مهاجرت کاری اسپانیا

استخدام front end developer در اسپانیا

استخدام front end developer در اسپانیا

یکی از آگهی های تخصصی برای کار استخدام front end developer در اسپانیا می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. آیا خواهان خلاقیت و آزادی یک استارتاپ هستید اما ثبات یک شرکت بزرگ و جا افتاده؟ آیا به دنبال استقلال برای ریسک کردن، تصمیم گیری و هدایت موفقیت در تجارت هستید؟ آیا می خواهید شغل خود را به سطح بعدی سرعت بخشید؟ پس اسپانیا را انتخاب کنید. در این کشور مشاغل برای توسعه دهنده های مختلفی وجود دارد. توسعه دهنده نت و توسعه جاوا هم از دیگر مشاغل مرتبط با این حوزه است. اگر می خواهید با یک فرد یا یک تیم مجرب همکاری کنید تا به صورت مطمئن به اسپانیا مهاجرت کنید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار کنید.

شرکت های استخدام front end developer در اسپانیا

CloudBlue به عنوان بزرگ ‌ترین ارائه ‌دهنده پلت ‌فرم ابری جهان، اکوسیستم ‌های B2B را با امکان مدیریت محصولات و اشتراک ‌های سنتی و دیجیتالی هماهنگ می ‌کند. CloudBlue تنها موتور تجارت ابری با پلتفرم دیجیتالی در مقیاس فوق ‌العاده اثبات شده است که بازارهای ارائه‌ دهنده خدمات را با بیش از 30 میلیون صندلی در سراسر جهان نیرو می ‌دهد. در CloudBlue، به یک شرکت پویا و چند فرهنگی می ‌پیوندید که توسط آینده‌ اندیشان رهبری می ‌شود. محیطی سریع و چابک دارند که انرژی راه اندازی را با آزادی خلاق بودن و ایجاد تفاوت در حین لذت بردن از امنیت یک شرکت بزرگ که توسط شرکت مادر چند میلیاردی اینگرام میکرو حمایت می شود، ارائه می دهد.

ارزش های به تبدیل شرکت به یکی از بهترین مکان ها برای کار کمک می کند. از هر صدایی استفاده می کنند و در هر سطحی با هم همکاری می کنند. افراد با استعداد و پاسخگو را استخدام می کنند و سطوح بالای مسئولیت را تشویق می کنند. شما هرگز از یادگیری دست نخواهید کشید و از چالش یافتن راه حل های نوآورانه برای توانمندسازی مشتریان خود برای دستیابی به عظمت لذت نخواهید برد. شرکت ها در رهبری خود مشتاق هستند و به ارائه بهترین ها افتخار می کنند. شما باید ابهامات را مدیریت کنید، شجاعانه ریسک کنید و در تعقیب اهداف بلند پروازانه خود انعطاف پذیر هستند.

در جدول زیر شاهد نرخ استخدام front end developer در اسپانیا می باشید:

نرخ استخدام سال
65% 2020
70% 2021
71% 2022

ویژگی های یک front end developer در اسپانیا

دائماً یک رویکرد مشتری اول را نوآوری می کنید و از آن پیروی می کنید که به انعطاف پذیری و سازگاری نیاز دارد. باید سخت کار کنید، و از یکدیگر حمایت کنید، زیرا فرصت های عظیمی را در بازار ابری دنبال می کنند. به دنبال یک توسعه ‌دهنده نرم‌ افزار وب با دانش عالی از قابلیت ‌های مرورگرهای مدرن هستند که مسئول قسمت جلویی خدمات باشد. مسئولیت اصلی شما ایجاد صفحه نمایش و جریان کاربر با توجه به نیازهای تجاری خواهد بود. سازماندهی سبک ها و چیدمان ها؛ تخصص عالی در توسعه UI ارائه دهید و دانش خود را با مثال به اشتراک بگذارید. به همین دلیل است که باید تجربه طراحی UX و UI داشته باشید، به فناوری های مدرن وب مسلط باشید و بدانید چه زمانی و چگونه از آنها استفاده کنید.

در بخش زیر شاهد ویژگی های یک front end developer در اسپانیا می باشید:

ویژگی های یک front end developer در اسپانیا

حقوق استخدام front end developer در اسپانیا

حقوق توسعه دهندگان Front End در اسپانیا از €1280 تا 3670€ (یورو) در ماه (حداکثر حقوق) متغیر است. حقوق متوسط ​​2270€ (یورو) در ماه است، به این معنی که نیمی (50%) از افرادی که به عنوان توسعه دهندگان Front End کار می کنند کمتر از €2270 (یورو) درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از €2270 (یورو) درآمد دارند. میانه نشان دهنده ارزش حقوق متوسط ​​است. 25% از توسعه دهندگان Front End کمتر از €1600 (یورو) درآمد دارند در حالی که 75% از آنها بیش از €1600 (یورو) درآمد دارند. همچنین از نمودار،  75%توسعه دهندگان Front End کمتر از €2790 (یورو) درآمد دارند در حالی که 25% بیش از €2790 (یورو) درآمد دارند.

در این قستمی می توانید لیست موسسات کاریابی در اسپانیا را مشاهده کنید.

در نمودار زیر شاهد نرخ افزایش حقوق در حوزه front end developer در اسپانیا هستید:

نرخ استخدام توسعه دهنده فرانت اند در اسپانیا

الزامات استخدام front end developer در اسپانیا

مسئولیت های یک front end developer در کشور اسپانیا شامل توسعه رابط کاربری SPA و ارائه یک برنامه کاربردی کامل با VueJS و Vuex و طراحی صفحه نمایش جدید برای محصول و همکاری با توسعه دهنده Back-end در فرآیند ساخت API مشابه REST می باشد. معمولا شرکت ها در حوزه استخدام front end developer در اسپانیا به دنبال توسعه‌ دهنده‌ ای خلاق هستند که علاقه‌ مند به کدنویسی باشد و از یک چالش خوب برای پیوستن به تجارت تحول دیجیتال لذت ببرد. این یک فرصت فوق‌ العاده برای ایجاد و حفظ تجربیات کاربر مقیاس ‌پذیر، تعاملی و جذاب در چندین پلتفرم برای برخی از برندهای پیشرو علم زندگی در جهان است.

الزامات برای استخدام front end developer در اسپانیا عبارت است از:

  • تسلط بر جاوا اسکریپت و DOM
  • آشنایی با هر فریم ورک محبوب جاوا اسکریپت
  • تجربه با VueJS امتیاز محسوب می شود
  • آشنایی با اصول رایج UX و کدنویسی HTML
  • تجربه Ramda یک امتیاز مثبت است

الزامات استخدام front end developer در اسپانیا

مزایا استخدام فراند اند در اسپانیا

استخدام java developer در اسپانیا مانند این شغل است اما بازار کار متفاوتی دارد. با کار به عنوان front end developer در اسپانیا با شروع به کار با تیمی متشکل از همکاران تأثیرگذار، حرفه ای و دوستانه، تفاوتی کلیدی با دیگر کشورها خواهید داشت. در پایگاه مشتریان که به سرعت در حال گسترش است هم اشتراک ایجاد خواهید کرد. شما همچنین از مزایای دیگر بهره مند خواهید شد. حقوق رقابتی، طرح بازنشستگی شرکت و بیمه سلامت و مرخصی سالانه 22 روز به اضافه یک روز مرخصی اضافی در روز تولد شما در کنار تعطیلات عمومی محلی شما از بهترین مزیت های کار در اسپانیا به عنوان توسعه دهنده فرانت اند می باشد. بازار کار رشته net developer در اسپانیا نیز مانند توسعه دهنده فرانت اند یک بازار جدید است.

از وظایف یک front end developer در اسپانیا عبارت است از:

  • ارزیابی نیازمندی ها و تولید، به روز رسانی و ابلاغ برآوردهای دقیق پروژه های عمرانی.
  • رهبری و مدیریت ساخت و انتشار پروژه.
  • کمک به ایجاد یک محیط کاری چابک و همکاری با سایر تیم ها برای اطمینان از بهترین کیفیت در محصولات تولید شده.
  • مسئولیت حوزه تخصصی خود را بر عهده بگیرید.

کار و استخدام فرانت اند در اسپانیا

به ‌عنوان یک توسعه‌ دهنده فرانت‌ اند خلاق، شما مسئول وظایف توسعه پروژه، از نمونه‌ سازی اولیه و اثبات ‌های فنی مفهومی تا اجرای نهایی تولید، خواهید بود. شما همچنین برای به اشتراک گذاشتن و ترجمه الزامات فنی با تیم طراحی و تولیدکنندگان بسیار نزدیک کار خواهید کرد، در حالی که به خلاقان کمک می کنید تا فناوری را درک کنند و اینکه چگونه می توان از آن برای بهبود پروژه استفاده کرد.

درک کاملی از فن آوری های مختلف Front end و خلاقانه داشته باشید. برای شناسایی فرصت های نوآورانه برای محصولات ما، از نزدیک با تیم خلاق همکاری کنید. تکنیک های رندر بیدرنگ را درک کرده و قادر به پیاده سازی آنها است. می توانید برای اخذ مشاوره در حوزه ویزای اسپانیا و بازار کار در اسپانیا با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *