مهاجرت کاری سنگاپور

10 شغل پر درآمد در سنگاپور

10 شغل پر درآمد در سنگاپور

کشور سنگاپور در شمال خط استوا یکی از ثروتمندترین کشورها در آسیا می باشد. در این مقاله به بررسی 10 شغل پر درآمد در سنگاپور می پردازیم. جمهوری سنگاپور یک کشور جزیره ای است که درست در نوار جنوبی شبه جزیره مالزی در جنوب شرقی آسیا واقع شده است. این کشور در حال حاضر ثروتمندترین کشور جزیره ایی در جهان است. در واقع قلمرو سنگاپور از یک جزیره اصلی و حداقل 62 جزیره کوچک تشکیل شده است. مزایای زندگی در کشور سنگاپور به شرح زیر است:

 • تخمین زده می شود از هر 6 خانوار، یکی از خانواده ها به صورت حداقلی 1 میلیون $ (دلار) ثروت بانکی داشته باشد.
 • املاک و مستغلات در سنگاپور، به عنوان گران ترین در جهان در نظر گرفته می شود.
 • این کشور یکی از بالاترین تولید ناخالص داخلی سرانه را در جهان دارد.
 • این کشور برای تحصیلات، فناوری، مراقبت های بهداشتی و کیفیت زندگی نمره عالی را دریافت می کند.
 • در این کشور مالیات نسبتاً زیاد و جرم و جنایت کم است.
 • سنگاپور رتبه سوم امید به زندگی در جهان را دارد. ایالات متحده در سی و یکمین (از نظر سازمان بهداشت جهانی) قرار دارد.

سنگاپور کشوری بسیار پیشرفته در جنوب شرقی آسیا با یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان در سال 2020 است. مقاله پیش رو که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تنظیم شده است در نظر دارد که به آشنایی با مشاغل پردرآمد در این کشور بپردازد.

فهرست مشاغل پر درآمد سنگاپور

مشاور حقوقی اولین شغل پر در آمد در این لیست است. وکلا با کار کردن با شرکت های خصوصی درآمدهای کلانی کسب می کنند، زیرا شرکتها باید با قوانین کشور کار کنند و سیستم های انطباق را در سازمان بکار گیرند و این کار به عهده وکلا است. مشاور حقوقی یکی از مشاغل پردرآمد در سنگاپور است. آن ها سالانه 200.000$ تا $400.000 (دلار سنگاپور) درآمد دارند. نقش مشاور حقوقی در این شرکت ها مشاوره در مورد عملیات تجاری، انجام ارزیابی ریسک عملیات ها و بیشتر رسیدگی به منافع تجاری یک شرکت است در حالی که جنبه حقوقی کلیه تصمیمات رعایت شود.

مدیر امور مالی دومین شغل در این فهرست است. کار در صنعت مالی یکی از پر درآمدترین گزینه هایی است که پیش روی هر فرد است. متقاضی می تواند هر یک از مشاغل موجود در بانک های سنگاپور را هدف قرار دهد یا با یک شرکت خصوصی کار کند. مدیر مالی مسئول ارزیابی ریسک ها، ساخت بودجه های سالانه، ساخت و اجرای یک استراتژی مالی و بهبود عملکرد مالی سازمان است. مدیر ارشد امور مالی یکی از مشاغل مورد تقاضا در سنگاپور است که آن ها به طور متوسط ​​از 300.000$ تا 450.000$ (دلار سنگاپور) در سال درآمد دارند. با این حال دستیابی به چنین نقش اجرایی سطح بالایی در شرکت معمولاً زمان طولانی می برد.

مدیر بازاریابی در لیست 10 شغل پر درآمد در سنگاپور

مدیر بازاریابی در سومین جایگاه این فهرست قرار گرفته است. مدیران بازاریابی اهداف بازاریابی را تعریف می کنند، فعالیت های بازاریابی را با اهداف تجاری پیوند می دهند، توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی را هدایت می کنند و بودجه ها و مفاهیمی را برای فعالیت های موفق بازاریابی ایجاد می کنند. آنها پتانسیل بازار و ریسک رقابتی را ارزیابی می کنند و برنامه های بازاریابی یکپارچه ای را در همه کانال ها انجام می دهند و تجزیه و تحلیل درباره بازگشت سرمایه را ارائه می دهند.

از آنجا که کارآفرینی در سنگاپور در حال افزایش است، شرکت های نوظهور برای ایجاد تقاضا و افزایش سهم خود در بازار به مدیران بازاریابی نیاز دارند .توانایی بازاریاب ها در ایجاد تقاضا و مدیریت کامل یک نام تجاری کامل بازاریابی را به یکی از پردرآمدترین مشاغل در سنگاپور تبدیل کرده است. مدیران بازاریابی یا مدیران کل سالانه 250.000$ تا 400.000$ (دلار سنگاپور) درآمد دارند. بنابراین بازاریابی یکی از مشاغل مورد تقاضا در سنگاپور است. برای تبدیل شدن به یک مدیر بازاریابی باید در یک رشته مرتبط مانند بازاریابی یا تبلیغات مدرک کارشناسی گرفت. مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی با تخصص بازاریابی یا تبلیغات می تواند فرصت های شغلی کافی در سنگاپور را برای متقاضی فراهم کند.

منابع انسانی در لیست 10 شغل پر درآمد در سنگاپور

مدیر منابع انسانی توسعه و اجرای استراتژی منابع انسانی را برای دستیابی به مدیریت عملکرد، توسعه استعدادها و روندهای رشد در برنامه های هر شرکت یا موسسه هدایت می کند. مدیران منابع انسانی استخدام پرسنل را مدیریت می کنند و آموزش کارکنان را با اهداف استراتژیک شرکت هماهنگ می کنند.

شرح وظایف یک مدیر منابع انسانی به شرح زیر است:

 • موضوعات اصلی منابع انسانی را شناسایی کرده و راه حل های مربوطه را توسعه می دهد.
 • قراردادها و توافق نامه های کاری را تهیه می کند.
 • بودجه منابع انسانی را تهیه و مدیریت می کند.
 • برنامه های تعامل کارمندان را مدیریت می کند
 • به بررسی عملکرد، ارزیابی و چرخه ارتقا نظارت می کند.

مدیریت منابع انسانی یک موقعیت پرسود است زیرا مدیران سالانه از 220.000$ تا 300.000$ (دلار سنگاپور) درآمد دارند اما این جایگاه شغلی نیاز به تخصص و سالها تجربه مستقیم صنعت دارد. در خصوص حقوق ماهیانه کار در سنگاپور می توانید به لینک مذکور در سایت ما مراجعه نمایید.

محققان در لیست 10 شغل پر درآمد در سنگاپور

محققان در لیست 10 شغل پر درآمد در سنگاپور

محققان ( (Data Scientist که کار آنالیز و تحلیل داده ها را انجام می دهند در رده پنجم مشاغل پردرآمد کشور سنگاپور قرار دارند. کاری که آنها انجام می دهند این است که متخصصان واجد شرایط داده های خام و آنالیز نشده را گرفته و با دانش و بینش علمی خود داده ها را به صورت مداوم تحلیل و آنالیز می کنند. طبق تحقیقاتی که در سال 2020 انجام شد دانشمندانی که به تحلیل داده ها می پردازند یک صنعت 1 میلیارد $ (دلار) را در سنگاپور تشکیل داده اند. پیش بینی می شود تا سال 2022 این شغل که به تحلیل داده های خرد و کلان و تجزیه و تحلیل داده های آماری می پردازد از نظر تجاری به 37 میلیارد $ (دلار سنگاپور) رشد می کنند. بنابراین این شغل تحقیقاتی یکی از مشاغل مورد تقاضا در سنگاپور است.

در ادامه بررسی ها به مشاغلی که در رده ششم تا دهم قرار دارند، می پردازیم. بعد از محققانی که داده های آماری را تحلیل می کنند در جایگاه ششمین متخصصان در رشته فناوری اطلاعات قرار دارند. یک متخصص در امر فناوری اطلاعات مسئول تصمیم گیری های اساسی در مورد ساخت، نگهداری و به روز رسانی شبکه فناوری اطلاعات است. از آنجا که فناوری به بخشی جدایی ناپذیر در هر مشاغل تبدیل شده است این متخصصان می توانند با تمرکز بر منابع، هزینه ها، بودجه، توسعه و آموزش، زیرساخت های فناوری را سازماندهی کنند. یکی از وظایف اصلی آنها محافظت از شرکت در برابر نقض امنیت است.

درآمد مشاغل در سنگاپور

مشاغلی که در جدول زیر به آن ها پرداخته میشود از لحاظ سطح درآمدی در کشور سنگاپور به ترتیب در جایگاه هفتم تا دهم قرار می گیرند:

نوع تخصص در کشور سنگاپور میانگین درآمد در سال به $ (دلار سنگاپور)
متخصص بیهوشی 200.000 تا 500.000
پزشکان متخصص 200.000 تا 400.000
مدیر ارشد فناوری 180.000 تا 450.000
مسوول خرید 180.000 تا 400.000

شغل مناسب ترکیبی از امنیت مالی و استعدادهای طبیعی شما است. مقاله فوق به شما کمک می کند تا هر دو را پیدا کنید. متقاضیان کاریابی می توانند از طریق آژانس های جست و جوی کار و یا همچنین سایت های کاریابی اقدام به پیدا کردن کار در کشور سنگاپور کنند. چنانچه در امور مهاجرتی به کشورهای برتر جهان نیاز به مشاوره تخصصی داشتید می توانید با مشاوران متخصص موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *