مهاجرت تحصیلی لیختن اشتاین

رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

هزینه تحصیل برای تحصیل رشته سم شناسی در لیختن اشتاین به این بستگی دارد که کدام دانشگاه را انتخاب کنید و چه نوع مدرکی را انتخاب می کنید. هزینه های تحصیل در لیختن اشتاین بین دانشگاه های مختلف متفاوت است. شما می توانید انتظار داشته باشید که در هر ترم حدود 750CHF (فرانک) پرداخت کنید. به طور کلی، دانشجویان بین المللی نباید بیش از CHF1300 (فرانک) در ماه پرداخت کنند. هزینه زندگی در لیختن اشتاین معقول و قابل مقایسه با سایر کشورهای اروپایی است. به طور متوسط می توانید هزینه های حدود 1500 CHF(فرانک) در ماه را انتظار داشته باشید. این شامل هزینه های اقامت، مواد غذایی و سفر می شود.

علاوه بر این، دانشجویان باید هزینه بیمه درمانی را نیز در نظر بگیرند. ممکن است برای شما حدود CHF67 (فرانک) در ماه هزینه داشته باشید تا هزینه های اولیه مراقبت های بهداشتی را پوشش دهید. برای دریافت مجوز ورود به لیختن اشتاین، دانشجویان بین المللی باید ویزای دانشجویی دریافت کنند. اگر از یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید، نیازی به ویزا ندارید، اما باید مجوز اقامت دریافت کنید. اگر از هر کشور دیگری هستید، باید ویزا بگیرید. جهت آگاهی از رویه و مدارک کامل اخذ ویزای دانشجویی در لیختن اشتاین با مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل کنید.

دلایل تحصیل رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

اگرچه کشور کوچکی با جمعیت زیر 40000 نفر است، اما این کشور دارای 4 موسسه عالی استاندارد است. لیختن اشتاین مقصد یک دانشجوی بین المللی است که به دنبال تحصیل کاربردی در یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است. در اینجا چند دلیل اصلی وجود دارد که چرا باید لیختن اشتاین را به عنوان مقصد تحصیلی خود در خارج از کشور انتخاب کنید. دانشجویان بین المللی می توانند تحصیلات با کیفیت بالا همراه با یک تجربه واقعی اروپایی را کسب کنند. شما می توانید مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا را در لیختن اشتاین کسب کنید که در سراسر جهان شناخته شده است.

از سوی دیگر، لیختن اشتاین دارای استاندارد زندگی بالا و برخی از بهترین موسسات مالی در جهان است. زبان رسمی لیختن اشتاین آلمانی است. اما برخی از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی به زبان انگلیسی تدریس می شوند. بنابراین می توانید در لیختن اشتاین به زبان انگلیسی تحصیل کنید. موسسات و دانشگاه های دولتی لیختن اشتاین بورسیه های تحصیلی با بودجه کامل را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند تا آنها را در دستیابی به جاه طلبی تحصیلی تشویق و حمایت کنند.

درخواست تحصیل رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

روش درخواست ساده برای پذیرش در دانشگاه های لیختن اشتاین در اینجا اشاره شده است تا شما به شکل ورود به فرآیند تحصیلی لیختن اشتاین آشنا شوید. ابتدا رشته و دانشگاهی را که می خواهید در لیختن اشتاین تحصیل کنید انتخاب کنید. سپس معیارهای واجد شرایط بودن دوره خاص را بررسی کنید. همچنین، از شرایط لازم برای دریافت پذیرش مطلع شوید. برای برنامه آماده شوید. تمام مدارک مورد نیاز برای درخواست را جمع آوری کنید. به همراه مدارک در مهلت مقرر درخواست دهید. تاییدیه قبولی در دانشگاه را دریافت خواهید کرد.

برای ویزای تحصیلی لیختن اشتاین اقدام کنید. ویزا را بگیرید، بلیط خود را رزرو کنید و به لیختن اشتاین پرواز کنید. برای درخواست، باید لیست دانشگاه های لیختن اشتاین را ببینید. البته در کل لیختن اشتاین دارای 2 دانشگاه اصلی و 2 موسسه آموزشی دیگر است. این 2 دانشگاه برنامه های تحصیلی متفاوتی را برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در آنجا هستند ارائه می دهند. موسسات در لیختن اشتاین هستند.

در جدول زیر موقعیت دانشگاه های لیختن اشتاین معرفی شده است:

توضیحاتنام دانشگاه
یک دانشگاه دولتی کوچک است. در شهر وادوز واقع شده است. در حال حاضر، حدود 686 دانش آموز ثبت نام کرده اند. این دانشگاه در سال 2011 تاسیس شد. درصد بالایی از دانشجویان بین المللی را ثبت نام کرده است.دانشگاه لیختن اشتاین
این دانشگاه یک خط مشی پذیرش آزاد دارد. از متقاضیان بین المللی برای ثبت نام استقبال می شود.دانشگاه خصوصی در لیختن اشتاین
این یک موسسه دانشگاهی و یک مرکز تحقیقات علمی است. این مؤسسه در سال 1986 تأسیس شد، این مؤسسه مدرک اعطا نمی کند یا سخنرانی کلاس ابتدایی ارائه نمی دهد. بنابراین با اکثریت بزرگ دانشگاه ها متفاوت است.موسسه لیختن اشتاین

درخواست تحصیل رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

مدارک لازم جهت تحصیل سم شناسی در لیختن اشتاین

برای تحصیل در لیختن اشتاین باید درخواست دانشگاه را همراه با مدارک پشتیبان ارسال کنید. مدارک مورد نیاز دانشگاه به رشته ای که برای تحصیل انتخاب می کنید بستگی دارد. برای ورود به کشور نیز به مدارک نیاز دارید. در اینجا لیستی از اسنادی است که برای تحصیل در خارج از کشور در لیختن اشتاین باید جمع آوری کنید:

  • کلیه مدارک لازم مربوط به تحصیلات قبلی شما (فهرست دروس، واحدهای کسب شده و نمرات)
  • توصیه نامه ها
  • مدرک زبان انگلیسی (سطح B2 بالا تا متوسط (+))
  • اثبات بودجه کافی برای مدت تحصیل در لیختن اشتاین
  • رزومه تحصیلی
  • بیمه سلامت و زندگی
  • ویزای دانشجویی
  • نامه تشویق
  • طرح پیشنهادی تحقیق (برای مقطع دکترا)

درآمد بازار کار رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

فردی که به عنوان سم شناس در لیختن اشتاین کار می کند به طور معمول حدود 5860CHF (فرانک) در ماه درآمد دارد که بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت یا موقعیت مکانی بسیار متفاوت است و از CHF2700 تا CHF9320 (فرانک) در ماه (حداکثر حقوق) تغییر می کند. با این حال، حقوق متوسط 6330 CHF(فرانک) در ماه است، به این معنی که نیمی از افرادی که به عنوان سم شناس کار می کنند کمتر از CHF6330 (فرانک) درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از CHF6330 (فرانک) درآمد دارند. از سوی دیگر، 25% از سم شناسان کمتر از CHF4060 (فرانک) درآمد دارند.

در حالی که 25% بیش از CHF8450 (فرانک) درآمد دارند. یک متخصص سم شناسی با کمتر از 2 سال سابقه تقریباً CHF3060 (فرانک) در ماه درآمد دارد. در حالی که انتظار می رود فردی با سطح تجربه بین 2 تا 5 سال CHF4090 (فرانک) در ماه درآمد داشته باشد که 34% بیشتر از فردی با تجربه کمتر از 2سال است. با حرکت رو به جلو، سطح تجربه بین 5 تا 10 سال، CHF6040 (فرانک) در ماه، 48% بیشتر از فردی با 2 تا 5 سال سابقه است.

نمودار زیر نمایشگر سطوح حقوقی بر حسب میزان کار در رشته سم شناسی در لیختن اشتاین می باشد:

سطوح حقوقی بر حسب میزان کار در رشته سم شناسی در لیختن اشتاین

برای آگاهی از جزئیات مشکلات زندگی در لیختن اشتاین پیش از مهاجرت به این کشور از سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بازدید نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *