مهاجرت کاری قبرس

کار علوم آزمایشگاهی در قبرس

کار علوم آزمایشگاهی در قبرس

از مشاغل محبوب و کاربردی که درخواست بالایی هم دارد و البته شرایط سختی هم برای پذیرش دارد کار علوم آزمایشگاهی در قبرس می باشد. در این کشور آزمایشگاه ها و مراکز بسیاری به یک تکنسین حرفه ای که تحصیلات آکادمیک داشته باشد و از نحوه کار در آزمایشگاه اطلاعات کافی داشته باشد نیاز دارند. در قبرس می توان پس از اتمام تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی و یا شیمی و رشته های مرتبط می توانید در آزمایشگاه ها کار کنید. برنامه کارشناسی و ارشد علوم زیست پزشکی با هدف ارائه آموزش با کیفیت و داشتن دانش آموختگان با درجه بالایی از اخلاق حرفه ای و تخصص در زمینه های تخصصی مرتبط با تشخیص آزمایشگاهی و نظارت بر بیماری ها است. این یکی از رشته هایی است که می توانید در این کشور تحصیل و سپس به کار علوم آزمایشگاهی در قبرس فکر کنید.

این یک برنامه یکپارچه است که برای ارتقا آموزش نظریه اصلی، اصول عملی و تحقیقات علوم پزشکی پزشکی و همچنین ارتقا آموزش تخصص های بالینی در یکی از زمینه های زیر متعهد است: ایمونولوژی، میکروبیولوژی، بیوشیمی بالینی یا هماتولوژی. برای شروع، هدف این برنامه این است که فارغ التحصیلان را قادر به تخصص در ایمونولوژی کند. در زمان مناسب، دوره های تمرکز در سایر رشته ها (به عنوان مثال میکروبیولوژی، بیوشیمی بالینی و خون شناسی) به این برنامه اضافه می شود، و این گزینه را به فارغ التحصیلان می دهد تا در صورت تمایل در یک یا چند زمینه تحصیل و تخصص داشته باشند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه کار در قبرس و مهاجرت کاری به قبرس شما را یاری خواهد کرد.

وظایف تکنسین های آزمایشگاهی در قبرس

وظایف یک تکنسین آزمایشگاه در این کشور این است که شما باید در کار خود برای آگاهی و بینش در مورد فرآیندهای بیوشیمیایی در سلامت انسان و بیماری ها تلاش کنید. برای ارتقا و تمرین مهارت های قابل انتقال در جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل، ارزیابی، تفسیر و گزارش دانش خود را به روز کنید. برای ارتقا مهارت های تحقیقاتی برای توسعه، ارزیابی و ارائه خدمات جدید تشخیصی خود و گروه تلاش کنید. برای آموزش صلاحیت های مورد نیاز برای مدیریت و ممیزی فنون و رویه های علمی و برای حفظ استانداردهای کیفیت در جهت پیشبرد اهداف مجموعه حرکت کنید. برای آموزش روش های تضمین کیفیت، و معرفی مهارت های مدیریتی برای سازماندهی صحیح عملکردها و ایمنی آزمایشگاه بالینی به دیگران داوطلب باشید.

چشم انداز اشتغال علوم آزمایشگاهی در قبرس

علوم زیست پزشکی باید نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی داشته باشد. موضوعات مولفه تدریس شده پیشتاز تحقیقات علمی هستند و بنابراین فارغ التحصیلان این برنامه می توانند اکتشافات، جنجال ها و نگرانی های فعلی در مورد سلامت انسان و بیماری ها را درک کنند. بنابراین، فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در بخش های مختلف در بخش های مربوط به بهداشت عمومی و خصوصی استخدام شوند، زیرا تحصیلات آنها علوم پزشکی و بیولوژیکی را پوشش می دهد. علاوه بر این، اتمام این برنامه می تواند به عنوان بخشی از حداقل 9 سال تحصیلات تکمیلی برای دانشمند آزمایشگاه پزشکی پزشکی باشد که برای ثبت نام تخصص تخصصی در زمینه صدور مجوز برای تمرین و هدایت آزمایشگاه علوم زیستی یا بالینی مورد نیاز است.

میزان اشخاصی که در کشور قبرس پس از اتمام تحصیل خود می توانند در مشاغل مرتبط کار کنند را نمودار زیر مشاهده می کنید:

اشتغال به علوم آزمایشگاهی پس از تحصیل در قبرس

فرصت های کاری Laboratory science قبرس

به طور کلی بر اساس دوره های اصلی و دوره های تخصصی که دانشجویان می توانند بگذرانند، پس از فارغ التحصیلی آنها را قادر به کار یا ارائه خدمات یا تحقیق در زمینه مربوط ، در یک بیمارستان خصوصی یا دولتی یا آزمایشگاه های پزشکی یا تحقیقاتی داروسازی می کند. همچنین می توانند یک پست اداری در صنعت داروسازی و سازمان های غیر دولتی مرتبط با بهداشت و بیماری ها، شرکت ها، سازمان های دولتی یا بین المللی (یعنی شرکت های بیمه درمانی، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، صلیب سرخ و غیره) داشته باشند. شما در این رشته برای آگاهی عمیق از سایر پیامدهای سلامتی ناشی از عملکردهای غیر عادی سیستم ایمنی بدن و برای شناسایی مارکرهای پاسخ و ارائه روش های مبتنی بر فناوری ایمنی برای تشخیص و نظارت بر بیماری های ایمنی و سایر بیماری ها کار خواهید کرد.

زمینه های عمده اشتغال خاص در کشور قبرس عبارتند از:

 • آزمایشگاه های ملی آسیب شناسی و بالینی
 • آزمایشگاه های خدمات خون ملی
 • آزمایشگاه های خصوصی آسیب شناسی
 • آژانس حفاظت از سلامت
 • آزمایشگاه های دامپزشکی و کشاورزی
 • آزمایشگاه های ژنتیک بالینی
 • آزمایشگاه های پزشکی قانونی
 • آزمایشگاه های تحقیقاتی در دانشگاه ها
 • آزمایشگاه های تحقیقاتی بودجه دولتی یا خیریه
 • تحقیق و توسعه برای دستگاه های دارویی، تشخیصی، پزشکی
 • و صنایع ابزار دقیق آزمایشگاهی
 • آزمایشات بالینی، امور نظارتی
 • تجارت (فروش و بازاریابی) مربوط به محصولات بهداشتی و درمانی
 • تحصیلات: تدریس دانشگاه، دانشکده و مدرسه
 • صنایع غذایی و ایمنی مواد غذایی
 • صنعت بیوتکنولوژی

تحقیق علوم آزمایشگاهی در قبرس

در کشور قبرس فارغ التحصیلان می توانند ادامه تحصیلات تکمیلی (PhD) خود را به سمت حرفه آکادمیک تحقیق یا به سمت تخصص (کارشناسی ارشد) در زمینه دیگری از علوم پزشکی و یا سایر زمینه های مرتبط ادامه دهند. فارغ التحصیلان همچنین مجاز به رفتن به دانشکده پزشکی یا ادامه تحصیل در علوم زیست شناسی هستند. طراحی این برنامه برای دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع دکترا هستند، از طریق ارائه گزینه پایان نامه فراهم می شود. با انتخاب برای تکمیل پایان نامه، دانشجویان این فرصت را خواهند داشت که روی یک کار تحقیقاتی اساسی کار کنند و در موقعیتی مناسب قرار می گیرند که در یک دوره دکترا بیش از فارغ التحصیلان بدون تجربه نوشتن پایان نامه پذیرفته می شوند.

مزایای تحصیل و کسب علم در خصوص آزمایشگاه ها در قبرس را در لیست زیر مشاهده می کنید:

 1. فارغ التحصیلان را قادر سازد مهارت های یادگیری مادام العمر را برای برقراری ارتباط، آموزش دیگران و کار در یک محیط چند رشته ای غنی کنند.
 2. برای آموزش ملاحظات اخلاقی در حرفه فناوری زیست پزشکی علوم آزمایشگاهی بالینی حرفه ای می شوند.
 3. کسب آگاهی عمیق از جنبه های مربوط به ساختار و عملکردهای سیستم ایمنی بدن.
 4. ارائه تأثیرات پاسخ های ایمنی مربوط به مکانیسم های دفاعی، ایجاد آلرژی و ایجاد خود ایمنی.
 5. ارائه دانش در مورد روش های مدرن مبتنی بر موکول و فن آوری های مورد استفاده در تشخیص بالینی اختلالات مربوط به سیستم ایمنی بدن.

شرایط کار علوم آزمایشگاهی در قبرس

شرایط کار علوم آزمایشگاهی در قبرس

پورتال آزمایشگاه های قبرس دارای آزمایشگاه های مواد غذایی، مراکز تشخیصی، آزمایشگاه های بالینی و آزمایشگاه های پزشکی در قبرس است.این کشور آزمایشگاه را در شهر با تجهیزات آخرین فن آوری ارائه می دهد و طیف گسترده ای از خدمات را تضمین می کند تا تشخیص صحیح و بیمار درمانی لازم باشد. بیشتر آزمایشگاه های پزشکی در قبرس خدمات مختلفی را برای آزمایش های تشخیصی از جمله خون شناسی، میکروب شناسی، ایمنی شناسی و آزمایش ژنتیک ارائه می دهند و اغلب یک پزشک بالینی وجود دارد که به موقع در مورد نتیجه گیری نتیجه گیری می کند. آزمایشگاه های مختلفی در قبرس وجود دارد. قبرس جزیره ای است که بدون شک از فعالیت شلوغ است. این شغل در لیست مشاغل مورد نیاز قبرس قرار دارد. بسیاری از مشاغل مختلف وجود دارد که قبرس را خانه خود می نامند.

حقوق ماهیانه کار در قبرس نیز میزان مناسبی است. با توجه به افزایش جمعیت در قبرس به دلیل مقصد محبوب آن، مطمئنا رشد این کشور برای سال های زیادی ادامه خواهد یافت. این رشد تقریباً در همه بخش ها رخنه کرده است و اکنون آزمایشگاه های مختلفی در سراسر جزیره مستقر شده اند. بسیاری از آزمایشگاه ها تجهیزاتی دارند که شباهت زیادی به کلیشه ها ندارد، اما وظایفی که در آزمایشگاه های مختلف انجام می شود بسته به موقعیت آزمایشگاه بسیار متفاوت است. آزمایشگاه ها بسیاری از وظایف مهم را که به جامعه کمک می کند، انجام می دهند. بسیاری از آنها در حوزه پزشکی متمرکز شده اند و برخی دیگر در زمینه های خاصی تخصص دارند که از طریق روش های علمی دیگر به نفع جامعه هستند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص اخذ ویزای کار در کشور قبرس شما را راهنمایی می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *