مهاجرت تحصیلی انگلستان

تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

بیش از 600 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد، دوره‌ های حرفه ای و دوره های کوتاه مدت جهت تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان برگزار می گردد. حدود 4000 نفر از این جمعیت از 140 کشور مختلف در سراسر جهان گرد هم آمده‌ ‌اند. اگر قصد تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان را دارید می توانید از میان دوره ها و موضوعات متفاوتی همچون هنر، صنایع پیشرو، بهداشت، های تک، اقتصاد، حقوق، محیط زیست و علوم انتخاب نمائید.

 • شرایط پذیرش در مقاطع مختلف دانشگاه بریستول برای دانشجویان ایرانی به چه صورت می باشد؟
 • این دانشگاه در چه رشته هایی دارای شهرت است؟ چه دانشکده هایی دارد؟

اولین قدم در بحث مهاجرت تحصیلی به انگلستان اخذ پذیرش از یک کالج یا دانشگاه می باشد که دانشجویان می توانند برای دوره ها و مقاطه متفاوت تحصیلی در انگلستان اقدام نمایند. در مورد شرایط تحصیل در انگلستان نیز می توانید از مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره دریافت نمائید.

بررسی تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

از سال 1992 دانشگاه بریستول درهای خود را برای تحصیل دانشجویان سراسر دنیا گشود. از همان زمان بریستولِ UWE که یکی از دانشگاه های غرب انگلیس است به محیطی مناسب تبدیل شد. بریستول متشکل از سه محوطه دانشگاهی در بریستول، گلاستر و هارتبری می باشد. دانشجویان در این محیط‌ ها بیشترین زمان خود را به فعالیت های اجتماعی، کارهای مشارکتی، دوست یابی و شرکت در امور فوق برنامه اختصاص می دهند. این امر به افزایش آگاهی، کسب مهارت زندگی اجتماعی و تبادل اطلاعات و تجربیات از سراسر جهان می انجامد. تمام این امور با پشتیبانی و حمایت کارکنان دانشگاهی صورت می گیرد.

این دانشگاه با شعاری که از شعر معروف شاعر رومی با نام هوراس گرفته شده و عبارت است از : «بسط قدرت درونی با آموزش»، تمام همّ و غم خود را بر آموزش مبنایی دانشجویان استوار ساخته است. به همین دلیل است که 4 برنده جایزه نوبل در رشته های مختلف نیز از این دانشگاه هستند.

دانشکده و آموزش در دانشگاه بریستول انگلستان

بیش از 200 رشته برای تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان محیا است که شامل دانشکده های زیر می باشد:

 • مهندسی
 • حقوق
 • علوم اجتماعی
 • تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش
 • اقتصاد و امور مالی
 • مدیریت
 • مطالعات سیاسی
 • مطالعات بین الملل
 • علوم جغرافیایی
 • علوم پزشکی

این دانشگاه تضمین کننده ایجاد موقعیت شغلی محصلان در آینده است. تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان می تواند به اشتغال افراد کمک نماید در حقیقت ارتباط موثر و تنگاتنگ دانشگاه بریستول با بیش از هزار شرکت تجاری مختلف که کمینه‌ آن از رولزرویس تا ان.اچ.اس متفاوت است. باعث به روز رسانی و استانداردسازی اطلاعات و معلومات دانشجویان در زمینه‌های مختلف صنعتی و حرفه ای می گردد.

کارشناسی و تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان برای مقطع کارشناسی نیز محیا است. تحصیلات در این مقطع، رتبه نخست از نظر رضایت دانشجویان را به خود اختصاص داده است. کارهای عملی همراه با دانش آکادمیک و نظری به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان را برای ورود به بازار کار آماده می سازد.

مسئولین دانشگاه بریستول معتقدند که دانشجویان باید توانایی های مربوط به تفکر انتقادی، مستقل و رقابت سالم را از همان دوره کارشناسی به خوبی کسب نمایند. کارهای عملی به صورت حضور در محل کار یا تحصیل به صورت کارآموز، همواره در طول تحصیل به عنوان یک فرصت برای تمام دانشجویان بریستول فراهم است. این امر در کنار امکانات به روز رسانی شده و همراهیِ بخش صنعت، موجبات آشناییدانشجویان با علوم و تجربیات نوین را فراهم می سازد. تعلیمِ یکی از حرفه های پر طرفدار نیز، جزو مبانی اصلی آموزشیِ این دانشگاه محسوب می شود.

بورسیه برای تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

از سال 2006 تا کنون حمایت از دانشجویان کم بضات برای تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان در دستور کار این دانشگاه قرار گرفت. به همین منظور بیش از 18 میلیون £ پوند به این امر اختصاص داده شده است. در صورتی که واحد اداری دانشگاه تشخیص دهد، افرادی که از خانواده های کم در آمد (با درآمدی کمتر از 25000£ (پوند) در سال) هستند و بتوانند امتیازات لازمی که دانشگاه هر ساله اعلام می نماید را کسب کنند، قادر به اخذ بورسیه خواهند بود. در مورد شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان نیز می توانید در نوشتار فوق مطالعه فرمائید.

بورسیه برای تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

دوره های مختلف دانشگاه بریستول انگلستان

بهترین زمان برای درخواست تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان برای دانشجویان سال اول، پیش از تاریخ 8 ژوئن است. در حقیقت با درخواست تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان، پیش از این تاریخ، دانشجویان می توانند مکانی دانشجویی برای زندگی خود را تضمین نمایند. رشد فضاهای آموزشی نوین و محل اقامت برای دانشجویان دانشگاه بریستول، وامدارِ سرمایه گذاری های گسترده در زمینه زیرساختها به مدد فعالیت های اتحادیه های دانشجویی است. دانشگاه بریستول انگلستان در زمینه رباتیک، علوم نوین و ادبیات کودکان پیشرو محسوب می شود و یکی از منابع مهم و شناخته شده تحقیقاتی در جهان است.

رتبه دانشگاه بریستول بریتانیا

رتبه بندی دانشگاه بریستول بدین صورت است:

آیتم رتبه
پژوهش 20 دانشگاه برتر در دنیا
رتبه در سال 2018 رتبه 601 را در میان 800 دانشگاه برتر در سراسر دنیا

زندگی در بریستول انگلستان

اولین شهر اروپایی که موفق به اخذ جایزه پایتخت سبز اروپا شد، بریستول بود. در سال 2015 بود که یکی از روزنامه های پر طرفدار و حرفه ای در انگلیس، شهر بریستول را شهری نمونه به منظور زندگی در سراسر بریتانیا نام برد. لازم به ذکر است که این شهر به دلیل فرهنگ غنی، زنده و پویا و همچنین بعد مسافتی اندک نسبت به حومه های چشم نواز، نیز شهرت دارد.

زندگی در این شهر به اندازه ای لذت بخش است که بر اساس جدیدترین آمار، اغلب دانشجویان حتی پس از اتمام تحصیل خود، اقامت در این شهر را ادامه می دهند. فعالیت های جمعی دانشجویان علیه ارتکاب جرم باعث دریافت نشان فضای امن از سوی پلیس انگلیس توسط این دانشگاه شده است. کارشناسان و متخصصان امور مهاجرتی و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، با کادری مجرب و توانا با در اختیار داشتن وکلای کاردان و تجارب بین المللی به روز و ارزنده در زمینه تحصیل در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان آماده خدمات رسانی به علاقه مندان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *