مهاجرت تحصیلی استونی

هزینه تحصیل در استونی

هزینه تحصیل در استونی

محاسبه هزینه تحصیل در استونی برای متقاضیان تحصیل در این کشور بسیار حائز اهمیت است. اهمیت این مسئله از جهت پیش بینی وضعیت دانشجویان است. متقاضیان می توانند با استفاده از منابع مختلف موجود، از هزینه تحصیل در استونی آگاهی بیابند. شایان ذکر است که متقاضیان با محاسبه هزینه تحصیل در این کشور می توانند برای آن منابع مالی مورد نیاز را در نظر گیرند. از این رو دغدغه مالی از دانشجویان سلب خواهد شد. متقاضیان برای رفع ابهامات خود می توانند با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند.

بررسی هزینه ها در استونی

هزینه تحصیل در استونی متناسب با توان متقاضیان تنظیم شده است. از این رو این کشور در تلاش است تا متقاضیان در سهولت هر چه بیشتر در این کشور به تحصیل بپردازند. هزینه تحصیل در این کشور از جهت محاسباتی و آماری حائز اهمیت می باشد. به عبارتی به متقاضیان در بررسی شرایط تحصیلی در استونی یاری می رساند.  هزینه های تحصیل در استونی به دو گروه کلی تقسیم می شوند. این گروه بندی به متقاضیان در مدیریت درآمد یاری می رساند. 2 گروه کلی هزینه در استونی عبارتند از:

 • هزینه های زندگی در استونی
 • هزینه های تحصیلی در استونی

هزینه زندگی در استونی

هزینه های زندگی در استونی تقریبا نیمی از هزینه های تحصیل در این کشور را تشکیل می دهند. متقاضیان می توانند برای مدیریت این دسته از هزینه های خود، تکنیک های متعددی را در نظر بگیرند. هزینه زندگی در استونی شامل موارد بسیاری می شود. به عبارتی متقاضیان قادر خواهند بود تا با کنترل تمامی آن ها مقداری از هزینه ها را کاهش دهند. کاهش هزینه های زندگی در استونی می تواند منجر به سهولت در مدیریت منابع مالی دانشجویان گردد. متقاضیان با مدیریت هزینه ها می توانند سهولت تحصیل را نیز برای خود به ارمغان آورند.

هزینه های زندگی در استونی عبارتند از:

عنوان هزینه به یورو
یک وعده غذا در رستوران ارزان قیمت €8
وعده غذایی 2 نفره در یک رستوران متوسط €40
یک وعده غذا در مک دونالد(فست فود) €6
1 لیتر شیر €0.72
قرص نان 500 گرمی €0.77
1 کیلو گرم برنج سفید €1.34
12 عدد تخم مرغ €1.49
1 کیلو گرم پنیر €6.85
1 کیلو گرم فیله مرغ €5.49
حداقل کرایه تاکسی €2.5
کرایه تاکسی به مدت 1 ساعت €12
کرایه یک آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر €451.48
کرایه یک آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر €321.37

بررسی هزینه تحصیل در استونی

بررسی هزینه تحصیل در استونی

هزینه های تحصیلی در استونی تقریبا شامل نیمی دیگر از هزینه های رایج تحصیل می باشند. متقاضیان اغلب موفق به کنترل هزینه های تحصیلی نخواهند شد. چرا که هزینه های تحصیل در این کشور شامل ضرورت هایی می باشند. به عبارتی این متقاضیان قادر به کاهش هزینه های تحصیلی خود نخواهند بود. عمده دلیل این مسئله نیز شامل ضروری بودن این هزینه ها می شود. متقاضیان می توانند با محاسبه این هزینه ها میزان منابع مالی مورد نیاز خود را تخمین بزنند. این هزینه ها به شرح زیر می باشند:

 • هزینه شهریه دانشگاه
 • هزینه خوابگاه و یا هزینه اجاره خانه
 • هزینه تهیه جزوات

روش های تامین هزینه تحصیل در استونی

تامین منابع مالی برای تحصیل در استونی از روش های متعددی صورت می پذیرد. متقاضیان می توانند از فرصت های متعددی برای تامین هزینه ها خود استفاده نمایند. متقاضیان قادر اند تا با توجه به شرایط خود اقدام به انتخاب روشی مناسب برای تامین منابع مالی مورد نیاز کنند. متقاضیان خواهان تحصیل در استونی ملزم به داشتن منابع مالی برای مهاجرت تحصیلی به این کشور می باشند.

متقاضیان می توانند این منابع مالی را از روش های متعددی تامین نمایند که برخی از آن ها عبارتند از:

تامین هزینه مالی در استونی

متقاضیان می توانند پس از بررسی شرایط خود، اقدام به تامین منابع مالی مورد نیاز نمایند. برخی از این روش ها نیز برای متقاضیان مقرون به صرفه نیست و آن ها می توانند اقدام به تغییر مقصد تحصیلی کنند. شایان ذکر است که تحصیل در استونی به دلیل شرایط موجود در آن می تواند برای دانشجویان مقرون به صرفه باشد. مقرون به صرفه بودن تحصیل در استونی، مهمترین رکن مهاجرت تحصیلی به این کشور است. چرا که در صورت مقرون به صرفه نبودن آن، ارزشی برای مهاجرت تحصیلی وجود نخواهد داشت. نا گفته نماند که متقاضیان کار ضمن تحصیل، ملزم به بررسی شرایط کار ضمن تحصیل در استونی می باشند.

دلایل مقرون به صرفه بودن تحصیل در استونی عبارتند از:

 • اخذ مدرک معتبر تحصیلی
 • امکان کار پس از تحصیل
 • امکان اخذ اقامت دائم
 • امکان بهره مندی از بورسیه های تحصیلی متعدد

بورسیه تحصیلی برای تامین هزینه تحصیل در استونی

بورسیه های تحصیلی متعددی در استونی وجود دارند که هزینه های تحصیل و زندگی در استونی را پوشش می دهند. متقاضیان قادر اند تا بسته به شرایط خود بورسیه مورد نظر را انتخاب کرده و برای اخذ آن اقدام نمایند. متقاضیان می توانند با اخذ بورسیه های تحصیلی در استونی، تمام و یا بخشی داز هزینه های تحصیلی خود را پوشش دهند. شایان ذکر است که متقاضیان بایستی برای اخذ بورسیه، شرایط مورد نیاز آن را رعایت نمایند. وجود بورسیه هی تحصیلی با تعداد بالا می تواند برای متقاضیان، سهولت را به ارمغان آورد. از این رو می توان بورسیه های تحصیلی استونی را بهترین گزینه تامین منابع مالی مورد نیاز برای تحصیل در این کشور تلقی کرد.

برخی از بورسیه های تحصیلی استونی عبارتند از:

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه فناوری اطلاعات
 • ITL’s Ustus Agur
 • بورسیه تحصیلی دانشجویان رشته ICT

کار پس از تحصیل برای تامین هزینه تحصیل در استونی

متقاضیان می توانند هزینه های تحصیلی خود را با کار پس از تحصیل نیز تامین نمایند. به عبارتی متقاضیان قادر اند تا با صرف هزینه شخصی خود، تحصیلات را به پایان رسانده و سپس آن را بازگردانی کنند. کار پس از تحصیل در استونی می تواند درآمد مطلوب را برای متقاضیان به ارمغان آورد. از این رو، بازگشت سرمایه فوری خواهد بود. متقاضیان می توانند به پشتوانه تحصیل در این کشور، با سهولت بیشتری به کار پس از تحصیل در استونی مشغول شوند. شایان ذکگر است که متقاضیان با تحصیل و کار در این کشور قادر به دریافت مستر کارت اروپا خواهند بود.

متقاضیان می توانند به پشتوانه تحصیل و کار در استونی مزایای زیادی را عاید خود کنند. کار پس از تحصیل در استونی می تواند برای متقاضیان موفقیت و بهره برداری از تحصیلات را به ارمغان آورد. نا گفته نماند که متقاضیان مهاجرت، اغلب در امور مهاجرتی خود دارای مشکلاتی هستند. این مشکلات نیز با همکاری با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نیز قابل حل می باشد. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات در خصوص امور مهاجرتی خود، با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *