مهاجرت به کشور امارات

بررسی راه های مهاجرت به امارات

در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در مورد روش های مهاجرت نمودن به کشور امارات می باشید با مطالعه نمودن مقاله بررسی راه های مهاجرت به امارات و مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با انواع روش های مهاجرت نمون و گرفتن حق اقامت دائم این این کشور به اطلاعات گسترده ای دست یابید.

انواع روش های مهاجرت به امارات

همواره یکی  از سو الات رایج تعداد زیادی از مردم جهان در مورد انواع روش های مهاجرت نمودن به این کشور و هم چنین نحوه دریافت نمودن حق اقامت و حق تابعیت  این کشور می باشد که تمامی این روش ها باید با  در نظر گرفتن کلیه شرایط فعلی مورد تحلیل و  بررسی قرار بگیرد. لازم به ذکر می باشد که نحوه دریافت حق اقامت  این کشوراز شیوه های مختلف انجام می شود. که در ادامه این مقاله به انواع روش ها خواهیم پرداخت.

در طی سال های گذشته تعداد اشخاص متقاضی مهاجرت به این کشور رو به افزایش بوده است و متاسفانه در اکثر موارد تعداد زیادی از مشکلات برای این اشخاص به وجود آماده است. که با توجه به وجود حساسیت بالای  موضوع مهاجرت به این کشور  هدف اصلی ما بررسی نمودن برخی از این مشکلات می باشد.

بررسی راه های گوناگون مهاجرت به امارات

به مانند کشورهای دیگر در راستای مهاجرت نمودن و گرفتن حق تابعیت این کشور شش روش عمده وجود دارد که عبارتند از:

  • مهاجرت و گرفتن حق تابعیت امارات از طریق تولد
  • مهاجرت و گرفتن حق تابعیت امارات از طریق ازدواج
  • مهاجرت و گرفتن حق تابعیت امارات از طریق کار
  • مهاجرت و گرفتن حق تابعیت امارات از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت و گرفتن حق تابعیت امارات از طریق پناهندگی در امارات
  • مهاجرت و گرفتن حق تابعیت امارات از طریق تحصیل نمودن در امارات

بررسی مزیت های مهاجرت به امارات

این کشور در طی چندین سال گذشته دارای رشد اقتصادی چشم گیر و روز افزونی بوده است به این صورت که خیلی از زمینه های مناسب در راستای ساخت و ساز در این کشور رو به افزایش  بوده است و منجر به پویا  شدن وضعیت عمرانی  این کشور شده است این کشور توانسته که همه ی روش های خود را در جهت های اقتصادی خود را به حرکت درآورد با این توضیح که پیشرفت های که در این زمینه ایجاد شده است موضوع مهاجرت نمودن به کشور امارات را خیلی جذاب کرده است. البته ناگفته نماند که در راستای مهاجرت نمودن به این کشور مانند سایر کشور های دیگر  باید همه ی شرایط و زوایای مختلف را مورد بررسی قرار داد.

هم چنین میزان  مالیات در این کشور به نسبت سایرکشورهای دیگر خیلی مناسب و کم تر می باشد و نسبت به سایرکشورهای دیگر میزان درآمد در این کشور بسیار بالا می باشد و حتی تعداد زیادی از  اشخاصی که در قاره اروپا زندگی می نمایند برای کار به این کشور مهاجرت می نمایند.

این احتمال می رود که در آغاز ورود به این کشور شرایط و زیبایی های  بی شماری باعث جذب مهاجران شود و به ظاهر و در  نگاه اولیه  این موضوع بسیار مناسب به نظر خواهد رسید، ولی به عنوان جمع بندی کلی در مورد مهاجرت به  این کشور می توان گفت که  کشور امارات را می توان به نوعی به عنوان یک سکو پرتاب در راستای پیشرفت نمودن در نظر گرفت.

بررسی معایب مهاجرت به امارات

از جمله معایب اصلی این کشور می توان به سطح پائین نظام قضایی این کشور اشاره نمود چرا که متاسفانه این کشور دارای نظام قضایی به روزی نمی باشد و با توجه به تجربه زیاد کارشناسان و و کلا موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توان گفت که  که به طور معمول در صورت پیش آمدن  تعارضی بین اشخاص متقاضی مهاجرت به این کشور و هم چنین یکی از اشخاصی که دارای حق تابعیت این کشور پیش بیابرای دادگاه به نفع اشخاص متقاضی نخواهد بود.

هم چنین نابرابری حقوق زن و مرد در میان این کشور به صورت چشم گیری قابل وضوح می باشد به صورتی که با اقدام به ازدواج نمودن با  یک مرد که دارای تابعیت اماراتی باشد دیگر این شخص قادر نمی باشد. که حق اقامت این کشور را به دست آورد و این حق فقط برای فرزند اشخاص متقاضی اقامت این کشور قابل دریافت می باشد. هم چنین این شرایط برای ازدواج با یک زن که دارای تابعیت اماراتی باشد وجود دارد و به صورت عملی می توان گفت که هیچ گونه حق تابعیتی به این اشخاص تعلق نخواهد گرفت . با این توضیح که این اشخاص تا هنگامی که برای این کشور قادر می باشند که در این کشور زندگی  نمایند و  بعد از گذراندن مدت زمانی از ز زندگی خود اقدام به ترک نمودن  این کشور نمایند.

نکته مهم در مورد مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

از جمله مهم ترین اصول سرمایه گذاری از نوع بین المللی در این کشور این می باشد که بین شخص متقاضی سرمایه گذاری در این کشور و  شخصی که دارای حق تابعیت این کشور می باشد هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد و در رابطه با این موضوع همواره اصل برابری ملل رعایت خواهد شد و هر گونه شرایط و امکاناتی که برای شخصی که دارای تابعیت  داخلی باشد در نظر گرفته خواهد شد در این صورت برای شخصی که دارای تابعیت خارجی باشد  به همان میزان دارای کار برد می باشد . اما این اصل در کشور امارات رعایت نمی شود و در بین اقوام عرب با دیگر ملیت های مختلف چه در رابطه با موضوع  سرمایه گذاری و چه در رابطه با سایر موارد حقوقی و هم چنین موارد قضایی دارای اختلاف ها و تفاوت های مختلفی می باشد.

با توجه به مطالعه نمودن مقاله بررسی راه های مهاجرت به امارات در صورتی که شما هم علا قه مند به مهاجرت و اخذ اقامت دائم این کشور شده اید این فرصت را دارید تا با تماس گرفتن با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به سایر لینک ها نظیر کار در امارات یا تحصیل در امارات  که در سایت این موسسه موجود می باشد به اطلاعات کاملی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *