مهاجرت تحصیلی اسکاتلند

رشته بیهوشی در اسکاتلند

رشته بیهوشی در اسکاتلند

رشته بیهوشی در اسکاتلند یکی از رشته هایی است که بازار کار عالی داشته و دانشجویان می توانند بعد از کار وارد بازار کار بشوند. این کشور به خاطر دوستی اش شناخته شده است. در حالی که داستان ‌های خشونت را در بازی ‌های فوتبال می ‌شنوید، این چیزها واقعا تکرار می‌ شوند و این کشور مکانی دوستانه و دلپذیر برای مطالعه است. مردم این کشور خوشحال هستند که به خارجی ها کمک می کنند، از آن ها استقبال گرمی می کنند و در مورد بهترین مکان ها برای خوردن و نوشیدن در شهر توصیه می کنند.

حداقل 21% از دانشجویان دانشگاه های این کشور اهل این کشور نیستند و بیش از 11% آن ها از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا هستند. این بدان معناست که مهم نیست اهل کجا هستید، در نا آشنا بودن با محیط اطراف خود تنها نخواهید بود. و برای کمک به شما برای استقرار، تعداد زیادی انجمن برای دانش‌آموزان از و خارج از این کشور وجود دارد تا بتوانند با آن کشور معاشرت کنند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این نگارش درباره رشته بیهوشی در اسکاتلند به شما عزیزان مشاوره می دهد.

معرفی دانشگاه های رشته بیهوشی در اسکاتلند

دانشگاه های این کشور در سطح بین المللی به دلیل تحقیقات “پیشرو در جهان” شناخته شده اند و برخی از پیشرفت های مدرن در دانشگاه های این کشور به مواردی مانند اسکنر MRI و جراحی سوراخ کلید منجر شده است. دانشجویان همچنین در توسعه بازی ‌های ویدیویی، تخمین و پیش ‌بینی خطر زلزله و اکتشافات جدید در مکانیک کوانتومی مشارکت دارند.

به عنوان مثال، دانشگاه ادینبورگ یکی از اعضای گروه راسل است که از نظر قدرت تحقیقاتی در بین بهترین ها در بریتانیا قرار دارد. این موسسه به‌ ویژه برای کارهای تحقیقاتی خود در زمینه پزشکی و مراقبت ‌های بهداشتی شناخته شده است و برخی از پروژه‌های اخیر آن‌ها به کشف علل نابینایی در دوران کودکی مربوط می‌شود. دانشجویان اسکاتلندی به ازای هر 1000 شهروند از جمعیت، مقالات علمی و استنادی بیشتری نسبت به سایر نقاط جهان تولید می کنند.

دانشگاه های رشته بیهوشی در اسکاتلند در نمودار زیر معرفی شده است:

دانشگاه های رشته بیهوشی در اسکاتلند

حقوق رشته بیهوشی در اسکاتلند

دستیاران متخصص بیهوشی متخصصان بسیار ماهری هستند که تحت هدایت متخصصان بیهوشی مجاز (پزشکان متخصص) و به عنوان بخشی از تیم مراقبت بیهوشی برای طراحی و اجرای برنامه های مراقبت از بیهوشی کار می کنند. آن ها قبل، حین و بعد از بیهوشی بیمار را همراهی می کنند تا از کیفیت و تداوم مراقبت اطمینان حاصل کنند. دستیاران بیهوشی برای کمک به اقدامات نجات دهنده زندگی، مانند CPR، و حمایت های پیشرفته قلبی از زندگی آموزش دیده اند.

متخصص بیهوشی پزشکی است که مسئول تجویز و تجویز بیهوشی برای بیماران در صورت نیاز است. به طور معمول، بیهوشی قبل، حین یا بعد از جراحی یا سایر روش های پزشکی انجام می شود. علاوه بر انجام بیهوشی، این متخصصان حرفه ‌ای پزشکی، بیماران را قبل از جراحی ارزیابی می‌کنند و یک طرح بیهوشی را تدوین می‌کنند تا آن ها را در طول عمل امن و راحت نگه دارد.

در طول یک جراحی، متخصصان بیهوشی به طور مداوم علائم حیاتی بیمار و سطح و عمق بیهوشی را تحت نظر خواهند داشت و در صورت نیاز تنظیمات را انجام می دهند. آنها همچنین مسئول تشخیص هر گونه اورژانس بالقوه تهدید کننده زندگی و مداخله به موقع برای اطمینان از ایمنی همه بیماران هستند.

حقوق کار در اسکاتلند برای متخصصان بیهوشی در نمودار زیر آمده است:

حقوق کار در اسکاتلند برای متخصصان بیهوشی

هزینه تحصیل رشته بیهوشی در اسکاتلند

شما می توانید بدون شهریه در این کشور تحصیل کنید، اما فقط در یک مورد خاص که عبارتند از:

  • اگر شهروند بریتانیا هستید که قبلا در این کشور زندگی می کنید.
  • شهروند یک کشور اتحادیه اروپا هستید و برای اولین مدرک کارشناسی خود تحصیل می کنید.
  • مدرک یا مدرک کارشناسی ارشد اسکاتلندی داشته باشید.

هزینه های شما توسط آژانس جوایز دانشجویی برای اسکاتلند (SAAS) پوشش داده می شود. با این حال، این معافیت برای دانشجویانی از انگلستان، ولز یا ایرلند شمالی (“بقیه بریتانیا” یا “RUK”) که فقط برای دانشگاه به این کشوز نقل مکان می کنند، اعمال نمی شود و همچنین برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا اعمال نمی شود.

دانشجویانی که می خواهند یک برنامه تحصیلات تکمیلی را دنبال کنند معمولا همیشه باید شهریه پرداخت کنند. مقدار بستگی به دانشگاه و برنامه و همچنین وضعیت شهریه دارد. دانشجویان اتحادیه اروپا معمولا کمتر از دانشجویان بین المللی غیر اتحادیه اروپا پرداخت می کنند. برای برنامه های تحصیلات تکمیلی، دانشگاه های این کشور بین دانشجویان اسکاتلندی و RUK تفاوتی قائل نمی شوند.

جزئیات پرداخت و زمان بندی از مؤسسه ای به مؤسسه دیگر متفاوت است. اما به طور کلی، هنگامی که یک پیشنهاد دارید، باید در دانشگاه ثبت نام کنید. در هنگام ثبت نام، از شما خواسته می شود تا درصدی از شهریه را پرداخت کنید، گاهی اوقات تا 50% است. در بسیاری از موارد، پس از آن می توانید باقیمانده هزینه هایی را که در طول تحصیل خود در چندین اقساط تقسیم می شود، پرداخت کنید.

هزینه تحصیل در این کشور برای دانشجویان بین المللی در جدول زیر آمده است:

مقطع تحصیلی هزینه به پوند
کارشناسی بین 10000£ تا 26000£
تحصیلات تکمیلی بین 15000£ تا 30000£

دانشجویان امکان کار پس از تحصیل در اسکاتلند را خواهند داشت.

هزینه تحصیل رشته بیهوشی در اسکاتلند

ویزای تحصیلی اسکاتلند

ویزای تحصیلی این کشور برای دانشجویانی است که بیش از 6 ماه در یک مؤسسه آموزشی مورد تایید بریتانیا به طول می انجامند. اگر درخواست شما برای کالج شهر گلاسکو موفقیت آمیز باشد، به شما یک تاییدیه پذیرش (CAS) اعطاء خواهد شد. مدرک منحصر به فردی که برای درخواست ویزا نیاز دارید.

برای اخذ ویزا باید دارای شرایط زیر داشته باشید:

  • شما باید 16 سال یا بیشتر داشته باشید.
  • دانشجویان می توانند حداکثر 2 سال با ویزای دانشجویی در کالج تحصیل کنند.
  • شما باید ثابت کنید که پول کافی برای حمایت و اسکان خود را بدون کار یا کمک مالی عمومی دارید، یا ثابت کنید که به اندازه کافی توسط اقوام یا دوستانتان حمایت و حمایت خواهید شد.
  • در طول تحصیل می توانید به صورت پاره وقت کار کنید.
  • در تعطیلات می توانید تمام وقت کار کنید.
  • ممکن است اجازه تمدید ویزای خود در این کشور را داشته باشید.

برای تحصیل در اسکاتلند می توانید با تماس به مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت پروسه مهاجرت را شروع کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.