مهاجرت تحصیلی کره جنوبی

رشته فلسفه در کره جنوبی

یکی از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به مطالعه فلسفه، رشته فلسفه در کره جنوبی بوده و دانشگاه های برتر این کشور این رشته را ارائه می دهند. اگر خود را در حال تحصیل و زندگی در این کشور می بینید، شانس بی پایان برای ماجراجویی خواهید داشت. مراکز مهم فناوری مانند سئول، در کنار مناطق حومه و مناطق کوهستانی، شما می توانید تمام وقت خود را در خارج از کلاس ها به کاوش و غرق شدن در مناظر اختصاص دهید. این کشور مکانی است که به دلیل استقبال از فناوری، سرگرمی و رسانه شناخته می شود. این مکانی است که می توانید برای خلاقیت به آنجا بروید و ایده های جدید و تازه ای را به جهان بیاورید.

اما، این مکان همچنین دارای تاریخ سیاسی طولانی، جالب و پیچیده است و آن را به مکانی عالی برای دانشمندان علوم اجتماعی و متخصصان تاریخ تبدیل کرده است. این کشور، واقعا به ارائه گزینه های تحصیل انگلیسی برای دانشجویان بین المللی شروع کرده است. دانشگاه های آنجا شهرت گسترده ای برای تولید برخی از تیزهوشاترین ذهن های جهان و ایجاد ارتباط با دانشجویان درخشان با مشاغل رویاهایشان پیدا کرده اند. مطالعه رشته فلسفه در کره جنوبی موضوعی است که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله توضیح داده شده است.

معرفی رشته فلسفه در کره جنوبی

مطالعه رشته فلسفه در کره جنوبی به شما این ابزار را می دهد که تقریبا در مورد هر موضوعی که به آن علاقه دارید، دقیق و انتقادی فکر کنید. شما خواهید آموخت که چگونه استدلال ها را تجزیه و تحلیل کنید، استدلال های خود را بسازید و زمینه های تاریخی بسیاری از مهمترین مشکلات امروز را درک کنید. فلسفه می تواند به شما در بهبود توانایی خواندن، نوشتن متقاعدکننده و ارائه ایده های خود کمک کند. تجزیه و تحلیل و ارزیابی مفید اطلاعات پیچیده و برای حل مشکلات پیچیده مواردی است که می توانید با مطالعه این رشته آن ها را تقویت کنید.

با وجود علاقه روزافزون به فرهنگ کره ای، دوره های کمی وجود دارد که به بررسی موضوع جذاب فلسفه کره بپردازد. در این دوره ، شما با کاوش در زبان، فرهنگ و چشم انداز کره ای با مفاهیم فلسفه کره آشنا می شوید. محیط فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کره باعث آگاهی و دگرگونی دارایی های فکری چین و غرب شده است. با کشف رویکرد فلسفی جدید، تنش های خلاقانه ای را که کره ای ها تجربه کرده اند کشف کرده و جهان بینی خود را گسترش می دهید.

معرفی دانشگاه های رشته فلسفه در کره جنوبی

سئول پایتخت این کشور، مملو از موسسات برجسته است و دانشجویان از سراسر جهان علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه های سئول هستند. انتخاب بهترین از بقیه می تواند دشوار و گیج کننده باشد. شهرت بسیار خوب این کشور به عنوان کانون نوآوری های تکنولوژیکی توسط دانشگاه های عالی آن منعکس می شود. به طوری که، هر ساله از هزاران دانشجوی بین المللی استقبال می کنند. حضور چندین نیروگاه فناوری جهانی در این کشور (تصور کنید سامسونگ ، ال جی و هیوندای) با توجه به نقاط قوت تحقیق و توسعه این کشور کمک کرده است و آن را به مقصد اصلی دانشجویان بلندپرواز دکتری تبدیل کرده است. یکی از راه های تصمیم گیری در مورد کدام موسسه که می خواهید تحصیلات خود را انجام دهید، مشورت با سیستم های مختلف رتبه بندی دانشگاه ها است.

در زیر لیستی از دانشگاه هایی را می بینید که رشته فلسفه در کره جنوبی را ارائه می دهند:

  • دانشگاه ملی کانگوون
  • موسسه ملی علم و فناوری اولسان (UNIST)
  • دانشگاه سانگ کیونکوان (SKKU)
  • دانشگاه سوگانگ
  • دانشگاه هانیانگ
  • KAIST – موسسه پیشرفته علم و فناوری کره
  • دانشگاه زنان اوها
  • دانشگاه کیونگ هی
  • دانشگاه کره
  • دانشگاه یونسی

تمامی دانشگاه های ذکر شده در لیست بالا در QS دارای رتبه جهانی می باشند. به طوری که، در جدول زیر آن ها را مشاهده نشان داده شده است:

نام دانشگاه رتبه
دانشگاه ملی کانگوون 1001-1200
موسسه ملی علم و فناوری اولسان (UNIST) 79
دانشگاه سانگ کیونکوان (SKKU) 74
دانشگاه سوگانگ 212
دانشگاه هانیانگ 97
KAIST – موسسه پیشرفته علم و فناوری کره 494
دانشگاه زنان اوها 156
دانشگاه کیونگ هی 41
دانشگاه کره 326
دانشگاه یونسی 264

مشاغل فیلسوفان در کره جنوبی

یک فیلسوف به دنبال معنای وجود، در ساختار تعامل انسان یا بیان معنویت است. فیلسوفان نویسنده و معلم هستند و می توانند در زمینه های متنوعی مانند نقد ادبی، سیاستگذاری عمومی و آموزش عالی فعالیت کنند. حرفه فیلسوف تقریبا همیشه به معنی نوشتن است. جهان بینی فیلسوف و نحوه بیان آن، کار او را مشخص می کند.

گرفتن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکترای فلسفه امکان پذیر است. یک دوره تحصیل رشته فلسفه در کره جنوبی می تواند شامل موارد زیر باشد:

دوره تحصیل رشته فلسفه در کره جنوبیمعمولا فیلسوفان معیشت خود را به عنوان مربی، در سطح کالج یا دانشگاه تأمین می کنند. علاوه بر تدریس دروس فلسفه، آن ها به طور کلی ملزم به انتشار آثار اصلی یا تحقیقات فلسفی هستند.

در نمودار زیر حقوق ماهیانه کار در کره جنوبی برای معلمان فلسفه و دین آمده است:

حقوق ماهیانه کار در کره جنوبی برای معلمان فلسفه و دین

هزینه تحصیل در کره جنوبی

این کشور، مکانی عالی برای کسانی است که قصد تحصیل خارج از کشور را دارند، می باشد. این کشور، با داشتن 2 دانشگاه در 100 دانشگاه برتر در بین رتبه بندی جهانی دانشگاه ها، مقصد اصلی آموزش با کیفیت است. در حالی که تحصیل و زندگی در این کشور می تواند بسیار گران باشد، شما می توانید به راحتی این هزینه ها را جبران کنید. تا زمانی که این نکات را در مورد نحوه تحصیل رایگان در این کشور رعایت کنید، می توانید بدون صرف هزینه زیاد برنامه تحصیلی خود را به پایان برسانید. بسته به دوره تحصیلی شما، هزینه تحصیل در کره جنوبی می تواند تا 21600$ (دلار) در سال باشد.

با این حال، اگر در دانشگاه های مقرون به صرفه درخواست دهید، می توانید مبلغ کمتری بپردازید. سیستم آموزشی این کشور به سرعت در حال گسترش است. تحصیل در کره جنوبی به زبان انگلیسی به شما فرصتی می دهد تا با یکی از پر جنب و جوش ترین و سریع ترین سیستم های آموزشی در جهان مشارکت داشته باشید. دانشجویان و متقاضیانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، برای اطلاع از شرایط مهاجرت و اعزام دانشجو می توانند با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *