مهاجرت کاری دانمارک

ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک

آیا مطلع هستید که شما هم به وسیله ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک میتوانید فرصت مهاجرت به این کشور را برای خود فراهم نمایید؟ اگر شما هم متمایل به اخذ اقامت این کشور از طریق ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک هستید با خواندن این مقاله فرصت این را دارید که از اطلاعات جامعی در این زمینه بهره مند شوید. همانطور که میدانید یکی از  راه های جذاب برای گرفتن اقامت در کشور های اروپا یی و مهاجرت به این کشورها، اقدام به مهاجرت نمودن از روش داشتن کارت سبز یا  به عبارتی دیگر گرین کارت  این کشورهای ارو پایی میباشد می باشد. این راه که در آن با استفاده نمودن از طرح ویزای کاری موفق شده راهیابی به این قاره را برای اشخاصی که متمایل به مهاجرت به این قاره میباشند آسان نماید.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که با  استفاده نمودن از تجربیات وکلا و کارشناسان خود در زمینه های گرفتن اقامت کشورهای مختلف و امور مهاجرتی به عنوان یکی از با اعتبار ترین موسسات مهاجرتی کشور ، راه را برای ورود اشخاص متقاضی به این  کشور را فراهم و  محیا سازد ،  شما هم برای کسب اطلاعات جامع تر در زمینه گرفتن ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک  این فرصت را دارید تا با  مراجعه به سایت این موسسه و مشاوره با وکلا و مشاورین  این موسسه در با ب  امور راجع به گرفتن تابعیت و کلیه امور مهاجرتی و نحوه  گرفتن ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک از اطلاعات جامعی بهره ببرید.

فرایند کارت سبز یا گرین کارت دانمارک یا  فراهم نمودن فرصت کار در دانمارک

فرایندی که در برگیرنده  فرصت صدور  مجوز برای گرفتن اقامت این کشور در راستای اشتغال به کار و  پیدا نمودن شغل به شخص متقاضی داده می شود. موفق شدن به امر مهاجرت به وسیله این روش از ویزا،  امکان انجام دادن  نوع کار چه به صورت با دستمزد و چه به صورت بدون دستمزد یا بدون حقوق را برای اشخاص متقاضی فراهم می کند. در صورتی که اجازه داشتن برای اشتغال به صورت مستقل و خویش فرما میباشد با این توضیح که در این نوع شخص متقاضی در اداره مربوطه به داشتن درآمد در رابطه با کار خود میپردازد.

مجوز کاری در کشور دانمارک

نکته حائز اهمیت برای اشخاص متقاضی این میباشد که  این اشخاص در صورتی که علاقه به کار کردن در زمینه های  خاصی  باشند و  محل تحصیلات این اشخاص در خارج از کشور بوده ملزم به گرفتن اجازه نامه یا به همراه تایید رسمی  به همین صورت از مسئولین مربوطه میباشند. لازم به ذکر است که شما هم این فرصت را دارید تا با برسی لیست رشته های  صادر شده از جانب وزارت خانه علوم را بررسی متوجه شوید که کدام یک از رشته های مورد نیاز به تاییدیه با اجازه نامه نیاز دارند. نکته حائز اهمیت برای اقشار پزشکان و دندانپزشکان این میباشد که در راستای بدست آوردن اجازه نامه  این امکان را دارند تا درخواست اقامت به صورت  ویژه بدهند.

دریافت مجوز اقامت تحت برنامه کارت سبز یا گرین کارت کشور  دانمارک

اشخاص متقاضی ملزم به این میباشند که در  مدت شش ماه پس  از  گرفتن مجوز به  این کشور  اقدام به مهاجرت نمایید. و ملزم به این میباشید که دارای یک آدرس رسمی دراین کشور باشید .  اقدام به جستجو کردن در مکانی برای زندگی کردن با  مسئولیت شخص متقاضی میباشد. این نکته فراموش نشود که  اشخاص متقاضی قبل از اقدام به سکونت  در مکانی به صورت رسمی در این کشور  به امر پیدا نمودن کار و شغل و  مدارک مربوط به دستمزد  قادر به این نیستند که یکی از اعضای خانواده را  به همراه خود به این کشور بیاورید.

مدت زمان لازم بابت دریافت کارت سبز یا گرین کارت کشور دانمارک

اشخاص متقاضی این فرصت را دارند تا با گرفتن مجوز  اقامت تحت برنامه کارت سبز برای مدتی به میزان  دو سال دریافت نمایند با این توضیح که . پیش از   به پایان رساندن این دوره  وی میتواند برای اقدام به تمدید نمودن  سه ساله درخواست دهید. و پس از انجام این مراحل مجوز لازم برای گرفتن  اقامت این کشور را  میتوان اقدام به تمدید به سه سال در هر دوره نمود.

پس از طی این مراحل اقامت  شخص متقاضی در حالتی تمدید میشود که به میزان حد اقل  درآمد مقرر دست یافته باشد در صورتی که  در دوره  دوازده ماهه پیش از موعد تسلیم درخواست این شخص  برای تمدید دست یافته باشد. لازم به ذکر است که در صورتی که تاریخ گرفتن  مجوز اقامت این کشور  برای شخص متقاضی منقضی شود، و  این شخص موفق به تسلیم نمودن  درخواست شود ،  این شخص با همان حقوق سابقی که در اختیار داشته  در  این کشور خواهد ماند تا درخواست این شخص مورد پذیرش قرار گیرد.

11 دیدگاه برای “ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک

 1. d!ana گفت:

  با سلام
  من 35 سال دارم و در رشته مهندسی شیمی درس خوندم و سابقه کار 5 ساله در رشته تحصیلی خودم را دارم،ایا شانسی برای ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک،دارم؟

 2. پدرِ پسرشجاع گفت:

  آیا ما ایرانی ها می تونیم به خوبی کار پیدا کنیم؟

 3. نیما گفت:

  شرایط برای پزشکان چجوریه؟

 4. امیر عباس گفت:

  بابت مطلب به روزتون تشکر میکنم من نمی دونستم شرایط ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک به این راحتی میباشه اگه امکانش هست در مود مهاجرت کاری کشور المان هم مطلب بذارید

 5. سحر گفت:

  سلام
  ممنون بابت مطالب به روزتون

 6. عرفان طلیسچی گفت:

  آیا برای ایرانی شدنی هست یا خیر؟

 7. لیدا بهرامی گفت:

  با سلام شما می تونین برای ما جاب آفر بگیرین؟

 8. ارشاد گفت:

  برای طرح لیست مثبت باز هم که جاب آفر نباشه شانسی نداریم و اینکه خیلی کشورها تازه جاب آفرنمیخوان مثل آلمان اونجا که بهتره

 9. ماکان تابان گفت:

  عذرخواهی می کنم مگه الان هم این ویزا وجود داره؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *