مهاجرت تحصیلی لوکزامبورگ

رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ در دانشگاه های این کشور، یک مدرک تحصیلات تکمیلی محسوب می شود که به عنوان مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ نیز تعریف می شود. از سوی دیگر، این مدرک با کار دوره رسمی پاره وقت و کار کتبی فردی به دست می آید. همچنین گواهی تمرین دامپزشکی حیوانات کوچک، دامپزشک را برای دستیابی به سطح متوسطی از صلاحیت در یک رشته خاص آماده می کند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال ها تجربه درخشان در این زمینه، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. کشور لوکزامبورگ یکی از کشورهای موسس اتحادیه اروپا است و پایتخت آن لوکزامبورگ ویل است. یک شهر کاملا جهانی و چند فرهنگی که در آن می توان بیش از 180 ملیت مختلف را یافت. در نهایت اینکه به طور کلی مهاجرت به لوکزامبورگ از معدود کشورهایی است که امکانات بی پایانی برای دانشجویان بین المللی از نظر تحصیلی و زندگی دارد.

دلایل تحصیل در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

سالانه هزاران دانشجوی بین المللی با دلایل مختلف، تحصیل در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ را برای آینده تحصیلی خود انتخاب می کنند. زیرا یکی از کشورهای امیدوار کننده در خصوص اعزام دانشجو به لوکزامبورگ و برای مطالعات بین المللی است.

از مهمترین دلایل تحصیل در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدارک اخذ شده در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای اعتبار بین المللی می باشند.
 • هزینه زندگی در لوکزامبورگ در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپای غربی پایین است.
 • فرصت های بورس تحصیلی متنوعی برای متقاضیان بین المللی در هر سطح از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دسترس است.
 • دانشجویان بین المللی گزینه های متنوعی را برای انتخاب زبان های مختلف برای رسانه های آموزشی دریافت می کنند.

در آخر اینکه، زندگی در یک محیط چند فرهنگی که در آن زبان ها و فرهنگ های مختلف حضور دارند تجربه ای بی نظیر برای تمام عمر nv ow به متقاضیان می دهد، زیرا شرایط تحصیل در لوکزامبورگ با سایر کشورها متفاوت می باشد.

اهداف آموزش رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

تمامی دانشگاه های لوکزامبورگ با همکاری دولت، اهدافی را برای آموزش رشته دامپزشکی در این کشور در نظر گرفته اند که یکی از این اهداف جذب بیش از پیش دانشجویان بین المللی از سراسر جهان به لوکزامبورگ، برای تحصیل در رشته دامپزشکی می باشد. در سال گذشته بیش از هزاران نفر تحصیل در رشته دامپزشکی را برای آینده تحصیلی و شغلی خود انتخاب کرده اند.

از دیگر اهداف آموزش رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه آموزش پس از فارغ التحصیلی، این امر دامپزشک را برای رسیدن به سطح پیشرفته آماده می کند.
 • برای ترویج رویکرد حل مسئله تحلیلی سیستماتیک در کلینیک
 • سطح شایستگی در رشته های خاص
 • ترویج مفهوم پزشکی مبتنی بر شواهد برای ارتقای مهارت های ارتباطی
 • برای آموزش شرکت کنندگان در بازیابی اطلاعات مهم، جستجوی ادبیات و همچنین نوشتن علمی
 • برای ترویج تعامل با متخصصان

اخذ مدرک جراحی در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

افرادی که قصد دریافت مدرک جراحی در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ را دارند، برای انجام حرفه جراح دامپزشکی به مجوز صادر شده توسط وزارت بهداشت نیاز دارند. برای اخذ مدرک جراحی در لوکزامبورگ، متقاضیان باید صلاحیت، اخلاق، حسن شهرت و شرایط سلامت جسمی و روانی آن حرفه را برآورده کنند. به این نکته نیز توجه فرمایید که جراحان دامپزشکی که مایل به کار در لوکزامبورگ هستند باید تابعیت یک کشور عضو اتحادیه اروپا یا یک کشور ثالث را داشته باشند.

علاوه بر این داشتن مجوز اقامت معتبر و برخورداری از حمایت بین المللی از دیگر الزامات اخذ مدرک جراحی دامپزشکی برای جراح شدن در لوکزامبورگ می باشد. البته لازم به ذکر است که، متخصصانی که به طور موقت یا دائم از انجام کار در کشوری که آخرین بار در آن، حرفه خود را انجام داده اند محروم شده اند. اجازه نخواهند داشت در لوکزامبورگ فعالیت کنند.

اخذ مدرک جراحی در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

الزامات دریافت مدرک جراحی در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ

دانشجویان مستعدی که با هدف جراح شدن در رشته دامپزشکی به لوکزامبورگ سفر می کنند، باید با الزامات اساسی در این حوزه به خوبی آشنا شوند.

از الزامات اساسی دریافت مدرک جراحی در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهارت های زبانی متقاضیان باید دارای مهارت های زبانی باشند که برای انجام حرفه خود در لوکزامبورگ الزامی است. اگر زبان مادری فرانسوی، آلمانی یا لوکزامبورگی نیست، باید مدرکی دال بر مهارت های زبانی متقاضی ارائه شود.
 • درخواست برای مجوز فعالیت متقاضیان می توانند برای اخذ مجوز جراحی، به صورت آنلاین اقدام کنند.
 • پرداخت هزینه درخواست برای مجوز جهت انجام کار جراحی دامپزشکی در لوکزامبورگ هزینه ای معادل 490€ (یورو) می باشد.
 • ارائه اسناد پشتیبان
 • ترجمه اسناد ارائه شده

در نمودار زیر می توانید هزینه درخواست مدرک جراحی دامپزشکی در کشورهای مختلف را با یکدیگر مقایسه فرمایید:

مقایسه هزینه درخواست مدرک جراحی دامپزشکی در کشورهای مختلف

تحصیل در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ با اخذ بورسیه تحصیلی

دولت لوکزامبورگ با همکاری دانشگاه های دامپزشکی این کشور، برای جذب دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در رشته دامپزشکی در لوکزامبورگ را دارند. بورسیه های تحصیلی منتوعی را بسته به دانشگاه مورد نظر آنها ارائه می دهد. به طور کلی در این کشور کمک های مالی زیادی به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در لوکزامبورگ ارائه می شود. از سوی دیگر دولت لوکزامبورگ به دانشجویان مستعد که توان مالی بالایی برای تحصیل در این کشور ندارند، کمک های مالی فراوانی ارائه می دهد.

به طور کلی شرایط بورسیه تحصیل در لوکزامبورگ بسیار مساعد می باشد. بورسیه های تحصیلی در رشته دامپزشکی علاوه بر هزینه های تحصیل در این کشور، برخی از هزینه های زندگی در لوکزامبورگ را نیز به طور کامل پوشش می دهد. البته مبلغ اعطا شده با توجه به درآمد موجود، کمک مالی والدین و کمک مورد نیاز متفاوت خواهد بود.

بورسیه ارائه شده توسط دانشگاه های لوکزامبورگ در رشته دامپزشکی عبارت اند از:

بورسیه ارائه شده توسط دانشگاه های لوکزامبورگ در رشته دامپزشکی

کار حین تحصیل در لوکزامبورگ

بر خلاف بعضی از کشورهای مدرن اروپایی، دانشجویان بین المللی که در دانشگاه های لوکزامبورگ تحصیل می کنند حق کار دارند. دانشجویان مجاز به کار در طول تحصیل به مدت 10 ساعت در هفته و 40 ساعت در هفته در تعطلات دانشگاه ها هستند. کار حین تحصیل در لوکزامبورگ، به شما کمک می کند تا در طول تحصیل در این کشور، درآمد کسب کنید و بخشی از هزینه های زندگی خود را پوشش دهید.

علاوه بر این، لوکزامبورگ از آنجایی که کشور کوچکی است، نیروی کار خود را از مهاجران بین المللی حدود 75% تامین می کند. البته برای اقامت در این کشور باید مجوز کار دریافت کنید. همچنین در سال های اخیر کار دانشجویی در لوکزامبورگ از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است. هدف موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از ارائه این مقاله، آشنایی بیشتر شما با تحصیل در لوکزامبورگ می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *