مهاجرت تحصیلی سنت کیتس

رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

الزامات تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس رشته ای درباره این است که چطور ناشنوایی و کم شنوایی را بهبود و درمان کنید. رشته شنوایی سنجی یک رشته بسیار جالب است که در مقطع کارشناسی در سنت کیتس 3 ساله به اتمام می رسد و در مقطع ارشد و دکترا نیز 2 سال به طول می انجامد. در این کشور زیبا و جزیره خوش آب و هوا شما می توانید برای شغل خود نیز آماده شوید. در سال آخر کارشناسی دوره کارآموزی شنوایی سنجی برای دانشجویان یک فرصت طلایی برای وارد شدن به بازار کار است. در زمینه های متفاوت و در مکان های متفاوت به یک متخصص شنوایی سنج فرصت کار پیشنهاد می شود. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به سنت کیتس و شرایط اخذ ویزای تحصیلی این کشور مشاور و راهنمای شماست.

تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

اکثر فارغ التحصیلان رشته شنوایی سنجی در برنامه های اختلالات ارتباطی در دکترای شنوایی شناسی و کارشناسی ارشد علوم پذیرفته می شوند. فارغ التحصیلان معمولاً با جمعیت های مختلفی از جمله افراد در طیف اوتیسم کار می کنند. زبان آموزان دو زبانه؛ کسانی که دچار اختلال شنوایی، تاخیر یا اختلال در گفتار و زبان، لکنت زبان هستند. یا بیمارانی که پس از سکته مغزی یا مبتلا به بیماری دژنراتیو یا عصبی بهبود می یابند همگی نیاز به متخصص شنوایی سنج دارند. دانش آموزان در برنامه کارشناسی در علوم گفتار و شنوایی سنجی جنبه های عادی فرآیند ارتباط را مطالعه می کنند. تأکید بر سیستم ارتباطی انسان، از جمله آناتومی و فیزیولوژی مکانیسم های شنوایی و گفتار است. علم گفتار، زبان و شنوایی؛ و رشد طبیعی تولید و ادراک گفتار و زبان. دروس بخش فوقانی اختلالات گفتار، زبان و شنوایی را معرفی می کند.

دانش آموزان به دانش گسترده ای در جنبه های اساسی علوم گفتار، زبان و شنوایی سنجی دست می یابند که آنها را برای تحصیلات تکمیلی در شنوایی شناسی یا آسیب شناسی گفتار-زبان یا فرصت های شغلی بالقوه در زمینه های بهداشتی و رفتاری مرتبط آماده می کند. مدرک کارشناسی در علوم گفتار و شنوایی دانشجویان را برای ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی در علوم ارتباطات، اختلالات ارتباطی و شنوایی شناسی آماده می کند. در حالی که این مدرک آمادگی تحصیلی با کیفیتی را برای دانشجویان فراهم می کند، تضمین می کند که دانشجو ساعات بالینی لازم را برای درخواست مجوز به عنوان آسیب شناس گفتار زبان یا دستیار شنوایی شناسی اختصاص دهد. این یک مزیت در سنت کیتس محسوب می شود.

در نمودار زیر شاهد افزایش تحصیل و مطالعه در حوزه شنوایی سنجی در سنت کیتس هستید:

افزایش نرخ تحصیل و مطالعه در رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

فرصت های شغلی رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

بسیاری از فارغ التحصیلان علوم گفتار و شنوایی وارد یک برنامه تحصیلات تکمیلی در آسیب شناسی گفتار-زبان یا شنوایی شناسی می شوند. در هر 2 رشته، مدرک تحصیلی تکمیلی برای استخدام الزامی است. مدرک کارشناسی در علوم گفتار و شنوایی نیز برای کسانی که مایل به ورود به برنامه های حرفه ای یا کارشناسی ارشد در زمینه هایی مانند: مشاوره و تحصیلات و یا پزشکی و همچنین در عرصه هایی مثل توانبخشی و کار اجتماعی و آموزش ویژه و تدریس برای ناشنوایان بسیار مناسب و الزامی است. فارغ التحصیلان آسیب شناسی گفتار و زبان و شنوایی شناسی می توانند با کودکان یا بزرگسالان مبتلا به اختلالات ارتباطی در شرایط مختلفی کار کنند، از جمله: کلینیک ها بیمارستان ها و مطب خصوصی و مدارس، تمام سطوح پیش دبستانی تا متوسطه. موقعیت‌های شغلی در آسیب ‌شناسی گفتار-زبان و شنوایی‌شناسی مورد تقاضای بالایی هستند.

در جدول زیر شاهد اطلاعاتی در زمینه تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس می باشید:

تعداد دانشگاه نرخ پذیرش نرخ فارغ التحصیلی میزان دانشجویان بین المللی
3 45% %83 %24

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان پس از تحصیل در مقاطع مختلف سنت کیتس ممکن است شامل موقعیت های زیر باشد:

  • دستیاران شنوایی شناسی
  • نمایندگان شرکت سمعک یا کاشت حلزون
  • دستیاران پژوهشی یا همکاران در رشته های رفتاری
  • دستیاران آسیب شناسی گفتار و زبان
  • پرسنل پشتیبانی در مراکز توانبخشی یا بهداشتی

الزامات تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

هدف از این دوره ارائه یک درک اولیه از سیستم شنوایی طبیعی، کم شنوایی و علل آن، تشخیص و مدیریت است. در نظر گرفته شده است که بینش اساسی در مورد نقش کارکنان مختلف مراقبت های بهداشتی در مدیریت کم شنوایی ارائه شود. این امر زمینه لازم را برای دانش آموز فراهم می کند تا بتواند به طور مؤثر با افرادی که دارای آسیب شنوایی هستند برخورد کند و کاهش شنوایی احتمالی در مراجعان خود را تشخیص دهد. محبوب ‌ترین مؤسسه آموزش عالی سنت کیتس و نویس، کالج کلارنس فیتزروی برایانت است که قبلاً کالج آموزش‌های تکمیلی بود. برنامه درسی آکادمیک کالج کلارنس فیتزروی برایانت در سال 1988 تأسیس شد که شامل آموزش معلمان است. آموزش فنی و حرفه ای؛ مطالعات مدیریتی؛ و علوم پرستاری و بهداشت. ورود به کالج Clarence Fitzroy Bryant و UWI وابسته به قبولی در 5 GCE و 2 A-level است.

تحصیل در سنت کیتس کالج کلارنس فیتزروی برایانت با موسسه منطقه ای، دانشگاه هند غربی UWI و هفت دانشگاه خصوصی فراساحل تکمیل می شود. دانشگاه هند غربی دوره هایی را در زمینه های مختلف دانشگاهی با مدارک تحصیلی به سطح کارشناسی ارشد به طور خاص در رشته های آموزشی، کشاورزی و مشاوره ارائه می دهد. هفت دانشگاه فراساحلی برنامه درسی گسترده ای را ارائه می دهند، اگرچه بدنه دانشجویی آنها تقریباً همه از نظر ترکیب در آمریکای شمالی هستند. کلیه متقاضیان تحصیلات تکمیلی که زبان اول آنها انگلیسی نیست باید مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی ارائه دهند. برخی از آزمون ها (به عنوان مثال آیلتس، تافل و پیرسون PTE دارای محدودیت زمانی 3 ساله در اعتبار خود هستند و این آزمون ها اعمال خواهند شد. آزمون های زبان انگلیسی باید حداکثر 3 سال قبل از شروع یک برنامه انجام شود.

الزامات تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

مدارک لازم برای تحصیل رشته شنوایی سنجی در سنت کیتس

لطفاً توجه داشته باشید که نمرات آزمون زبان انگلیسی امن SELT باید از یک جلسه از مدرک مربوطه (به عنوان مثال آیلتس و تافل) بدست آید. متقاضیانی که یا اتباع کشوری هستند که توسط UCC اکثریت انگلیسی زبان تلقی می شود، یا دارای مدرک یا مدرکی معادل هستند که در کشوری که اکثریت انگلیسی زبان تلقی می شود تدریس شده است، معمولاً فرض می شود که دارای اکثریت انگلیسی زبان هستند. الزامات زبان UCC را برآورده کرد. با این حال، در برخی شرایط، ممکن است از متقاضیان خواسته شود مدارکی مبنی بر مدرک زبان انگلیسی ارائه دهند تا شرایط ورود به برنامه دانشگاه را برآورده کنند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت از طریق تحصیل در سنت کیتس مشاور و راهنمای شماست.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.