مهاجرت تحصیلی امارات

اخذ بورس تحصیلی از امارات

اخذ بورس تحصیلی از کشور امارات

اخذ بورس تحصیلی از امارات می تواند یکی از روش های موفقیت آمیز مهاجرت و هم چنین دریافت نمودن حق اقامت دائم این کشور می باشد. در صورتی که شما هم علاقه مند به مهاجرت نمودن به این کشور و هم چنین تحصیل نمودن در این کشور می باشید با مطالعه نمودن مقاله اخذ بورس تحصیلی از امارات و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

به صورت کلی این کشور از جمله کشور هایی می باشد که دارای شرایط میزبانی خوبی  از دانشجویان خارجی متقاضی اخذ بورس تحصیلی از امارات می باشد و این مکان بسیار عالی برای مطالعه نمودن در زبان هایی است که برای امنیت ملی ضروری و حیاتی می باشد. با این توضیح که یکی از راه های دریافت کمک هزینه تحصیلی از برنامه های تحصیلی به نام گیلمن، بورن و فلورایت در این کشور می باشد. در ادامه مقاله به توضیح این بورسیه ها خواهیم پرداخت.

اخذ بورس تحصیلی از امارات

زبان تحصیل امارات

عربی زبان رسمی امارات متحده عربی است و زبانهای دیگر (فارسی، هندی و اردو) نیز به عنوان اولویت های امنیتی محسوب می شوند.به تازگی در امارات متحده عربی زبان انگلیسی رایج شده است  البته در جایگاه تحصیلی سنتی دانشجویان در این کشور این زبان نادیده گرفته شده است اغلب  دانشجویان این کشور دانشگاه U.S.  که یک دانشگاه به زبان آمریکایی و در شهر دبی  واقع شده است را انتخاب می کنند که اصلی ترین هدف این دانشگاه  ارائه یک سطح تحصیلات  عالی در این کشور است.

توضیح بورسیه تحصیلی دولتی امارات یا گیلمن

برنامه بین المللی بورسیه تحصیلی گیلمن این کشور مختص دانشجویانی می باشد که دارای تابعیت آمریکایی می باشند و به نوعی به این اشخاص کمک مالی خواهد کرد به ویژه افرادی که دریافت کمک مالی Pell از دولت فدرال این کشور می کنند را برای تحصیل در خارج از کشور ترغیب می کند. هدف اصلی بورسیه تحصیلی گیلمن این می باشد که دانش آموزان مکان های غیر معمولی مانند امارات متحده عربی را انتخاب کنند و  هم چنین می خواهند  که به آموزش در زبان عربی، فارسی، هندی و اردو بپردازند  که همه این زبان ها از جمله  زبان های ضروری در این کشور می باشد . با اقدام به  آموزش دیدن در یکی از این زبانها می تواند  به نوعی میزان 3000 دلار الی 5000 دلار را تامین نماید.

توضیح بورسیه تحصیلی بورن کشور امارات

این بورسیه تحصیلی که شامل بورس تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی و هم چنین بورسیه  تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی می شود و دارای جوایز زیادی برای دانشجویان ممتاز می باشد که توسط برنامه آموزش ملی امنیت (NSEP) تأمین می شود  . NSEP که برای مطالعات زبان  در میان مناطق موجود در کشورهای خارجی برای آموزش کارکنان در امنیت ملی  می باشد و انتظار می رود خدمات دولتی در برابر کمک مالی ارائه شده در شرایط خدمات مورد نیاز NSEP ارائه شود.

لازم به ذکر می باشد که گروه خاصی از زبان ها (که در مورد امارات متحده عربی شامل تمام زبان های دیگر از جمله زبان انگلیسی است) و حتی حوزه های خاص مطالعه، و نزدیک تر  اشخاص متقاضی اخذ بورس تحصیلی از امارات درخواست خود را به این دلیل که مقادیر آنها بسیار رقابتی می باشد پرداخت خواهند کرد با این توضیح که  میزان  کمک هزینه تحصیلی این کشور به  میزان 20،000 دلار برای یک سال تحصیلی می باشد و کمک هزینه های دانشجویی به مبلغ 30،000 دلار می باشد.

توضیح بورسیه تحصیلی فلورایت امارات

این نوع بورسیه تحصیلی که در بر گیرنده برنامه های دانشجویان آمریکایی  می باشد که در مورد کمک های کامل دانشجویان علاقه مند به سفر به امارات متحده عربی به عنوان یک عضو فلورایت برای انجام تحقیقات می باشد.

لازم به ذکر می باشد که اشخاص متقاضی اخذ بورس تحصیلی از امارات باید زبان عربی را با رعایت اصول کافی در مورد پروژه خود با موفقیت کامل انجام دهند  ودر صورتی که این اشخاص وابستگی خود را  به یک دانشگاه میزبان  نشان ندهند در این صورت ، سفارت ایالات متحده آمریکا می تواند این کار را برای  این اشخاص انجام  می دهد اما در رابطه با این موضوع  به شدت توصیه می شود که نامه خود را  به انضمام در خواست خود  ارسال نمایند.

توضیح بورس تحصیلی کالج امارات

دانشجویان دانشگاه ایالتی واشنگتن در صورتی که بخواهند در برنامه تحصیل در خارج از کشور  خود و در امارات متحده عربی تحصیل کنند،  این امکان را دارند که برای چندین بورس تحصیلی از جمله دانشکده های تحصیلات تکمیلی این کشور اقدام نمایند از جملاین بورسی های تحصیلی عبارتند از:

    بورس تحصیلی ماری رایت

این نوع از بورسیه تحصیلی که مختص  دانشجویان غیر سنتی می باشد ،  و به کسانی که در مناطق دور افتاده تحصیل می کنند، اختصاص می یابد با این توضیح که اولویت برای دانش آموزانی است که در قاره های آفریقا یا خاورمیانه زندگی می کنند . البته این اشخاص باید حداقل به میزان یک ترم در خارج از کشور حضور داشته باشند.

بورس تحصیلی آرون اویونس

این نوع از بورسیه تحصیلی که مختص دانش آموزانی می باشد که نیازمند کمک مالی  می باشند و هنوز در خارج از کشور تحصیل  می کنند و قصد دارند تا به مدت زمان یک سال کامل در این کشور باقی بمانند می باشد.  کمک هزینه تحصیلی WSU تحصیلات خارج از کشور بسیار شبیه به بورس تحصیلی آرون اویونس است، که  در بر گیرنده دانش آموزانی می  باشد که در غیر این صورت قادر به تحصیل در خارج از کشور نخواهند بود.

توضیح بورس تحصیلی دانشگاه آمریکایی دبی (AUD)  امارات

دانشگاه آمریکایی دبی (AUD)   که اقدام به پرداخت کمک هزینه تحصیلی از جانب نهاد ریاست جمهوری ویلیام جفرسون کلینتون به دانشجویان آمریکایی می کند، از جمله انواع کمک هزینه های تحصیلی این دانشگاه شامل موارد زیر می شود:

  • کمک هزینه لازم برای مسکن و برای تمام دوره تحصیلی
  • کمک هزینه لازم برای مسکن برای یک دوره

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله اخذ بورس تحصیلی از امارات  علاقه مند به تحصیل نمودن در این کشور شدید این فرصت را دارید تا با اقدام به برقراری تماس با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر (ویزای تحصیلی امارات) یا (مهاجرت به امارات از طریق کار) اطلاعات کاملی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *