مهاجرت کاری یونان

10 شغل پر درآمد در یونان

جراحی در صدر لیست 10 شغل پر درآمد در یونان

10 شغل پر درآمد در یونان موضوع مهمی برای متقاضیان مهاجرت کاری به این کشور میباشد زیرا فرصت های شغلی مختلفی برای مهاجران بین المللی در یونان وجود دارد. با این وجود، کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند در این نوشتار به بررسی 10 شغل پردرآمد در کشور یونان بپردازند و شما عزیزان را با این مشاغل پردآمد آشنا سازند.

جراحی در صدر لیست 10 شغل پر درآمد در یونان

جراحان به دلیل شرایط کاری سخت و اورژانسی در صدر لیست 10 شغل پر درآمد در یونان قرار دارند. حرفه جراحی شامل ریسک بالایی است و به دانش گسترده و طی کردن یک مسیر آموزش و کسب تجربه طولانی نیاز دارد. به طور خلاصه، یک جراح بیماران را عمل می کند. بیشتر جراحان در نوع خاصی از جراحی مانند قلب، استخوان یا مغز تخصص دارند، اما بعضی از آنها جراح عمومی هستند. جراحان برای هماهنگی مراقبت از بیماران و ایجاد برنامه های درمانی با پزشکان دیگر همکاری می کنند. آنها همچنین برای مشاوره قبل از جراحی و قرارهای پیگیری با بیماران ملاقات می کنند.

در جدول زیر درآمد جراحان در لیست 10 شغل پر درآمد در یونان اشاره شده است:

آیتممیزان درآمد به € (یورو)
حداقل درآمد2.100
میانیگن درآمد5.720
حداکثر درآمد9.560

 شرایط کار قضات در کشور یونان

قاضی یک دادرس منصوب یا منتخب است که ریاست دادگاه را برعهده دارد. قضات درباره سؤالات قانونی حكم می كنند، به عنوان داور بین طرفین دعوا عمل می كنند و در اختلافات قانونی تصمیم می گیرند. اگر قصد کار در یونان به عنوان یک قاضی را دارید، باید توانایی های لازم برای به عهده گرفتن وظایف مشخصی را داشته باشد.

برجسته ترین وظایف شما به عنوان قاضی در یونان عبارتند از:

 • شنیدن اتهامات طرف های تحت پیگرد و مدافع
 • به شهادت شاهد گوش دهید
 • اجرای قانون در مورد پذیرش شواهد
 • مطلع شدن از حقوق متهم
 • به هیئت منصفه آموزش دهید
 • صدور حکل
 • در دادگاه کیفری، گناه یا بی گناهی متهمین را تعیین کنید و به متهمین که مقصر شناخته می شوند، محکوم کنید
 • در پرونده های مدنی، مسئولیت یا خسارت را تعیین کنید

متوسط درآمد قضات در کشور یونان از 3.950 الی €11.600 (یورو) می باشد.

وکالت یکی از 10 شغل پر درآمد در یونان

وکلا هم به عنوان حامی و هم مشاور فعالیت می کنند. آنها به عنوان وکیل، با ارائه شواهد پشتیبان، در دادگاه برای موکلان خود صحبت می کنند. به عنوان مشاور، آنها در مورد حقوق و تعهدات حقوقی خود به مشتریان خود مشاوره می دهند. وکلا که به عنوان مشاوران نیز شناخته می شوند، می توانند قوانین را تفسیر کنند، قوانین را برای موقعیت های خاص اعمال کنند و قوانین جدید را تهیه کنند. بسیاری از وکلا در یک زمینه خاص تخصص دارند. به عنوان مثال وکلا در امور جنایی توسط افرادی استخدام می شوند که به دلیل جرایم تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

با مشاهده نمودار می توانید با درآمد وکلا در یونان در سال 2020 براساس سال های تجربه کاری آشنا شوید:

درآمد وکلا در یونان در سال 2020

کار به عنوان مدیر بانک در یونان در سال 2023

یکی دیگر از مشاغلی که در لیست 10 شغل پر درآمد در یونان قرار می گیرد، مدیریت بانک می باشد. مسئولیت داشتن صدها میلیون صندوق و سرمایه گذاری با تمام خطرات مرتبط با آن، باعث می شود مدیریت یک بانک یک کار بسیار مهم و حیاتی باشد که شایسته دریافت حقوق زیادی باشد. به عنوان یک نقش مدیریتی، بر فعالیت یک یا چند شعبه بانک نظارت خواهید کرد و مسئولیت برآورده ساختن اهداف مختلف و نگه داشتن کارمندان کاملاً آموزش دیده و با انگیزه را بر عهده خواهید داشت.

در نمودار زیر به تاثیر تحصیلات و تجربه کاری در حقوق مدیران بانک در کشور یونان در سال 2023 اشاره کرده ایم:

سطح تحصیلاتمیزان تاثیر بر روی حقوقسطح تجربهمیزان تاثیر بر روی حقوق
دبیرستان10%2 تا 5 سال32%
دیپلم یا گواهینامه17%5 تا 10 سال36%
کارشناسی24%10 تا 15 سال21%
کارشناسی ارشد29%15 تا 20 سال14%
دکترا23%بیش از 20 سال9%

درآمد شغل مدیریت ارشد اجرایی در یونان

مدیر عاملان در درجه اول مسئول موفقیت یا عدم موفقیت سازمان های کامل هستند. قرار گرفتن این شغل در لیست 10 شغل پر درآمد در یونان و بالا بودن حقوق مدیر عاملان در کشور یونان و سایر کشورهای دنیا به دلیل گسترده بودن وظایف کاری آنها و همچنین ریسک شغلی زیاد می باشد. مدیر ارشد اجرایی یا CEO بالاترین مقام اجرایی امور در یک شرکت است که مسئولیت های آن شامل تصمیم گیری های اصلی در شرکت های بزرگ، مدیریت عملیات کلی و منابع یک شرکت، فعالیت به عنوان نقطه اصلی ارتباط بین هیئت مدیره (به هیئت مدیره) و سایر موارد مرتبط می شود. مدیران ارشد اجرایی می توانند با کارآفرینی در یونان درآمد خود را به طور چشمگیری گسترش دهند. متوسط درآمد این افراد در یونان از 2.840 تا €8.310 (یورو) می باشد.

CFO یکی از 10 شغل پر درآمد در یونان

یک مدیر ارشد مالی یا CFO مسئول مدیریت اقدامات مالی یک شرکت است. وظایف CFO شامل ردیابی جریان وجوه نقد و برنامه ریزی مالی و همچنین تحلیل نقاط قوت و ضعف مالی شرکت و پیشنهاد اقدامات اصلاحی است. نقش CFO شبیه یک خزانه دار یا کنترل کننده است زیرا آنها وظیفه مدیریت بخش های مالی و حسابداری و اطمینان از صحت و صحت گزارش های مالی شرکت را دارند. به عنوان بخشی از تیم مدیریت اجرایی، CFO با اعضای مختلف یک شرکت اعم از مدیران و کارمندان تعامل خواهد داشت.

وظایف مدیران ارشد مالی در بازار کار یونان عبارتند از:

 • رهبری، سازماندهی و مدیریت تیم مالی و حسابداری
 • ارائه توصیه های استراتژیک به مدیرعامل، رئیس و اعضای تیم مدیریت اجرایی
 • مدیریت فرآیندهای پیش بینی مالی و بودجه و نظارت بر تهیه کلیه گزارش های مالی
 • مشاوره در مورد برنامه ریزی بلند مدت اقتصادی و اقتصادی
 • برقراری و توسعه روابط با مدیریت ارشد و شرکای خارجی و ذینفعان
 • بررسی کلیه رویه های مربوط به امور مالی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات

به عنوان یک مدیر ارشد مالی در کشور یونان، می توانید به طور متوسط 2.640 الی €7.750 (یورو) درآمد داشته باشید.

وظایف و حقوق ارتودنتیست ها در یونان

ارتودنتیست ها در صنعتی فعالیت می کنند که مردم مایل به پرداخت هزینه های بالایی برای خدمات آن هستند، این امر به طور مستقیم ارتودنتیست ها را در بین 10 شغل پر درآمد در یونان قرار می دهد. ارتودنتیست ها به طور کلی با کمک یک دستیار ارتودنسی برای تجزیه و تحلیل و حل مشکلات دندانپزشکی بیماران خود کار می کنند. فعالیت های روزانه آنها ممکن است شامل ارزیابی نیازهای بیماران جدید، ایجاد قالب های دندان، جاگذاری وسایل ارتودنسی و بررسی پیشرفت بیماران خاص باشد. متخصص ارتودنتیست پس از دریافت آموزش و گواهینامه مناسب، می تواند فعالیت شخصی خود را شروع کنند و یا در بیمارستان و کلینیک ها مشغول به کار شوند. متوسط درآمد این افراد در یونان 2.540 الی €7.480 (یورو) می باشد.

CFO یکی از 10 شغل پر درآمد در یونان

تدریس یکی از 10 شغل پردرآمد در یونان

تدریس در کالج یکی از 10 شغل پر درآمد در کشور یونان است زیرا جزء برترین و معتبرترین مشاغل به شمار می رود. استاد بودن آسان نیست و مستلزم پشتکار است که تا حدودی به همین دلیل آنها اینقدر درآمد کسب می کنند. علاوه بر ارائه آموزش عالی، کالج به گونه ای طراحی شده است که مسیری را برای رشد ذهنی دانشجویان فراهم می کند و آنها را به عنوان نیروی کار آماده می سازد. اساتید کالج آموزگارانی هستند که تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را به دانشجویان ارائه می دهند. تدریس دوره های دانشگاهی با تدریس دانشجویان جوان تفاوت دارد، از این رو که در مورد اختلاف سنی کمتر است و بیشتر در مورد هدف تحصیلات دانشگاهی است. متوسط اساتید کالج این افراد در یونان 2.260 الی €6.640 (یورو) می باشد.

اکثر مدرسانی که اقدام به مهاجرت کاری به یونان می کنند به فکر اشتغال در کالج های این کشور می باشند.

میزان درآمد خلبانان در کشور یونان

خلبانی احتمالاً تنها حرفه در این لیست می باشد که دارای نوعی هیجان می باشد. خلبانان تحت برنامه های سختگیرانه آموزشی قرار می گیرند و آنها مسئولیت ایمنی هزاران نفر را هر روز بر عهده دارند.

مسئولیت های اولیه خلبانان عبارتند از:

 • پرواز در خطوط هوایی در یک برنامه ثابت حمل و نقل
 • پرواز هواپیما به دلایل دیگری مانند پرواز چارتر، عملیات نجات، آتش نشانی، عکاسی هوایی و حمل محصول
 • انجام چک لیست قبل از پرواز را در موتورها، هیدرولیک ها و سایر سیستم ها
 • دریافت اطلاعات را از کنترل کننده های ترافیک هوایی
 • اطمینان حاصل کردن از بارگیری شدن تمام محموله ها و متعادل بودن وزن هواپیما
 • راه اندازی موتورها
 • استفاده از دستگاه های کابین خلبان
 • ارتباط برقرار کردن با مهمانداران پرواز

میانگین درآمد یک خلبان در کشور یونان از 1.880 تا €5.540 (یورو) می باشد.

مدیریت بازاریابی در لیست 10 شغل پر درآمد در یونان

مدیران بازاریابی مسئول افزایش درآمد سازمانهای خود هستند. آنها مستقیماً مسئولیت تولید مشاغل را بر عهده دارند و به همین دلیل نیز حقوق خوبی دریافت می کنند. میانگین حقوق مدیران بازاریابی در یونان از 1.680 تا €4.940 (یورو) در ماه می باشد. مدیر بازاریابی یک متخصص بازاریابی است که مسئولیت نتایج کلی بازاریابی یک شرکت را به عهده می گیرد. مدیر بازاریابی برای تقویت موقعیت بازار شرکت و دستیابی به اهداف تجاری مورد نظر ، بر استراتژیها و تلاشهای بازاریابی نظارت و تحریک می کند. هموطنان عزیز اگر به فکر کسب اقامت در یونان هستید و یا قصد دارید وارد خاک بهترین کشورهای دنیا شوید می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و اطلاعات دقیقی درباره این موضوع کسب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *