کامپیوتر تحصیل کنید.

در نمودار زیر شاهد هزینه های تحصیل رشته کامپیوتر در کشور لوکزامبورگ هستید:

هزینه های تحصیل رشته کامپیوتر در کشور لوکزامبورگ

مزایا تحصیل رشته کامپیوتر در لوکزامبورگ

در طول تحصیل دانش آموزان یک آموزش چند زبانه را دنبال می کنند که به آنها امکان می دهد 2 زبان را در چارچوب پروژه های فناوری اطلاعات خود تمرین کرده و به کار گیرند. انگلیسی زبان اصلی است و می توان بین فرانسه و آلمانی زبان دوم را انتخاب کرد. این رویکرد زبان به منظور اطمینان از این است که دانش آموز از توانایی موثر واقعی برای کار در یک محیط چند زبانه برخوردار است، همانطور که در لوکزامبورگ وجود دارد. تحقیقات در زمینه ارتباطات دیجیتال بر تحقیقات یکپارچه در زمینه های انتقال اطلاعات (انتقال اطلاعات از طریق کانال ها و شبکه های پیچیده) و سیستم های ارتباطی (ترکیب چندین نهاد توزیع شده که از شبکه های ارتباطی برای دستیابی مشترک به یک هدف مشترک استفاده می کنند) متمرکز است.

در بخش زیر شاهد مزایا تحصیل رشته کامپیوتر در کشور لوکزامبورگ هستید:

مزایا تحصیل رشته کامپیوتر در کشور لوکزامبورگ

تحصیل رشته کامپیوتر در مقطع ارشد

دانشگاه لوکزامبورگ در اطلاعات و علوم رایانه توسط اعضای هیئت علمی واحد تحقیقات علوم کامپیوتر و ارتباطات در بهترین دانشگاه لوکزامبورگ تدریس می شود، ماموریت اصلی کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه لوکزامبورگ این است انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه کامپیوتر، ارتباطات و علوم اطلاعات ارائه دهد. هدف پیشبرد مرزهای علمی این زمینه ها است. مقطع کارشناسی ارشد لوکزامبورگ و ادامه تحصیل در این مقطع در علوم کامپیوتر به عنوان اولین گام به سمت دکتری است. کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر و سیستم اطلاعات با یک جلسه جهت گیری آغاز می شود که در آن همه دانشجویان جدید با استادان و سایر دانشجویان آشنا می شوند. ترم اول برای همه اجباری است که به مبانی علوم کامپیوتر اختصاص دارد.

در پایان نیمسال اول تحصیل در لوکزامبورگ، دانش آموز دوره هایی را انتخاب می کند که بر اساس یک یا چند پروفایل مورد علاقه او انجام می شود. دروس مشابه تخصص هایی هستند که دارای چندین مزیت هستند. پروفایل های زیر در حال حاضر ارائه می شوند:

  • محاسبات تطبیقی
  • سیستم های ارتباطی
  • امنیت اطلاعات
  • سیستم های هوشمند
  • سیستم های شبکه
  • سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد

فرصت های شغلی رشته کامپیوتر

دانش آموزان دانش لازم را برای کارهای سطح بالای تحقیقاتی و صنعت محور کسب خواهند کرد. در حال حاضر ما دانش آموزان را از بیش از 10 کشور مختلف آموزش می دهیم، این کشور توافقنامه های همکاری ملی و بین المللی با دانشگاه های سراسر اروپا، ایالات متحده و چین و بخش خصوصی دارد. محیط چند زبانه و بین فرهنگی دانش آموزان را قادر می سازد تا هم به صورت فردی و هم در تیم های چند ملیتی کار کنند. بسیاری از فرصت های مختلف تجربه کار در دانشگاه و صنعت به طور یکسان از همان ابتدای تحصیل در دسترس است. شما می توانید به عنوان دستیار تحقیق در بخش علوم کامپیوتر، در یکی از 5 موسسه مرتبط یا به عنوان کارآموز در یکی از بسیاری از شرکت های نوپا و فناوری اطلاعات در منطقه کار کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اعزام دانشجو به لوکزامبورگ مشاور شماست.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.